Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

W jakich miejscowościach są ładne piaszczyste plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anksma
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 23.06.2014
Wejście do morza bez kamieni

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 01.04.2016 11:38

Cały czas mam dylemat gdzie jechać czy CRO czy Włochy. Za Włochami przeważa zejście do morze, bez kamieni, natomiast w CRO ten klimat ma coś w sobie co ciągnie człowieka za sobą :D Już nie muszę mieć piachu na plaży, bo dzięki kamykom to przynajmniej piachu nie ma wszędzie w ubraniach i nie tylko :lool: .Chodzi mi natomiast o zejście do wody na plażach nie strzeżonych, bardziej dzikich. Czy wszędzie są takie duże kamienie :?: Przyznaję nie umiem pływać, ale czy znajdę wodę gdzie nie będę musiała pokonywać wielkich głazów?. Oczywiście na plaży w mieście są małe kamyczki, woda oczyszczona, ale co z dzikimi miejscami....?
anakin
Administrator
Avatar użytkownika
Posty: 31069
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Wejście do morza bez kamieni

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.04.2016 11:45

anksma napisał(a): Przyznaję nie umiem pływać, ale czy znajdę wodę gdzie nie będę musiała pokonywać wielkich głazów?.

Na Pagu? :wink:
Janusz Bajcer
Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 101664
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wejście do morza bez kamieni

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.04.2016 12:01

anksma napisał(a):Cały czas mam dylemat gdzie jechać czy CRO czy Włochy. Za Włochami przeważa zejście do morze, bez kamieni, natomiast w CRO ten klimat ma coś w sobie co ciągnie człowieka za sobą :D Już nie muszę mieć piachu na plaży, bo dzięki kamykom to przynajmniej piachu nie ma wszędzie w ubraniach i nie tylko :lool: .Chodzi mi natomiast o zejście do wody na plażach nie strzeżonych, bardziej dzikich. Czy wszędzie są takie duże kamienie :?: Przyznaję nie umiem pływać, ale czy znajdę wodę gdzie nie będę musiała pokonywać wielkich głazów?. Oczywiście na plaży w mieście są małe kamyczki, woda oczyszczona, ale co z dzikimi miejscami....?

najpiekniejsze-plaze-w-cro-t17562.html

Dzikie plaże są różne w zależności od regionu Chorwacji.
Mikromir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 6288
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wejście do morza bez kamieni

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.04.2016 13:57

anksma napisał(a):Chodzi mi natomiast o zejście do wody na plażach nie strzeżonych, bardziej dzikich. Czy wszędzie są takie duże kamienie :?: Przyznaję nie umiem pływać, ale czy znajdę wodę gdzie nie będę musiała pokonywać wielkich głazów?. Oczywiście na plaży w mieście są małe kamyczki, woda oczyszczona, ale co z dzikimi miejscami....?

A gdzie Ty dotąd wypoczywałaś w Chorwacji? Bo treść pytania sugeruje jakieś kontakty z dzikimi plażami np. Riwiery Zadarskiej albo w podobnym miejscu... :roll:
Naprawdę, nie wszędzie są wielkie kamienie na tzw. dzikich plażach. I niektóre pozamiejskie plaże na Pagu rzeczywiście odpowiadałyby Twoim potrzebom jeśli chodzi o zejście do morza. Nie tylko zresztą tam. Także wyspy Środkowej i Południowej Dalmacji mają wiele do zaoferowania.
janek.pl
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek.pl » 20.04.2016 17:54

Najładniejsza piaszczysta plaża na której byłem jest na wyspie Lopud - zatoka Sunj
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 20.04.2016 17:56

W Lopar na wyspie Rab jest kilka ładnych piaszczystych plaż.
anksma
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 23.05.2016 14:07

Do tej pory bywałam w Dalmacji w Pakostanie. Owszem był żwirek na plaży w mieście, tylko że ja chodziłam na bardziej odludne ze wzg na spokój i psa. Już nie musi być piach, ale żeby móc wejść to tej wody :-)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...cron
W jakich miejscowościach są ładne piaszczyste plaże - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019