Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W srode 28maja wyjezdzamy do Chorwacji!!!!!

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magda & August
W srode 28maja wyjezdzamy do Chorwacji!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda & August » 26.05.2003 14:36

Czesc Ludziska!
Jestem w 8O ze istnieje taka super strona o Chorwacji! Wyjezdzamy Wohnmobilem za dwa dni i chcialam w i-necie kilka porad i informacji puzbierac, a tu......, prosze, prosze jaka niespodzianka. Mieszkamy w Szwarzwaldzie i jezdiemy do Chorwacji po slonce 8) Jedziemy pierwszy raz w te rejony. Ciesze sie bardzo :D bo to wszystko bardzo ladnie wyglada. :hut:
Pozdrawiamy wszystkich
M&A
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 26.05.2003 15:48

To super że jedziecie do chorwacji bo napewno nie będziećie żałować tam jest super.Szkoda tylko że jedziecie z Szwarzwaldu bo juz miałem zapytać skąd macie wohnmobil ale rezygnuje z tego pytania bo na zachodzie niema problemu z wypożyczeniem takiego samochodu co u nas
jest żeczą niemożliwą , no chyba że jestem jeszcze za mało zorientowany na temat wypożyczenia w Polsce wohnmobil.
Ja jadę też w nidługim czasie bo 6 czerwca na Makarską Riviere.
Pozdrawiam bawcie się dobrze NARA ŁYSY :lol: :D :)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
po :prostu temat

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 26.05.2003 22:41

Bardzo sie cieszę że w czerwcu na Makarskiej bedzie duzo Polakow.Do tej pory w czerwcu obcowalam w wiekszości z Czechami ,Niemcami ,i Wlochami.ja wyjezdzam juz w srode jade przez Zwardon. :D Wesołego urlopu dla wszystkich mam nadzieje że po urlopach bedoą wspaniałe wspomnienia na Forum.
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 27.05.2003 08:30

PETRIS WITAM :lol: :D :)
Skoro nas będzie tam tylu to pasowało by sie może spotkać i poprzeżywac na żywo
jaka to Chorwacja jest piekna .
Nara Łysy
erloy
Re: po :prostu temat

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 27.05.2003 10:42

petris napisał(a):...ja wyjezdzam juz w srode jade przez Zwardon. :D ...


Juz w zeszly czwartek wyjezdzalas ;-)

Wysłany: 22-05-2003 09:20
petris napisał(a):...Juz wyjezdzam wracam po 21czerwca ...

Powrót do Pogoda i klimat

cron
W srode 28maja wyjezdzamy do Chorwacji!!!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone