Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sukosan

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 20.01.2017 22:16

Dzięki Romek. Wychodzi raptem 20 min. z Sukośanu.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 20.01.2017 22:25

luk006 napisał(a):Dzięki Romek. Wychodzi raptem 20 min. z Sukośanu.

Sukošan to spora mieścina i jakieś świeże ryby mogą być na miejscu tym bardziej, że można je czasami dostać w mniejszych.
Do tego czasu dodałbym jeszcze trochę na parkowanie w Zadarze blisko starówki bo bywa z tym czasem kłopot. Jest osobny wątek o tym na forum. No i jeśli zakupy tego typu w Zadarze to radzę wstać nieco wcześniej. Około południa targ rybny już świeci pustkami.
Minia 1
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minia 1 » 21.01.2017 16:44

Na targ rybny do Zadaru jedzie około 8 ze względu na:
dużo miejsca do zaparkowania zaraz przy targu
bezpłatny parking o tej porze
największy wybór ryb i owoców morza o tej porze
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 23.01.2017 19:35

Minia 1 napisał(a):Na targ rybny do Zadaru jedzie około 8 ze względu na:
dużo miejsca do zaparkowania zaraz przy targu
bezpłatny parking o tej porze
największy wybór ryb i owoców morza o tej porze

Po pierwsze primo spróbuj pisać po polsku.
Po drugie primo nie wprowadzaj kogoś w błąd, że rano jest darmowy parking w Zadarze.

Ile razy byłaś/byłeś w Zadarze? Chociaż 10 ????
Minia 1
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minia 1 » 23.01.2017 23:27

Po pierwsze primo spróbuj pisać po polsku.
Po drugie primo nie wprowadzaj kogoś w błąd, że rano jest darmowy parking w Zadarze.

Ile razy byłaś/byłeś w Zadarze? Chociaż 10 ???

Ja nie używam, w porównaniu do Ciebie obcojęzycznych wstawek, więc nie mów mi o pisaniu po polsku.
Parking rano w Zadarze tylko nie pamiętam czy do 8 czy do 9 jest bezpłatny. Ilość moich wizyt w Zadarze nie ma nic wspólnego z powyższymi informacjami.
noemi_s
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 19.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) noemi_s » 24.01.2017 00:23

romuald22 napisał(a):Po pierwsze primo spróbuj pisać po polsku.
Po drugie primo nie wprowadzaj kogoś w błąd, że rano jest darmowy parking w Zadarze.

Ile razy byłaś/byłeś w Zadarze? Chociaż 10 ????

A propos primo -https://www.youtube.com/watch?v=pIi-QFZd7fA .
Secundo - w tym kontekście zarzucanie komuś brak znajomości języka polskiego to raczej niepotrzebny sarkazm.
Tertio - parking w Zadarze jest płatny od godziny 8 do 22 od początku maja do ostatniego września, poza sezonem opłata obowiązuje w dni powszednie od 8 do 16, a w soboty od 8 do 14. To informacja ze strony zarządcy stref parkingowych: http://www.oil.hr/parking_cijene.php - myślę, że był w Zadarze wystarczającą dla romualda22 ilość razy.
Quarto - mogę potwierdzić, że targ w Zadarze warto odwiedzić rano, po południu nie ma tam czego szukać.
:papa:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 24.01.2017 14:04

noemi_s napisał(a):A propos primo -https://www.youtube.com/watch?v=pIi-QFZd7fA .
Secundo - w tym kontekście zarzucanie komuś brak znajomości języka polskiego to raczej niepotrzebny sarkazm.

Znajomość polskiej kinematografii to rzecz cenna. Podobnie jak poczucie humoru.
noemi_s napisał(a):Tertio - parking w Zadarze jest płatny od godziny 8 do 22 od początku maja do ostatniego września, poza sezonem opłata obowiązuje w dni powszednie od 8 do 16, a w soboty od 8 do 14. To informacja ze strony zarządcy stref parkingowych: http://www.oil.hr/parking_cijene.php - myślę, że był w Zadarze wystarczającą dla romualda22 ilość razy.
Quarto - mogę potwierdzić, że targ w Zadarze warto odwiedzić rano, po południu nie ma tam czego szukać.
:papa:

Nic tylko podziękować za tak precyzyjne informacje.
W tym kontekście pisanie przez forumowiczkę Minia 1 porady żeby jechać na targ około 8 bo jest wtedy bezpłatny parking może wprowadzić niejednego w błąd. Szczególnie kogoś dla którego "około 8" to np: 8.10.
Minia 1
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minia 1 » 24.01.2017 16:02

Nie wiem po co dalej brniesz w swoje wywody, jeżeli nie Ty zadawałeś pytania i nie do Ciebie były skierowane odpowiedzi. Trzeba było zabrać głos w momencie zadania pytania, a nie później jątrzyć. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że w Sukosanie też nie byłeś nawet raz, więc po co ta spinka.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 24.01.2017 16:26

Minia 1 napisał(a):Nie wiem po co dalej brniesz w swoje wywody, jeżeli nie Ty zadawałeś pytania i nie do Ciebie były skierowane odpowiedzi. Trzeba było zabrać głos w momencie zadania pytania, a nie później jątrzyć. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że w Sukosanie też nie byłeś nawet raz, więc po co ta spinka.

8O Niemożliwe. To ja brnę? :)

Pytanie ostatnio tutaj zadawał lukoo6. Pytał o lokalizację targu rybnego w Zadarze. Odpowiedziałem mu wedle swej najlepszej wiedzy choć pytał Ciebie. Podesłałem linka. Podziękował mi nawet.
To zabrałem głos w momencie zadania pytania czy nie zabrałem?
Zaczynasz się gubić.

Natomiast z mojej strony nigdy nie będzie zgody na wprowadzanie forumowiczów w błąd wpisami:
Minia 1 napisał(a):Na targ rybny do Zadaru jedzie około 8 ze względu na:
dużo miejsca do zaparkowania zaraz przy targu
bezpłatny parking o tej porze
największy wybór ryb i owoców morza o tej porze

bo od godziny 8.01. parking w tej okolicy jest płatny. Oprócz świąt i niedziel na ten moment bo i to kiedyś się w Zadarze zmieniało.

W Sukošanie nigdy nie mieszkałem ale byłem tam ze 20 razy. Twoje wnioski są błędne.
Minia 1
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minia 1 » 24.01.2017 23:29

Piszesz

Sukošan to spora mieścina i jakieś świeże ryby mogą być na miejscu tym bardziej, że można je czasami dostać


Kończąc tą bezsensowną dyskusję, powiem tak, jeżeli nie zgadzasz się na wprowadzanie w błąd to po co domniemasz w wątku, siejąc tylko niepewność, a nie podajesz faktów. Jedynym miejscem gdzie można kupić ryby są okolice poczty lub Studenaca mały wybór i wysokie ceny. :papa:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 24.01.2017 23:35

Minia 1 napisał(a):Sukošan to spora mieścina i jakieś świeże ryby mogą być na miejscu tym bardziej, że można je czasami dostać w .
Kończąc tą bezsensowną dyskusję, powiem tak, jeżeli nie zgadzasz się na wprowadzanie w błąd to po co domniemasz w wątku, siejąc tylko niepewność, a nie podajesz faktów. jedynym miejscem gdzie można kupić ryby są okolice poczty lub Studenaca mały wybór i wysokie ceny.

Nawet nie potrafisz poprawnie zacytować moich słów.
Rozmowa była o targu rybnym w Zadarze i bezpłatnym parkingu o którym pisałaś.
Odpuść bo stajesz się dręcząca, a mądrości w tym mało.
Minia 1
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minia 1 » 26.01.2017 01:01

Brawo TY.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone