Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

T0 Islands Travel ??

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ajulka
Podróżnik
T0 Islands Travel ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ajulka » 21.03.2006 09:44

Witam,

mam kolejne pytanie, czy ktoś z Was rezerwował sobie kiedyś kwatery przez agencje turystyczną - T0 ISLANDS TRAVEL ?? A jesli tak to jakie mieliście wrażenia ?
z góry dziekuję za odpowiedzi i przesyłam wiosenne pozdrawiam
Ajulka
zapominajka
Plażowicz
to island travel

Nieprzeczytany postnapisał(a) zapominajka » 13.04.2006 11:40

W zeszłym roku rezerwowaliśmy przez nich apartament na Bracu. Absolutnie bez pudła - wszystko zgodnie z ustaleniami, mają sporo apartamentów do wyboru i w korespondencji mailowej sensownie doradzali, co wybrać. W tym roku też zarezerwowaliśmy apartman za ich pośrednictwem.
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 13.04.2006 12:29

Na tegorocznego maila z zapytaniem o apartament w Makarskiej odpowiedzieli szybko. Ale to my wybraliśmy inną ofertę.
Ajulka
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ajulka » 13.04.2006 15:14

Wielkie dzięki za odpowiedż....już zarezerwowałam apartament za ich pośrednictwem na Ciovo. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
mayorbien
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 13.04.2006 17:04

Ja też rezerwowałem za ich pośrednictwem i wszystko było - ok.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019