Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sutivan Gubic odradzam

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TIARUCHA
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.04.2012
Sutivan Gubic odradzam

Nieprzeczytany postnapisał(a) TIARUCHA » 18.04.2012 09:56

Odradzam wszystkim!

Po wpłaceniu 300 euro nie mam kontaktu z właścicielem,nie odpisuje na maile a gdy dzwonie odkłada słuchawkę.

Nie wiem co robić , czy ktoś z was miał takie doświadczenia, jak można odzyskać pieniądze?

pzdr
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.04.2012 10:07

A linka do kwatery możesz wkleić?
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 18.04.2012 10:37

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Po co Ci takie ryzyko. Apartmana oglądasz na foto, gdzie Ci sie podoba lub Ci pasuje a na miejscu może się okazać, że to kaszana. Po co płacić z góry i w ciemno i niewiadomo komu. A teraz walka o kasę. Jeżdżę do Cro kilkanaście lat, w różnych terminach, zawsze w ciemno i nigdy powiadam nigdy nie miałem z tym problemu nawet gdy byliśmy w 7 osób.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.04.2012 11:02

paolooo napisał(a):Lepiej zapobiegać niż leczyć. Po co Ci takie ryzyko. Apartmana oglądasz na foto, gdzie Ci sie podoba lub Ci pasuje a na miejscu może się okazać, że to kaszana. Po co płacić z góry i w ciemno i niewiadomo komu. A teraz walka o kasę. Jeżdżę do Cro kilkanaście lat, w różnych terminach, zawsze w ciemno i nigdy powiadam nigdy nie miałem z tym problemu nawet gdy byliśmy w 7 osób.

A ja byłem 11 razy i nigdy nie miałem z tym problemu jak płaciłem zaliczkę.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.04.2012 13:01

Oszustów nie brakuje, a naiwnych nie sieją. Porażka
Manga
Cromaniak
Posty: 613
Dołączył(a): 24.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Manga » 18.04.2012 13:19

O tych apartamentach było pozytywnie przez Cześka 63
forum/viewtopic.php?p=606041#606041
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.04.2012 13:32

Tiarucha, a masz całą korespondencję z właścicielami kwater? Może to jakieś niedomówienia?
TIARUCHA
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.04.2012
re

Nieprzeczytany postnapisał(a) TIARUCHA » 20.04.2012 10:50

W końcu jest kontakt,za radą jednego z forumowiczów za pomocą sms-a.
Korespondencja była w 3 językach, i była w miarę płynna do czasu kiedy zrobiłem przelew.Kiedy go zrobiłem to dostałem maila ,że jużnie ma wolnych apartamentów.
Telefonicznie udąło mi się skontaktówac z matką właściciela,starszą panią, która nic nie rozumiała poza chorwackim.
Wreszcie na smsa dostałem odpowiedź ,że apartament czeka na nas.Liczyłem na jakieś pisemne,mailowe potweirdzenie rezerwacji..cóz może tak mają

Tiarucha
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.04.2012 10:53

Rozumiem więc że temat jest raczej do śmieci :?:
edyta76
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edyta76 » 23.11.2013 21:44

Witam wszystkim forumowiczów,bardzo polecam apartament u Pani Ivanki Gubić,
spędziłam tam super dwa tygodnie, a Brać to piękna wyspa.
..................................................
chętnie odpowiem na Wasze pytania, mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Polecam przeczytać regulamin działu powyżej. :idea:
Odradzam podanie linku po raz trzeci :idea:
Janusz Bajcer
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 26.11.2013 23:36

edyta76 napisał(a):Witam wszystkim forumowiczów,bardzo polecam apartament u Pani Ivanki Gubić,
spędziłam tam super dwa tygodnie, a Brać to piękna wyspa.
..................................................
chętnie odpowiem na Wasze pytania, mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Polecam przeczytać regulamin działu powyżej. :idea:
Odradzam podanie linku po raz trzeci :idea:
Janusz Bajcer



Koleżanko Edyto kto to 8O 8O 8O

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Sutivan Gubic odradzam
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone