Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Topless

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adura
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adura » 24.07.2006 20:26

Witam
Mnie mezus tez musial namawiac do sciagniecia gornej czesci kostiumu nio i...udalo mu sie :) Potem juz w ogole nie zakladalam gornej czesci ani kostiumu ani bielizny hehe. Tak jest po prostu wygodniej - w takie upaly.

Powodzenia w namawianiu:)
Pozdro
Monika
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006
a moze tak

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 26.07.2006 09:52

my mielismy inny sposób

byly 3 pary (mesko-damskie)

w drodze do chorwacji zaczelismy temat toples , temat zniknął jako żart i nie sadze aby któras z Pan stanowczo bardzo chciala

1 dzien na plazy okazalo sie ze inne ładne panie chodza toples, wiec panowie zaproponowali ładne opalanie piesi, cos w stylu z e jak sie robierze potem to bedzie miala biale cycki:) haaha

wiec panie na trzy...czte-ry.... zciagneły góre za 10 minut każdego to juz zgrzewało a panowie na cycki przynosili muszelki aby osłonic sutki od słońca
no i było tez kremowanie filtrami

jak to mowi stary Rewiński ; "CYCKI SE USMARZ"
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 26.07.2006 11:51

tboy napisał(a):ja się zastanawiam jak będzie u mnie, tzn. jeżeli chodzi o moją żonę i mnie to nie ma problemu, zawsze opalamy się nago
ale w tym roku jedziemy z przyjaciółmi (najlepszymi) i ciekawe jak ich przekonać żeby też się zrelaksowali bez ubrań...
już tak z Niemca zagaiłem temat, niby się zgodzili... zobaczymy jak będzie ;)


No my kiedyś (ja, żona) jechaliśmy z moim kolegą z pracy i jego żoną na weekend w góry. Musze przyznać, że oni sa bardzo "luźni" w tych sprawach. W samochodzie już moja lepsza połowa zapowiedziała, że będzie się opalać w toless czy nie mają nic przeciwko. Oczywście nie nie...
Przyjechaliśmy. Żonka zgodnie z obietnicą zaczyna się opalać, myślałem [znając ich-ją tak dobrze byłem nawet przekonany] że znajoma sie dołączy. Ale co ty - cała sytuacja baardzo ich chyba speszyła. Potem nastęnego dnia dojechał jeszcze mój brat z dziewczyną. Nigdy jeszcze z nią moja żona się nie opalała topless - więc jej proponuję. Ona mówi, że też tak lubi. I zaczęły we dwie tak się opalać. A znajomi jakoś tak przycichli i zaczęłi siedzieś w domu zamiast na słońcu.
Podsumowując: czy dołaczy sie w toplesie to pewności niemiałem, ale że tak ich to speszy to byłem zaskoczony.
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 26.07.2006 11:52

mp_dux napisał(a):pare zdjęc
www.chorwacja1.go.pl


Lecę po tych zdjęciach i myślałem, że zone znajdę ;-D

Ale jest w awatarku hehe ale dużo nie widać.
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 26.07.2006 11:55

Mariusz_M napisał(a):Lecę po tych zdjęciach i myślałem, że zone znajdę ;-D

też szukałem, mojej tam nie ma ;)

P.S. niech mi rodak objaśni w czym jest????
mp_dux
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mp_dux » 26.07.2006 12:49

Zdjęcia są tak wybrane by waszej żony tu nie było.
Z doswiadczenia wiem że by kobieta chciała się opalać w topless musi mieć przekonanie że ma piękne piersi i w nie beda sie one gorzej prezentowały niż konkurentki obok.
Widziałem kobiety na plaży nudystów które opalały się z górna częścią stroju ale bez dolnej.Widocznie wstydziły sie tego iż piersi sa troche za małe.
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 26.07.2006 12:53

tboy napisał(a):też szukałem, mojej tam nie ma ;)

P.S. niech mi rodak objaśni w czym jest????


Avatar - to ten obrazek obok Twojego nicka/ U Ciebie jest S. Tym, a u mnie ja i żoneczka.

A tu kawałek znalezionej definicji:

awatar (...) to niewielkie (np. 100 na 100 pikseli) grafiki rastrowe (bitmapowe) pojawiające się przy komunikatach wysyłanych na fora dyskusyjne i służące łatwemu rozpoznawaniu ich zarejestrowanych uczestników.
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 26.07.2006 12:58

Mariusz_M napisał(a):Avatar - to ten obrazek obok Twojego nicka/ U Ciebie jest S. Tym, a u mnie ja i żoneczka.

A tu kawałek znalezionej definicji:

awatar (...) to niewielkie (np. 100 na 100 pikseli) grafiki rastrowe (bitmapowe) pojawiające się przy komunikatach wysyłanych na fora dyskusyjne i służące łatwemu rozpoznawaniu ich zarejestrowanych uczestników.

yhy! dzięki teraz jarze ;)
as12345600
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) as12345600 » 26.07.2006 22:06

mp_dux napisał(a):pare zdjęc
www.chorwacja1.go.pl

Podaj maila moj to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 01.08.2006 13:34

mp_dux napisał(a):pare zdjęc
www.chorwacja1.go.pl


no no, niezła kolekcja :lol:
rozumiem, że to takie hobby :?: :wink:
Agapit
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 04.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agapit » 01.08.2006 13:52

Och, a ja zazdroszczę tym co mają warunki i mogą opalać się topless...

Ja występując topless ... gwarantuję miejsce na plaży na odległość 10 metrów :lol:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 01.08.2006 16:12

Agapit napisał(a):Och, a ja zazdroszczę tym co mają warunki i mogą opalać się topless...

Ja występując topless ... gwarantuję miejsce na plaży na odległość 10 metrów :lol:


Możesz rozwinąć swoją myśl?.... :lol:
tomano666
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 06.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomano666 » 01.08.2006 16:17

Jak jest z opalaniem topless w okolicy Makarskiej? Wiem że ta forma opalania na północy Chorwacji jest bardziej popularna. A jak jest bardziej na południe?
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 01.08.2006 21:36

Na plażach miejskich nie wiem. Na dzikich zwykle możesz bez tekstyliów.
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 01.08.2006 22:11

tomano666 napisał(a):Jak jest z opalaniem topless w okolicy Makarskiej? Wiem że ta forma opalania na północy Chorwacji jest bardziej popularna. A jak jest bardziej na południe?


W samej Makarskiej to nie wiem, ale w Podgorze na miejskiej plaży wzdłuż promenady tak 80/20 dla full textil. Na plaży za ośrodkiem dla uchodźców już 50/50 a w zatoczkach to już zupełna wolna amerykanka :-) więcej toplessów i naturystów niz tekstylnych (dane z przełomu czerwca i lipca)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Topless - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone