Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Szukam noclegu - 9 osób - Istria , KRK, Dalmacja Pn

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bzyq74
Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 14.11.2014 13:26

Lato 2015 - I poł. sierpnia

Poszukuję noclegów dla 9 osób - 3 x (2+1) - namówiłem znajomych na Chorwację :mrgreen:

Założenia:
1. Lokalizacja : Istria/ KRK / Pag / max do Sibenika na południu (wyspy odpadają)
2. Miejscowość raczej spokojna, ale z knajpkami/poczta/Konzum itp., plaża kamienista - beton odpada
3. Jakieś atrakcje dla dzieciaków mile widziane - np. zjeżdżalnie itp.
4. Apartament - 3 sypialnie + salon z kuchnią
5. Odległość do morza max 300/400m, ale w poziomie :lol:
6. Klima, WiFi, taras / duży balkon lub miejsce np na griil , parking

Jakby ktoś wiedział / był w takim miejcu prosiłbym o namiar PW/email.

Z góry dzięki
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 14.11.2014 15:31

Poleciłabym Ci domki na campingach, ale w sierpniu będą spore ceny. My jeżdżąc na początku września płaciliśmy niewiele za domki. Pierwszy raz na Istrii camp Bijela Uvala i drugi raz koło Szybenika camp Solaris. Mimo tego, że to dośc spore campingi w ogóle nie było ciasno. W basenach i na plaży względny luz i dla dzieci atrakcji sporo. Polecam z czystym sercem. W tym roku byliśmy w Tucepi w apartamentach prywatnych i była masakra. Nie ma gdzie zaparkować, ciasno i dużo ludzi na plaży
Jak chcesz spojrzec jak to wygląda możesz zajrzec do moich relacji:
Istria
Solaris koło Szybenika
bzyq74
Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 17.11.2014 18:08

Przeczytałem Twoje relacje - bardzo dobre :)
Campingi jednak odpuszczę (termin mi nie pasuje) - już wcześniej się tym interesowałem np "eurocamp" - ale w sezonie bardzo drogie.
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.11.2014 20:28

bzyq74 napisał(a):Przeczytałem Twoje relacje - bardzo dobre :)

Dzięki :D
bzyq74 napisał(a):Campingi jednak odpuszczę (termin mi nie pasuje) - już wcześniej się tym interesowałem np "eurocamp" - ale w sezonie bardzo drogie.

Z eurocampem moja siostra była w Hiszpanii kilka lat temu i bardzo sobie chwaliła, ale faktycznie w sezonie ceny ogromne.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019