Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Strony z wyszukiwarkami

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nepcior
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.06.2014
Strony z wyszukiwarkami

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nepcior » 28.06.2014 15:07

Witam wszystkich.
Chciałbym prosić Was, żebyście podali adresy stron z wyszukiwarkami apartamentów, z których korzystaliście, albo wiecie, że są pewne. Nie mam tu na myśli konkretnych apartamentów lub ich grup, bo to byłaby reklama, niezgodna z regulaminem forum. Chodzi mi o wyszukiwarki. Takie w których będę mógł zadać termin pobytu, ilość osób, a ona wyszuka mi oferty z całej Chorwacji.
Dlaczego? Szukam od tygodnia jakiegoś apartamentu dla naszej rodzinki i prawdę mówiąc mam obawy. Żadnej z tych stron nie znam i trochę się boję wysyłać przelew na sporą kwotę w ciemno. Prawdę mówiąc planowałem pojechać bez żadnej rezerwacji, ale ponieważ jedziemy w szczycie sezonu (przełom lipca i sierpnia) boję się, że nie byłby to dobry pomysł.
weldon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.06.2014 16:06

Znajdź sobie ze dwa, trzy apartamenty i poproś o opinię o nich, to pewnie szybciej uzyskasz jakieś informacje.
Nepcior
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nepcior » 28.06.2014 16:37

Masz na myśli o pytanie o opinię tutaj na forum? Nie do końca mi o to chodziło. Jak wpłacam pieniądze, to robię to przez stronę wyszukiwarki. Chodzi mi o pewność wyszukiwarki, nie samego apartamentu.
weldon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.06.2014 16:57

Obawiam się, że poza podaniem tych namiarów: noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html nikt ci nie zagwarantuje, że nie będziesz miał jakiegoś pecha.

Mając wybrany apartament zazwyczaj dogadujesz się z właścicielem i agencją i tutaj, przypuszczam, cromaniacy będą mogli ci pomóc zarówno w kontaktach, jak i zweryfikować wysokość zaliczki, upewnić, czy wszystko przebiega zgodnie z przyjętymi zasadami i czy nie spotkali się z jakąś złą opinią o agencji lub właścicielu.

Całkowicie rozumiem twoje obawy, ale zazwyczaj nie ma jakichś problemów, a łatwiej rozwiać wątpliwości co do konkretnego miejsca, niż wyrazić opinię w tak szerokim zakresie, tym bardziej, że, jak widzisz w podanym linku, tego jest sporo :)
Nepcior
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nepcior » 28.06.2014 19:23

Widziałem tamten wątek i przeglądałem linki. Jednak wyszukanie tam czegoś jest mocno utrudnione. Nie mogę zadać sobie przedziału czasu, ilości osób i kliknąć "wyszukaj". Nie dostaję w odpowiedzi listy z cenami.
Ja wiem, że mogę mieć pecha i trafić na kogoś nieuczciwego. Mi chodzi o samą wyszukiwarkę, która też może być oszustwem, prawda?
Może zapytam inaczej: czy ktoś korzystał z takich stron jak adriaguest.com czy chorwacjaapartamenty.com

W każdym razie serdecznie dziękuję za podpowiedzi. Spróbuję znaleźć coś z linków z innego wątku.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Strony z wyszukiwarkami
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018