Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tall Ships' Race...szczecin 4-7.082007

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RobCRO
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 04.04.2007 07:19

Do wakacji jeszcze dużo czasu, ale chciałbym Was przekonać, aby w dniach 4-7 sierpnia zarezerwować sobie wolne i odwiedzić Szczecin, a to z tego powodu, że w tych dniach przewidziany jest finał regat największych żaglowców świata Tall Ships' Race. Będzie okazja do podziwinia największych żaglowców świata, w tym słynnego rosyjskiego Kruzenszterna. Liczba okrętów będzie imponująca...
a wiem, że wśród cro.pelkowców są też pasjonaci żeglarstwa...jakkolwiek impreza jest otwarta dla każdego...

oficjalna strona imprezy:
http://www.szczecin2007.pl/showpage?chapter=42098
RobCRO
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 17.07.2007 19:59

do regat coraz bliżej, w sumie to żaglówki są już w drodze do Szczecina...w mieście coś tam robią, ale prowizorka będzie niemal zupełna, ulice rozkopane, dworzec PKP obleśny jak był i jak tu witać gości? ale może uda się coś na ostatnią chwilę...

ja niestety mimo chęci regat nie zobaczę, na 5.08 mam bilet na samolot i mnie w tym terminie nie będzie w grodzie Gryfa...trochę żałuję, ale...może inni będą...chyba warto...
RobCRO
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 03.08.2007 14:53

jakoś nie widzę odzewu, że taka fajna impreza, a tu jakoś CROmaniacy nie są zainteresowani...

no fakt, większość w Chorwacji na plaży...

a tu można zobaczyć co się akurat dzieje:

regaty The Tall Ships' Races

są tam też kamerki...polecam...

PS ja jutro zrywam się z rana, co by choć trochę z tego zobaczyć i jakąś fotkę zrobić...
RobCRO
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 24.08.2007 12:20

To pora na krótką foto-relację ze zlotu-regat...

Zerwałem się z rana, gdyż to była jedyna szansa, aby zobaczyć, regaty The Tall Ships' Races i...akurat miałem widoki na żaglowce i Szczecin o wschodzie słońca, bez tłumów ludzi, widoki piękne i niech żałują ci, co tego nie widzieli...ja też ubolewam nad faktem, że byłem tam przez chwilę, z opowieści wiem, że działo się dużo...duże wrażenie zrobili Meksykanie, którzy wpływając/ wypływając odśpiewali pieśni stojąc na...no właśnie nie znam słownictwa żeglarskiego, ale oni stali jakby na masztach. Niestety nie udało mi się zobaczyć największych żaglowców, rosyjskich Siedowa i Kruzensterna. Widziałem tylko tego z Meksyku - Cuauhtemoc

A oto widoki ze Szczecina:
Obrazek
widok na Wały Chrobrego (Muzeum Narodowe oraz Urząd Wojewódzki) oraz na Dar Pomorza

Obrazek
widok na Wały Chrobrego i wspomniany Dar Pomorza

Obrazek
widok na Muzeum Narodowe

Obrazek
widok na Zamek Książąt Pomorskich

Obrazek
portowy charakter Szczecina

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019