Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stanici!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 13.03.2007 19:26

ok dzięki
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 14.03.2007 16:46

....tez polecam willa Ruža, bile tam kilka razy...wlasciciel mowy po Polsku...ma na imie Srđan...jest bardzo mily...lubi Polakow....
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 14.03.2007 17:17

Wszystko fajnie ale ponoć już zarezerwowane!!!!
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 14.03.2007 20:02

kafur napisał(a):Wszystko fajnie ale ponoć już zarezerwowane!!!!


http://www.apartments-tice.com/
spróbuj pod tym adresem, może coś uda się znależć ale pamiętaj apartamentu szukaj tylko od strony morza!! lub tutaj:
http://www.adriatic.hr/search.php?lang= ... QgodDyGMpw
jest kilka ofert ze Stanici. Te powyżej 100 od morza najprawdopodobniej sa powyżej ulicy.
POZDROWIENIA!!
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 14.03.2007 20:06

Leon napisał(a):....tez polecam willa Ruža, bile tam kilka razy...wlasciciel mowy po Polsku...ma na imie Srđan...jest bardzo mily...lubi Polakow....


A gospoda Ruza robi wspaniałą orzechówkę. :) :D :lol: Drugiej takiej nigdzie nie piłem
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 14.03.2007 22:29

Rezerwację na v. Ruza należy robić już w jesieni na przyszły sezon. : :? ( wiem z własnego doświadczenia ) :?
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 15.03.2007 17:55

mkm napisał(a):Rezerwację na v. Ruza należy robić już w jesieni na przyszły sezon. : :? ( wiem z własnego doświadczenia ) :?
bede miałnauczke na przyszły rok :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 16.03.2007 12:16

muchador napisał(a):
Leon napisał(a):....tez polecam willa Ruža, bile tam kilka razy...wlasciciel mowy po Polsku...ma na imie Srđan...jest bardzo mily...lubi Polakow....


A gospoda Ruza robi wspaniałą orzechówkę. :) :D :lol: Drugiej takiej nigdzie nie piłem


Ajvar też robi wyśmienity.
Serdzio, niestety nie do końca jest słowny, trochę nam naobiecywał, a jak przypomnieliśmy mu o wszystkim, już do końca pobytu nie widzieliśmy Go.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 16.03.2007 23:33

.....maciek bo Serdio to taka kruszynka, moze sie gdziesz zapodzial i go dlatego nie wydzialiscie...
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.03.2007 11:32

Leon napisał(a):.....maciek bo Serdio to taka kruszynka, moze sie gdziesz zapodzial i go dlatego nie wydzialiscie...



Kruszynka ...powiadzasz, może....
Po upływie 1.5 roku od pobytu u niego wspominam ten pobyt już bardzo dobrze, tzn byłem zadowolony, ale... Teraz to ale jest już mało istotne, dwa dni temu oglądałem zdjęcia z Villi Ruza i ...nie mogę doczekać się wyjazdu do Cro w tym roku. Nie w to samo miejsce, jeszcze nie wiem gdzie, szukam, myślę, moze coś znajde, może ktoś coś ciekawego zaproponuje, zawsze zostaje wyjazd w ciemno i zatrzymanie się tam, gdzie jest OK.
Aby tylko schodów nie było i aby było miejsce na długie wieczorne spacery, mogą być trasy rowerowe.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone