Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W środku tygodnia czy od soboty?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marisa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 28.05.2006
W środku tygodnia czy od soboty?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marisa » 09.06.2006 16:03

Mam pytanie czy jadąc do Cro w ciemno w środku tygodnia będę miała problem z kwaterami ?Czy może lepiej dojechać na niedziele lub sobotę?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.06.2006 20:33

Chorwaci (i nie tylko) preferują zmianę turnusów w soboty. Jeżeli któryś nie wynajął, sądzę, że z ochotą przyjmie turystów. Ale czy w środku tygodnia znajdziesz odpowiednią kwaterę dla siebie? Nie wiem. Jeżeli w ciemno, to na Forum wypowiedzi ludzi tak jeżdżących, sugerują właśnie sobotę. Im wcześniej rano zaczniesz szukać, tym lepiej.

FUX
Andrzej_Krak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 23.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej_Krak » 09.06.2006 20:51

Marisa napisał(a):Mam pytanie czy jadąc do Cro w ciemno w środku tygodnia będę miała problem z kwaterami ?Czy może lepiej dojechać na niedziele lub sobotę?

Wiatam. Ja zaczynalem od piątku rano i nie było problemów - był to wrzesień nie wiem jak teraz w pełni sezonu.
Marisa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marisa » 09.06.2006 21:11

Dzięki za odpowiedzi wybieram się do Cro po 20 sierpnia myśle że z kwaterami nie będzie tak żle.
Martii
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martii » 26.06.2006 11:26

Jeśli chodzi o mnie to ja preferuję jeżdżenie w tygodniu ponieważ nie ma korków na drodze .W sobotę do Chorwacji jeździ dużo Włochów na weekend i są straszne korki . Miejsca noclegowe są praktycznie wszędzie i w normalne dni można też znaleźć .
PITER74
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) PITER74 » 26.06.2006 14:10

W tygodniu zawsze luźniej, a jeśli chodzi o miesiące to szczyt sezonu przypada w drugiej połowie lipca i w sierpniu. Przełom czerwca i lipca jest jeszcze luźny
mpapu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpapu » 27.06.2006 09:39

Wczoraj wroćiłem z cro i nie radze jechac w sobote. Jechaliśmy około 3 w nocy i od Ptuja( Słowenja) stał sznur aut do samej granicy z cro. Przewaznie Niemcy, a co bedzie jak ruszą Włosi ?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.06.2006 18:40

Marisa napisał(a):Mam pytanie czy jadąc do Cro w ciemno w środku tygodnia będę miała problem z kwaterami ?Czy może lepiej dojechać na niedziele lub sobotę?


chocby ze wzgledu na korki na granicy chorwackiej odradzam piatekowe popoludnie i sobote - chodzi mi o wjazd do kraju
msb12
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) msb12 » 13.07.2006 00:19

jechałem w piątek 30.06 w nocy było ok ale jak widziałem w ichniej TV korki jakie teraz są to radze w tygodniu - kwater mnóstwo w środku tygodnia nawet możesz lepszą cene wytargować bo są zdesperowani :P a w sobote jest zalew turystów chorwackich ( te wrażenia z okolic dalmacji - między sibenikem a splitem)
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 14.07.2006 10:24

Czy wjeżdżając do Chorwacji od strony Węgier też należy spodziewać się korków ?
PITER74
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) PITER74 » 16.07.2006 14:11

Wczoraj wróciłem z Chorwacji. Zawsze jeżdżę przez Węgry - przejście w Letenye - Warażdin. Żadnego czekania. Od granicy przez Chorwację do Splitu autostrada: 157 + 36 kuna - jak pogoni - 4 godziny jazdy. Wegrzy chyba budują odcinek od granicy do Sjofoku - autostrady balatońskiej, także z Polski wschodniej niedługo też całe Węgry i Chorwacja autostradą. Tylko trochę schodzi przez Budapeszt.
koonrad
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 07.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) koonrad » 17.07.2006 08:17

Witam.

Jechałem do 1.07 przez Budapeszt (do Balatonu)- ZERO korków, miejscami wręcz pusto, 2.07 (niedziela) od Balatonu na Istrię - też pusto.

Powrót - wyjechałem o 7 rano w sobote z Plitvickich - ZERO korków - trasa przez zach. Węgry w kraku byłem po 20:00.
Za to w strone Cro było ciasno, zwłaszcza między Zagrzebiem a wybrzeżem.
kim
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kim » 21.07.2006 17:07

Witam,
własnie wróciłem z Orebica, jechałem w niedzielę - zero korków po drodze (Słowacja, Austria, Słowenia, Cro), znajoma jadąc w sobotę trafiła na duże korki od samej granicy Cro.
Po drodze pełno naganiaczy z tabliczkami sobe, apartman......
Samych wspaniałości życzę :D
torman67
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 24.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) torman67 » 23.07.2006 13:55

Witam !!
właśnie wróciłem z Cro z wyspy Ciovo( Slatine) ja wyjechałem w niedzielę po południu aby być na miejscu w poniedziałek rano. Z autostrady zjechałem w Śibeniku i jadąc drogą nadmorska prawie przed każdą miejscowością widać było po kilka osób z tabliczkami ( apartmant , sobe ). Na miejscu apartament dla 4 osób załatwiłem w pół godziny za 40 euro (bez targowania się). Wracałem w piątek po południu wyjazd z cro . Zero korków zarówno w jedna jak i drugą stronę - polecam.
Jedynym minusem to za krótki pobyt 10 noclegów :( ale w przyszłym roku nadrobie straty pozdrawiam :)
Wiła wianki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 09.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiła wianki » 23.07.2006 21:37

Marisa napisał(a):Mam pytanie czy jadąc do Cro w ciemno w środku tygodnia będę miała problem z kwaterami ?Czy może lepiej dojechać na niedziele lub sobotę?


W ogóle to jesteście szczęściażami, że rozważacie taką rzecz. Kurcze jak chciałbym mieć taki problem. Jak kończę pracę w piątek o 16:00 i w ten sam piątek o 17:00 -19:00 wyjazd.
Ale najlepiej jast szukać kwatery w niedzielę.
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
W środku tygodnia czy od soboty?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone