Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Strony z noclegami w Chorwacji

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
remikrmk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 23.04.2012
Strony z noclegami w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 23.05.2021 12:09

Cześć.
Jako, że zawsze jeździłem do Chorwacji w ciemno nie orientuję się za bardzo gdzie szukać tam noclegów przez internet. Booking, airbnb itp. znam ale szukam stron bardziej lokalnych. Hvar, Brač, Korčula, Vis, Pelješac - te miejsca mnie interesują. Ew. może ktoś z forum wynajmuje tam apartamenty?
Z góry dzięki za porady.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 23.05.2021 13:49

remikrmk napisał(a):Cześć.
Jako, że zawsze jeździłem do Chorwacji w ciemno nie orientuję się za bardzo gdzie szukać tam noclegów przez internet. Booking, airbnb itp. znam ale szukam stron bardziej lokalnych. Hvar, Brač, Korčula, Vis, Pelješac - te miejsca mnie interesują. Ew. może ktoś z forum wynajmuje tam apartamenty?
Z góry dzięki za porady.


Tu masz wyspy.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.05.2021 14:28

Może nie lokalne, ale często korzystam.
Zwłaszcza z tej drugiej.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 23.05.2021 21:09

anakin napisał(a):Może nie lokalne, ale często korzystam.
Zwłaszcza z tej drugiej.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ta druga jak najbardziej. Ale ja się przerzuciłem na wizytówki Google. Przeglądam miejscowości i wybrane zaznaczone tam noclegi. Potem po z nazwie bez problemu można znaleźć opinie i zdjęcia. A i bezpośrednio może nie raz być taniej niż przez pośrednika.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 23.05.2021 21:17

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Google owszem, ale np. nie pokazuje wielu miejsc które są na ww. portalach, a tam są kontakty bezpośrednie, więc wcale nie są droższe. Poza tym wiele miejsc w google, nie ma swoich stron/e-maili, co najwyżej telefon.
remikrmk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 23.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 23.05.2021 21:53

Zawęziłem poszukiwania do Hvar i Brač. Dzięki za odpowiedzi, mam w czym wybierać :)
EwelinaKRK
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 21.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) EwelinaKRK » 26.05.2021 18:06

Zobacz, proszę, jeszcze wyspę Losinj - Agencja Agave.
Mówią i piszą po polsku /jak również w 4 innych językach /.Mają w ofercie ze 300 apartamentów. 24 h service.
Byłam nie jeden raz, sprawdziłam, polecam.
remikrmk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 23.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 26.05.2021 22:42

Dziękuję za namiary, ale napisałem wyraźnie gdzie szukam noclegu. Pozdrawiam.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.05.2021 09:07

Zerknij w PW, może Cię zainteresuje.
cadd
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cadd » 24.06.2021 22:44

Trochę późno zacząłem poszukiwania, ale wiadomo - sytuacja niepewna... COVID itd...

W grę wchodzą wyspy Losinj lub Korcula, ewentualnie Brać oraz półwysep Peljesac. Na tym ostatnim raczej tylko Trstenik i Duba Peljeska.
Przegrzebałem już internet dość skrupulatnie.

Będę wdzięczny za każdy link do strony z kwaterami, agencji itp.
Kechebet
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kechebet » 07.07.2021 19:10

Cześć, szukamy apartamentu dla 4 dorosłych osób w Dalmacji południowej. Dwie sypialnie, klimatyzacja, przynajmniej jedna łazienka, aneks kuchenny, zewnętrzny basen, grill, taras. Pobyt w drugiej połowie sierpnia, dwa tygodnie. Plaża max 1 km, restauracje i kawiarnie w pobliżu mile widziane. Info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
02081974
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.07.2021
Strona domy letniskowe czy ktoś zna

Nieprzeczytany postnapisał(a) 02081974 » 19.07.2021 07:13

Witam znalazłam bardzo atrakcyjne ofert noclegowe i zastanawia mnie czy to nie jakiś blef. Bardzo proszę, jeśli ktoś rezerwował cos na domy letniskowe com , o odpowiedź, Szkoda umoczyć oszczędności na wyjazd. Z góry dziękuję.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Strony z noclegami w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone