Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Super Link

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Super Link

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2005 00:16

http://www.chorwackie.pl/default_pl.asp
Prawie wszystko w jednym:
pogoda, dojazd, mapy(polecam cyfrową)
zakwaterowanie, ceny, itd. itd. :la:
Miłej lektury przed wyjazdem do Cro.
:boss: :papa:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 12.06.2005 00:47

Czesi po polsku :D
Zauważyłem Janusz ,że masz dużo ciekawych linków.Może byś linki podrzucił karolowi by umieścił je w ,,przyklejonych'' linkach.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 12.06.2005 06:48

Bardzo fajna strona.Jak obserwuje ceny za apartamenty na tej i innych stronach,to koszt ksztaltuje sie w granicach 8-13 euro,sporadycznie 15 euro.Ciekawy jestem czy miejscowi beda stali przy drogach z ofertami apartamentow jak w zeszlym roku.Latwiej o apartamenty w ciemno.
Pzdr.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 12.06.2005 11:05

Haweł napisał(a):Bardzo fajna strona.Jak obserwuje ceny za apartamenty na tej i innych stronach,to koszt ksztaltuje sie w granicach 8-13 euro,sporadycznie 15 euro.Ciekawy jestem czy miejscowi beda stali przy drogach z ofertami apartamentow jak w zeszlym roku.Latwiej o apartamenty w ciemno.
Pzdr.


Też mi się podoba :) Troszkę tylko drażni mnie spolszczenie nazw chorwackich (np. Baszka, Tuczepi itp.). Informacje praktyczne dot. dojazdu: trasy, cen autostrad, kursu walut - oby były aktualizowane :)
Co do cen - jest dop nich dopisana uwaga, że to średnia cena (pewnie z sezonu) za łóżko, więc sądzę, że jak przychodzi do rezerwacji okazuje się, że te 10 euro to już było 2 tygodnie temu, a teraz jest 13 (no i miejsce w apt. sześcioosobowym). Szkoda, że nie ma dokładnego cennika dla konkretnego terminu.

Plumek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2005 16:53

Strona jest ciekawie zrobiona,łatwo sie po niej porusza, jest
dużo zdjęc, informacji praktycznych oraz dodatkowych linków.
Niektóre apartamenty, jak pewnie zauważyliście, mają własne
strony internetowe i tam są pewnie bardziej aktualne ceny.
w rozpisaniu na sezony.
pozdrawiam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.06.2005 19:04

,Zaskakujesz mnie Janusz, ty wszystko wiesz niczym ABW. Proponuję zebyś został Prezesem naszego Forum
Mariaz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariaz » 12.06.2005 22:34

Janusz jesteś rewelacyjny w podawaniu linków. Ja również głosuję na Ciebie
Pozdrawiam Mariaz :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2005 22:47

Dzięki Wam za uznanie, ale nie zgadzam się na prezesowanie. :!:
To forum ma Adminów i Oni są prezesami.
Mistrzem od linków jest tu jednak Platon i jemu oddaję
palmę pierwszeństwa.
Ja tylko, jak coś znajdę ciekawego w necie to "wrzucam"
na forum, bo przecież po to ono jest, aby "wiedzieć więcej"
o kraju który chce się odwiedzić.
:papa:
Ps. :oops: A ja tak się "zatraciłem" na forum, że zapomniałem
przedłużyć ważność paszportu :oops: :cry: -a wyjazd coraz bliżej.
Wygląda na to, że sam sobie nie potrafiłem poradzić. :lol:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 13.06.2005 20:00

Janusz Bajcer napisał(a):Dzięki Wam za uznanie, ale nie zgadzam się na prezesowanie. :!:
To forum ma Adminów i Oni są prezesami.
Mistrzem od linków jest tu jednak Platon i jemu oddaję
palmę pierwszeństwa.
Ja tylko, jak coś znajdę ciekawego w necie to "wrzucam"
na forum, bo przecież po to ono jest, aby "wiedzieć więcej"
o kraju który chce się odwiedzić.
:papa:
Ps. :oops: A ja tak się "zatraciłem" na forum, że zapomniałem
przedłużyć ważność paszportu :oops: :cry: -a wyjazd coraz bliżej.
Wygląda na to, że sam sobie nie potrafiłem poradzić. :lol:

Dzięki Janusz za uznanie.Myślę jednak ,że ja byłem mistrzem na rok 2004,a ty jestes nowym mistrzem -na rok 2005.Rzeczywiście podajesz bardzo ciekawe i przydatne linki.Zreszta przyznasz ,że linków dotyczących Chorwacji jest coraz więcej i coraz więcej po polsku o co w tamtym roku sie dobijałem.A myślę ,ze linkownia ,która jest zaczerpnieta głownie z Wyspy SkarbÓw powinna byc poszerzona o nowości ,które podajesz.
( jeżdziłem poza sezonem po Chorwacji i ,,otwarcie'' stacji beznzynowej kolo Dubrownika kosztowało mnie 10 euro ,chacha :D,twój link z godzinami otwarcia stacji beznzynowych uzmysłowił mi czemu :wink: )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.06.2005 00:25

Dzięki Platon za uznanie. :hut: A więc czapki z głów. :wink: :lol:
Przyznaję, że o Chorwacji linków w necie sporo. :la:
Ponieważ przymierzałem się do wyjazdu do Grecji
i szukałem czegoś o tym kraju, muszę stwierdzić,
że było tego mało, a już po polsku to prawie nic. :cry:
Chyba, że źle szukałem. :(
:papa:
Ps. Druk o paszport złożony, odbiór 4 lipca, a wyjazd
prawdopodobnie 9 lipca. uff ... zdążyłem :lol:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 15.06.2005 20:00

Proponuje zeby prezesem w miesiace 30-to dniowe byl platon, a w 31-dniowe januszek.Ja bede prezesem w lutym.Tak czy inaczej odwalacie tu kawal dobrej roboty.Mam "zlecenie".Szukam strony z obrazami Urszuli Kochanowskiej,ale wszystko co znajduje to strony z wierszami o corce Kochnowskiego.Moge podpowiedziec ,ze ona maluje kwiaty.Sorry , ze troche nie na temat ale moze mi sie uda w ten sposob znalezc jej prace w sieci.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 15.06.2005 20:15

kaszubskiexpress napisał(a):Proponuje zeby prezesem w miesiace 30-to dniowe byl platon, a w 31-dniowe januszek.Ja bede prezesem w lutym.Tak czy inaczej odwalacie tu kawal dobrej roboty.Mam "zlecenie".Szukam strony z obrazami Urszuli Kochanowskiej,ale wszystko co znajduje to strony z wierszami o corce Kochnowskiego.Moge podpowiedziec ,ze ona maluje kwiaty.Sorry , ze troche nie na temat ale moze mi sie uda w ten sposob znalezc jej prace w sieci.

Urszula Kochanowska: malarka, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie; stypendystka na uniwersytetach w Bolonii, Florencji i Sienie. Swoje prace wystawiała w Polsce i we Włoszech. Zaangażowana w nurt „trzeciego teatru” w Polsce i we Włoszech. Miała wykłady na temat sztuki na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Fizyki), Universita per Stranieri w Sienie, Uniwersita „La Sapienza” w Rzymie. Współtworzyła prywatną szkołę plastyczną w Warszawie (1991). Zorganizowała i prowadziła galerię sztuki księgarni „Czytelnik” (1993 – 1996). Od roku 2000 w Instytucie Kultury Polskiej UW prowadzi warsztat zatytułowany „Czytanie obrazów”.
szukaj na zasadzie skojarzeń nie wprost,teraz ma wystawę na Krakowskim Przedmieściu,
pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2005 20:26

Jeśli to ta malarka, to Prezes Platon znalazł to tu
http://news.o.pl/2004/09/04/sztuka-ursz ... hanowskiej
pozdrawiam
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 15.06.2005 20:42

Nie tam Januszu. :D
Ale postarajmy się znależć jej obrazy. :wink:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone