Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

UWAGA !!! Złodziej w TUCEPI !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2015 19:58

Czy jest do udowodnienia to zależy od posiadanych dowodów. Usiłowanie też jest karalne. Polska policja jest już w Chorwacji?

Miałem podobny przypadek na stacji benzynowej w HR, ale na nieco mniejszą sumę.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.06.2015 20:03

Powiedziałem tylko jak to wygląda.
Ty wierz w co chcesz.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2015 20:18

anakin napisał(a):
hepik napisał(a):To niby dlaczego mam zrezygnowac z wezwania chorwackiej policji?

A chociażby dlatego, ze kelner by się wytłumaczył........pomyłką.



Zakładamy,że chciał okraść.
Ale jeśli klient sie orientuje,wszystko jest na "papierze" to jeśli był złodziej a nie idiota ,to po co sie upierać i wchodzic w awanturę?
I tu jest dla mnie to najwieksze nieprawdopodobieństwo.
Normalnie-przepraszam,jakies gratisowe 4 kieliszki rakiji a nie naleganie zapłaty jakąs inna kartą sumy 12 tys kun,nie?
I czekam na jakiegoś nastepnego jelenia ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.06.2015 20:22

hepik napisał(a):Zakładamy,że chciał okraść.
Ale jeśli klient sie orientuje,wszystko jest na "papierze" to jeśli był złodziej a nie idiota ,to po co sie upierać i wchodzic w awanturę?
I tu jest dla mnie to najwieksze nieprawdopodobieństwo.
Normalnie-przepraszam,jakies gratisowe 4 kieliszki rakiji a nie naleganie zapłaty jakąs inna kartą sumy 12 tys kun,nie?
I czekam na jakiegoś nastepnego jelenia ;)

Na logikę tak to powinno wyglądać...........
Więc albo wybitnej klasy idiota, albo ta część opowieści mija się z prawdą.............
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2015 20:31

anakin napisał(a):Powiedziałem tylko jak to wygląda.
Ty wierz w co chcesz.


Wiara to jedno, a dowody to co innego.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.06.2015 20:34

ołowiany napisał(a):
anakin napisał(a):Powiedziałem tylko jak to wygląda.
Ty wierz w co chcesz.

Wiara to jedno, a dowody to co innego.

W tym konkretnym przypadku nie masz żadnych.

Ale może w trosce o....estetykę wątku niech każdy pozostanie przy swoim.
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 28.06.2015 20:37

pomyłka nie pomyłka, jeszcze parę lat temu lubili wydawać resztę w słoweńskich tolarach, wcale nie rzadki proceder, w zatłoczonych miejscach typu lody, sklepki na plaży, stragany....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2015 20:38

Nie widzę brudu w wątku. Pytałem wątkotwócę o dowody. Wszystko co piszemy jest gdybaniem.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.06.2015 20:55

Miałem podobną historię na Słowacji różnica ? drobiazg tylko 200 EUR, płacenie w hotelu za pobyt. Coś czego nie rozumiem pomyłka byłaby naprawde idiotyczna przy elektronicznej formie płacenia :) (panel do włożenia karty płatniczej przenośny ale na kablu) refleks małżonki był nieoceniony. Reakcja Pani w hotelu zaskakująco wściekła po odkryciu przez małżonkę zbyt dużej kwoty :) Nawet nie było próby przeprosin !
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 28.06.2015 21:02

A to że nagle języka w gębie zapomniał to też pomyłka czy rozdwojenie jaźni?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.06.2015 21:03

Na terminalu pewnie było ok.
i wyglądało tak 120.00
Może za dużo było %, a może nie.... :smo:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.06.2015 21:06

FUX napisał(a):Na terminalu pewnie było ok.
i wyglądało tak 120.00
Może za dużo było %, a może nie.... :smo:


Jesteś pewny ? Bardzo dowcipne ... Fux Ty wiesz wszystko :mrgreen:
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 28.06.2015 21:27

Ja miałem podobną sytuację w pizzerii w Źuljanie. Kelnerka z czarnymi długimi włosami chciała mnie i brata rąbnąć na 100 kun. Płaciłem za pizze banknotem 200 kun kelnerka przyniosła mi resztę do 100 kun. Gdy powiedziałem ze dałem 200 udała zdziwienie ale w końcu przyniosła brakujące 100 kun. Można uznać że się pomyliła zdarza się w upale, ale brat siedział przy osobnym stoliku i płacił również takim samym banknotem i kelnerka również wydała mu resztę do 100 kun. I po raz kolejny udała zdziwienie że wzięła 200 kun.
bydz
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 01.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bydz » 28.06.2015 21:31

jaceek1 napisał(a):Ja miałem podobną sytuację w pizzerii w Źuljanie. Kelnerka z czarnymi długimi włosami chciała mnie i brata rąbnąć na 100 kun. Płaciłem za pizze banknotem 200 kun kelnerka przyniosła mi resztę do 100 kun. Gdy powiedziałem ze dałem 200 udała zdziwienie ale w końcu przyniosła brakujące 100 kun. Można uznać że się pomyliła zdarza się w upale, ale brat siedział przy osobnym stoliku i płacił również takim samym banknotem i kelnerka również wydała mu resztę do 100 kun. I po raz kolejny udała zdziwienie że wzięła 200 kun.


Dzięki za przestrogę, będę tam za tydzień wiec będę uważał...
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 28.06.2015 21:40

bydz napisał(a):
jaceek1 napisał(a):Ja miałem podobną sytuację w pizzerii w Źuljanie. Kelnerka z czarnymi długimi włosami chciała mnie i brata rąbnąć na 100 kun. Płaciłem za pizze banknotem 200 kun kelnerka przyniosła mi resztę do 100 kun. Gdy powiedziałem ze dałem 200 udała zdziwienie ale w końcu przyniosła brakujące 100 kun. Można uznać że się pomyliła zdarza się w upale, ale brat siedział przy osobnym stoliku i płacił również takim samym banknotem i kelnerka również wydała mu resztę do 100 kun. I po raz kolejny udała zdziwienie że wzięła 200 kun.


Dzięki za przestrogę, będę tam za tydzień wiec będę uważał...

To grzej wodę ja będę za dwa tygodnie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
UWAGA !!! Złodziej w TUCEPI !!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone