Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentow dla 20 osob w Makarska!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010
Szukam apartamentow dla 20 osob w Makarska!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 09.01.2010 19:59

Witam, słuchajcie przeszukałem pare stron chorwackich i nie znalazlem nic ciekwego w rozsadnej cenie, czy moze ktos mi pomóc?;>
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2010 20:25

germinal88 napisał(a):Witam, słuchajcie przeszukałem pare stron chorwackich i nie znalazlem nic ciekwego w rozsadnej cenie, czy moze ktos mi pomóc?;>


A co znalazłeś :?: :?: :D
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 09.01.2010 20:29

znalazelm mase ofert z apartamentami np 3+2 do tego rzadko bywaja budynki oferujace 20 łóżek w sumie.
Nie wiem czy mozliwe jest wynajecie calych domow;| Cieżko jest znalezc cos odpowiadajacego, w rozsadnej cenie niedaleko od centrum i morza...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2010 20:39

germinal88 napisał(a):znalazelm mase ofert z apartamentami np 3+2 do tego rzadko bywaja budynki oferujace 20 łóżek w sumie.
Nie wiem czy mozliwe jest wynajecie calych domow;| Cieżko jest znalezc cos odpowiadajacego, w rozsadnej cenie niedaleko od centrum i morza...


Raczej nie znajdziesz w Makarskiej dla 20 osób w jednym domu ale próbuj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

patrz na tej stronce i ślij maile z zapytaniem.
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 09.01.2010 21:00

okk dzieki;) co prawda bylem juz na tej stronie, ale jeszcze poszperam, moze ktos jeszcze bedzie mi w stanie pomóc?? :roll: :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2010 21:06

germinal88 napisał(a):..... moze ktos jeszcze bedzie mi w stanie pomóc?? :roll: :roll:

www.cro.pl/forum/viewtopic.php?p=249017#249017
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 09.01.2010 21:14

oo własnie linki z bezposrednimi ofertamii :P :P :P :P teraz mam w czym szuukac! dziekiii!!! :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2010 21:21

germinal88 napisał(a):oo własnie linki z bezposrednimi ofertamii :P :P :P :P teraz mam w czym szuukac! dziekiii!!! :lol: :lol:

No to cieszę się, że się cieszysz :wink:

Na przyszłość mała rada od serca - jak wchodzisz na stronę forum cro.pl przed i po zalogowaniu się masz taki baner na górze strony:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

jakbyś kliknął to byś to sam znalazł.
Inne rzeczy typu dojazd, autostrady itp. tez tam są jakby ktoś się pytał :lol:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 09.01.2010 22:04

germinal88 napisał(a):znalazelm mase ofert z apartamentami np 3+2 do tego rzadko bywaja budynki oferujace 20 łóżek w sumie.

To wynajmijcie dwa domy blisko siebie.

Chwilę mi zajęło znalezienie takich kwater blisko centrum:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tu masz mapę miasta w dobrej rozdzielczości. Po adresie będziesz znał położenie domów.

:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

germinal88 napisał(a):Nie wiem czy mozliwe jest wynajecie calych domow...

Można nawet kupić. Rozważcie też hotele! W tak tłocznym miejscu jakim jest Makarska domy blisko siebie. Z okna hotelowego będzie lepszy widok. Restauracji w Makarskiej dużo, coś taniego i dobrego na ząb można kupić, więc kuchnia zbędna.

Pozdrav
Ps. Zawsze można na waleta kogoś wziąć, przy takiej grupie nikt wszystkich nie zapamięta :wink:
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 10.01.2010 04:21

aaa kolego masz leeb ;D Dzięki WIELKIE ;) faktycznie racja, rozwaze wszystkie sugestie..
Sorry za nowy temat, ale uznalem za wazne to, ze my w 20 osob nie mamy konkretnego noclegu, a wy zawsze pomozecie, bo sledze to forum nie od dzisiaj, wiecc wielkie dzieki;-) Napewno podziele sie wrazeniami z pobytu!
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 10.01.2010 04:23

Piotrek_B napisał(a):
germinal88 napisał(a):Inne rzeczy typu dojazd, autostrady itp. tez tam są jakby ktoś się pytał :lol:

to juz dawno wyczytałem;) :P :P :P :P :P
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.01.2010 17:26

germinal88 napisał(a):aaa kolego masz leeb ;D Dzięki WIELKIE ;) faktycznie racja, rozwaze wszystkie sugestie..

hmmm . . . to "na waleta" nie było do końca na poważnie. . . ale jak się uda to czymu ni ? :twisted: kupcie identyczne koszulki i ufarbujcie włosy na jeden kolor, to właściciel zupełnie się nie połapie :lool: :oczko_usmiech:


tu się zmieści 20osób > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
lub > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

inne
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

ulica Petra Svacica
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrav :devil:

Za powyższe info, przekaż dziś 20zł na WOŚP :idea:
___________________________________________
Od udzielenia pomocy są jednostki samorządowe, fundacje, stowarzyszenia. Masz potrzebę dzielenia się - wpłacaj na konto. Dając pieniądze na ulicy przyczyniasz się do rozpowszechniania żebractwa. Jesteś społecznym szkodnikiem.
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 11.01.2010 18:56

haha w sumie trafiłes, bo mam brata bliźniaka, bardzo podobnego... na jedno prawo jazdy mogli byśmy jezdzic;p ale w chorwacji było by męczące udawanie ze jestem jeden :D :D

Dużo z powyższych stron miałem już przetrzepane, ale znałazlem jeszcze kilka interesujących ofert, powysyłałem e-maile no i pozostaje czekac. :roll:

Dam znac co z tego wyniknie, a póki co wielkie dzięki, naprawdę doceniam pomoc;) a na wośp może 20 dychy nie poleciały, ale coś około dychy by sie uzbierało :lol: :lol: :roll:
germinal88
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) germinal88 » 15.01.2010 00:34

Miał moze ktos okazje przebywac w apartamentchach Ravlic w Makarskiej, tutaj link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:?: :?: :?:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Szukam apartamentow dla 20 osob w Makarska!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone