Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam rodziny, która pomogła nam na drodze nr 414 (Plejsac)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andrzeja
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2015
szukam rodziny, która pomogła nam na drodze nr 414 (Plejsac)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzeja » 16.08.2015 22:09

Od razu przepraszam, że w tym dziale pisze - chciałem w "Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki", ale tam nie mam w ogóle opcji dodawania nowego postu, a w tym forum to jest, zresztą czemu akurat też wolę w tym dziale?
Bo rodzina, której szukam była na Kempingu, wiec największa szansa, ze ich tutaj znajdę.

Poszukuje polskiej rodziny, która sama, bezinteresownie, bez proszenia pomogła mi na drodze nr 414 na półwyspie Pelješac w trudnej sytuacji drogowej.

W sobotę 15 sierpnia przed 6tą rano (wczoraj) wyruszając w drogę powrotną do kraju nieszczęśliwie pękła nam opona na jednym z odłamków skalnych lezących na drodze nr 414. Nie wchodząc w szczegóły - rozstawiłem trójkąt, zapaliłem awaryjne światła, po zgłoszeniu czekałem na pomoc techniczną. 2 osoby dorosłe, 2 dzieci, w perspektywie "wolne pieczenie się" na słońcu w upale przez długie godziny, a kto był teraz na Chorwacji ten wie, ze temperatury były rekordowe.
Bez machania o pomoc zatrzymał się Pan, który ze swoją rodziną mocno spieszył się na prom z Trpanj, jego pomoc była bezinteresowna i bardzo szybka, ja w natłoku wrażeń nie znam nawet imienia tego Pana, jedyne co to wydaje mi się, ze numery rejestracyjne zaczynały się na DW, ale nie jestem pewien.

Chcę się temu Panu i tej rodzinie odwdzięczyć za bezinteresowną pomoc, wiem tylko, ze byli na jakimś kempingu - skoro wracali promem to raczej nie byli zbyt blisko Ston, zacząłem szukać adresów mailowych do kempingów na półwyspie Plejsac i wysyłać maile z zapytaniami o polską rodzinę, która wyjeżdżała 15 sierpnia, ale pomyślałem, ze spróbuję też na tym forum.

Jeśli ten Pan czyta to forum, to bardzo proszę o kontakt.
Dziękuję i pozdrawiam,
Andrzej

P.S. przepraszam, za literówkę w tytule - powinno być Peljesac, juz teraz nie poprawię
retro520
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 09.03.2015
Re: szukam rodziny, która pomogła nam na drodze nr 414 (Plej

Nieprzeczytany postnapisał(a) retro520 » 16.08.2015 22:27

Tylko cieszyć się, że Polacy mogą sobie pomagać. My dziś też polskiej rodzinie pomogliśmy w Austrii, gdyż padł im alternator. Pomagajmy sobie i pamiętajmy, że sami możemy pomocy szukać.
kolia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.11.2015
Re: szukam rodziny, która pomogła nam na drodze nr 414 (Plej

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolia » 27.11.2015 14:38

Przyjemna historia. Też z mężem pomagamy na drodze. Polakom szczególnie - tacy jesteśmy solidarni :)
Raz nawet pomagaliśmy polskiej rodzinie wydostać się z samochodu zaraz po wypadku. Ledwo nam się udało wydostać zakleszczonego kierowcę - ojca 3 przerażonych dzieci, po czym samochód eksplodował ze względu na jakiś wyciek(zgasiliśmy silnik ale było już za późno). W każdym razie wszystko cudem dobrze się skończyło i przyjaźnimy się z tą rodziną do dzisiaj :)

Powrót do Kempingi



cron
szukam rodziny, która pomogła nam na drodze nr 414 (Plejsac)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone