Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice czy Murter????

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
NewMG
Vodice czy Murter????

Nieprzeczytany postnapisał(a) NewMG » 28.06.2003 16:45

Z tydzień wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji. Gdzie sie wybrac Vodice , Murter (o tej wysepce nie znalazłem nic na forum) a moze KRK?

Mam nadzieje ze mi troszke rozjasnicie

pozdrowka
MG
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Hmm

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 28.06.2003 16:53

Byłem w Vodicach i na Krku w miejscowosci Malinska - obie miejscowosci są bardzo super ale wole jednak Vodice chyba 8)
Aro
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aro » 28.06.2003 18:21

Byłem w Vodicach dwa lata temu powuem krótko REWELACJA praktycznie całą dobę jest co robić , nawet targ jeszcze o 2 a chyba nawet 3 w nocy jest czynny.Pozrawiam ...Aro
NewMG

Nieprzeczytany postnapisał(a) NewMG » 28.06.2003 19:28

A uda mi się tam zamienić złotowki na kuny, ewentualnie placic VISA Electron?
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 28.06.2003 19:38

Visa Electron jest akceptowana właściwie wszędzie w Chorwacji. Im dalej na południe tym piękniej , więc doradzam Vodice. Jeśli jednak wolisz mieszkać w spokojniejszej miejscowości to 2 km od Vodic jest Tribunj , też bardzo fajne miasteczko a do Vodic zawsze można dojść nawet pieszo wzdłuż morza. Pozdrawiam , Jacek

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone