Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

TANIO Bratysława

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joanna
TANIO Bratysława

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna » 31.07.2002 00:26

Gdyby ktoś podał mi TANIE noclegi w Bratysławie ( z orientacyjną ceną ), będę niezmiernie wdzięczna (w rewanżu Praga). Wiem, że jest podany adres na forum, ale tylko namiary, bez warunków i cen .
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 31.07.2002 07:33

Ja miałem ten sam problem i po uważnej lekturze Forum zdecydowałem, że taniej i przyjemniej będzie zatrzymać się w Czeskim Mikulovie na garnicy Cz- A. Wysłałem pare maili i ceny są w granicach 300 koron per person per night. Ale Ja jade na dziko i tak coś znajdę pewnie taniej. A co do zwiedzania Wiednia (też mam to w planie) to wcale nie jest tak bardzo dalej jak z Bratysławy - może ze 20 km dalej.

życzę udanych wakacji i do spotkania w Mikulovie. :D
robbia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 27.07.2002
Noclegi w Bratysławie

Nieprzeczytany postnapisał(a) robbia » 31.07.2002 07:35

Proszę bardzo (ceny chyba aktualne):
http://www.bratyslawa.of.pl/
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 31.07.2002 08:44

tak, że wybór należy do Ciebie Mikulov albo Bratysława, ale namiary w Pradze to tyż by sie przydały. Jak masz cos to proszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dzięki

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone