Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi ????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin M
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 31.01.2006
Tucepi ????

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin M » 07.02.2006 11:14

Witam czy ktoś z was moze był w Tucepi chciałem sie dowiedzieć jak tam jest bo znalazłem tam oferte w dobrej cenie????/ :D
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 07.02.2006 13:03

Witaj Marcinie. Myślę że spore grono forumowiczów już odwiedziło Tucepi i opisało tą miejscowość, więc jak troszkę poszperasz w archiwum to napewno coś znajdziesz.
Pozdrav
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 07.02.2006 13:03

Marcin M
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin M » 07.02.2006 13:23

Dzieki Plumek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.02.2006 16:29

Tucepi spedzilismy cudowne 10dni w te wakacje :)piekne miejsce!!!!
tu masz moja relacje
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=926 ... elacja+cro

nio i oczywiscie foty
http://www.wakacje.ao.pl/
jakby co pytaj:)
Marcin M
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin M » 09.02.2006 23:28

Ines świetne sprawozdanie,ale jeszcze mam pytanie zebys opisała samą miejscowosc Tucepi , czy są jakies atrakcje dla dzieci i dla dorosłych ?Wszyscy radzą jechać w ciemno tak jak ty ale tak jak juz pisałem jedziemy w siódemke i niechciałbym zeby nas podzielili z braku wolnych miejsc.Czy łatwo było znalezc miejsce ?jedziemy w lipcu.pozdrawiam :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.02.2006 00:55

witaj sama miejscowosc sliczna..mala ale we wrzesniu ruch byl taki akurat:)wiec w lipcu na pewno wiecej:)promenada jest nad morzem , ciagnie sie dosc spory kawalek.. piechota na spokojny spacer w jedna strone z 30min ...sklepiki i restauracje..jest maly port, plaza bardzo fajna...sosny to dla tych co lubia cien (dla dzieciakow)ale i slonce dla tych co lubia sie porzadnie opalic;)
morze przy morzu plytkie wiec dzieci spokojnie moga sobie w nim brodzic;)
zadziwilo mnie ze w tucepi na plazy bylo b duzo dzieci:)wiec chyba to jest dobre miejsce dla nich;)zreszta miejscowosc widziales na fotkach:)
nie wiem jak jest z miejscami w lipcu ale mysle ze nie ciekawie;)
we wrzesniu tu spokojnie mozna dostac kwatere ale mzoe w lipcu na tyle osob powinniscie cos chociaz zarezerowac:)))
tu sa linki do stronek tucepi
http://www.tucepi.com/english/start.html
http://www.tucepi.net/

pozdrawiam
Marcin M
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin M » 10.02.2006 14:17

Dzieki Ines jak bym miał jakies pytanie to dam znac.Pozdrawiam
Marcin M
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin M » 24.02.2006 15:46

Ines a w tym roku gdzie sie wybierasz też Cro czy moze inne miejsce.pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 25.02.2006 20:30

hehe oczywiscie cro:)jeszcze tyle nam zostalo tam do obejrzenia;))
prawdopodobnie dalsza czesc riwiery makarskiej gradac lub okolice, moze peljescac i na pewno dubrovik:))ale to takie wstepne plany:)
Marcin M
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin M » 25.02.2006 21:46

To fakt miejsc jest dużo do zwiedzenia w Cro.Tylko miec ful kasy i tak jechać na dwa miesiące ,to by było zajebiscie

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone