Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam taniego kempingu.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dammianolej
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.01.2008
Szukam taniego kempingu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dammianolej » 15.03.2009 19:28

Witam,
Wyjeżdzam poraz drugi do Chorwacji.Mam ogromna prośbę do wszystkich o podanie namiarów na tanie camp między Splitem , a Dubrownikiem.Nie musza byc jakieś super wygody , tak samo nie musi być prądu oraz byle było blisko do plaży. W zeszłym roku byłem na takim campie koło Drage u Maria camp nazywał się Paradiso i byłem bardzo zadowolony.Wyjeżdzam w czerwcu . Także zostało mi troche czasu do szukania.
Pozdrawiam wszystkich
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 15.03.2009 19:35

Witam
Czy przejrzałeś dokładnie dział kempingi, myślę że nie... :wink:
Jeden z tematów przyklejonych dotyczy najtańszych kempingów :evil:

Przypominam o pkt.1 regulaminu
Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana. Forum nie jest hot-line, gdzie otrzymasz odpowiedź na pytanie zadane 100 razy w tym samym tygodniu. Sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ
dammianolej
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dammianolej » 15.03.2009 20:38

Tak przejrzałem te działy oraz przekopałem całem forum .
Większość opisuje campingi między Zadarem , a Śibernikiem.
A mnie interesuje inny region. W rejonie tym , który mnie interesuje jest bardzo mało opisanych i niema podanych dokładnych namiarów. Tylko są opisane ogólnikowo.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.03.2009 20:59

dammianolej napisał(a):.....A mnie interesuje inny region. W rejonie tym , który mnie interesuje jest bardzo mało opisanych i niema podanych dokładnych namiarów. Tylko są opisane ogólnikowo.

No niekonieniecznie tak jest jak piszesz :lol:
Choćby 2 bardzo popularne wśród cro_userów kempingi:
- Orasac i kemping pod Maslinom:
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=6458
- Zivogoście Blato i kemping Ciste:
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17272&highlight=
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2009 21:38

Ten camp w Orasac to polecam w 200%. Mógłbym jechać choćby zaraz. Gorzej z plażą ale ta górka też jest do przeżycia. Szczegóły w mojej relacji z 2008 jak chcesz...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.03.2009 21:42

JacYamaha napisał(a):Ten camp w Orasac to polecam w 200%. Mógłbym jechać choćby zaraz. Gorzej z plażą ale ta górka też jest do przeżycia. Szczegóły w mojej relacji z 2008 jak chcesz...


pod maslinom
pegaz600
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pegaz600 » 25.03.2009 12:23

dammianolej napisał(a):Witam,
Wyjeżdzam poraz drugi do Chorwacji.Mam ogromna prośbę do wszystkich o podanie namiarów na tanie camp między Splitem , a Dubrownikiem.Nie musza byc jakieś super wygody , tak samo nie musi być prądu oraz byle było blisko do plaży. W zeszłym roku byłem na takim campie koło Drage u Maria camp nazywał się Paradiso i byłem bardzo zadowolony.Wyjeżdzam w czerwcu . Także zostało mi troche czasu do szukania.
Pozdrawiam wszystkich

Czy można prosić o ceny i więcej wiadomości na temat campingu Paradiso?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 25.03.2009 12:43

pegaz600 napisał(a):Czy można prosić o ceny i więcej wiadomości na temat campingu Paradiso?


Proszę http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=197 ... diso+drage :)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 25.03.2009 13:08

dammianolej napisał(a):...W zeszłym roku byłem na takim campie koło Drage u Maria camp nazywał się Paradiso i byłem bardzo zadowolony.Wyjeżdzam w czerwcu ...

O ja chromolę :!: 8O Byłeś na tym Campie, który polecałem i nic się nie odezwałeś :?:......

Skoro byłeś już w Chorwacji to powinieneś wiedzieć, że jadąc w ciemno można znaleźć masę miejsc na campach... jak ci odpowiada to zostajesz a jak nie odpowiada to jedziesz dalej ;)

Tym razem mógłbym polecić camping "Dole" w Zivogosce Blato.
Samego opisu Campinu jako takiego nie mam ale jest to dobre miejsce wypadowe... niedaleko Sv. Jure, Dubrovnik, Hvar, Medugorie, Mostar....

Od tego miejsca mojej relacji masz opowieść z campingu Dole ;)

Pozdrav :papa:
dammianolej
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dammianolej » 25.03.2009 14:30

Na paradiso byliśmy w okresie od 29.06 do 15.07.
Cenę uzgodniliśmy od rodziny tzw. 2 osoby dorosłem ,dwójka dzieci ,auto , duzy namiot Niewiadoski zapłaciliśmy 15 Euro za dobe.
dammianolej
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dammianolej » 25.03.2009 14:32

Panie Leszku dziękuje za podanie namiarów w tym roku jedziemy w podobny okresie i napewno tam zajrzymy.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 25.03.2009 14:54

No to Dole jest zupełnie innym campingiem.... bardziej luksusowym w porównaniu z campingiem Maria, a w związku z tym zdecydowanie droższym. za naszą trójkę, namiot, samochód i prąd wyszło nam ok 170 kun/doba... tylko nie pamiętam dokładnie czy w to już był wliczony prąd bo wzięliśmy jedno gniazdko na dwie rodziny :?

Także Dole nie jest tanim campingiem ;)

Pozdrav :papa:

P.S. Nie "Panuj" mi proszę... wszyscy tu jesteśmy per nick. :)
pegaz600
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pegaz600 » 25.03.2009 20:30

dammianolej napisał(a):Na paradiso byliśmy w okresie od 29.06 do 15.07.
Cenę uzgodniliśmy od rodziny tzw. 2 osoby dorosłem ,dwójka dzieci ,auto , duzy namiot Niewiadoski zapłaciliśmy 15 Euro za dobe.

Dziękuję za odpowiedz :D .Chciałbym zapytać jak warunki sanitarne i jakie jest zejście do wody.Moja małżonka słabo pływa i zależy nam na łagodnym zejściu do wody.
Dad
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 30.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dad » 25.03.2009 20:47

Leszek Skupin napisał(a):No to Dole jest zupełnie innym campingiem.... bardziej luksusowym w porównaniu z campingiem Maria, a w związku z tym zdecydowanie droższym. za naszą trójkę, namiot, samochód i prąd wyszło nam ok 170 kun/doba... tylko nie pamiętam dokładnie czy w to już był wliczony prąd bo wzięliśmy jedno gniazdko na dwie rodziny :?

Także Dole nie jest tanim campingiem ;)

Pozdrav :papa:

P.S. Nie "Panuj" mi proszę... wszyscy tu jesteśmy per nick. :)


Witam
Czy mógłbyś wysłać mi na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl parę fotek z Paradiso?
dammianolej
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dammianolej » 25.03.2009 21:45

A więc tak:
zejście do wody łagodne nawt bardzo,
sanitariaty nowe i utrzymane w ciągłej czystści , wody ciepłej pod dostatkiem chodz z bateri solarowej . Podaj meila po wyślę pare fotek!
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Szukam taniego kempingu.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone