Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Śródziemnomorska 4,5 czyli ..

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.11.2010 14:43

Lidia K napisał(a):...klawiatura maszynistki ...

Ach kobiety ... :roll:




:lol:

Ja bym spróbował jeszcze Ctrl+Shift i, jeżeli nie korzystasz, to wywal angielski ... :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.11.2010 15:36

Dzięki, dzięki, dzięki...pamietałem, że coś trzeba i wciskałem do skutku :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.11.2010 15:40

Jacek S napisał(a):Dzięki, dzięki, dzięki...pamietałem, że coś trzeba i wciskałem do skutku :lol:


:D :D :D

Nie masz kota? One są mistrzami skrótów klawiaturowych ...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.11.2010 15:41

weldon napisał(a):Nie masz kota? ...


...czasem mam. :wink:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 08.01.2011 01:14

A więc w wielkim skrócie własnych spostrzeżeń (odnośnie Twojej relacji) w ramach niewykorzystanego tutaj limitu na posty. :wink:

Wewnętrznie to mam wielkie wyrzuty wobec siebie, że nie jestem w stanie dotrzymać kroku każdej powstającej relacji,
a już nie wspomnę o tych wcześniejszych (już istniejących).

Jaka na to rada? nie gonić lidera i peletonu, tylko samotnie przejść (czytając) trasę tego maratonu zdjęć, ciekawostek, uroku miejsc i historii.
Znowu wyjdzie na słodzenie, ale ciekawie połączyłeś turystyczne atrakcje z historią.

Zresztą to zawsze było Twoją cechą, gdziekolwiek jesteś i jeśli cokolwiek masz przedstawić z wspomnień, nie chcesz ogołocić tego z otaczającej i bogatej historycznej przeszłości.

Dbasz o pamięć i o wydarzenia związane z miejscem, a historyczne fakty mogą wzmacniać emocjonalnie, "martwą" zabytkową budowlę.
Nie zarzucam monopolu, :) Franz też Ci w tym wtóruje, no dobra, bo podpadnę innym, którzy na tym też nie szczędzą.
Fakt, jest Was więcej, dbających o opisy ciekawych miejsc. :)

Muszę przyznać, że budapesztańskie mosty razem z paryskimi Jan_(a) s1 byłyby już ciekawym wątkiem na odrębny temat (nawet w dziale FotoCroClub z swoim nowym tematem np. Mosty Europy).

Bogato pokazane miasto, jak najbardziej trafnie Maslinka rekomendowała wizytę do Twojej relacji, co już wspólnie daje niezły przewodnik przez Was stworzony. :)

Plitvice, wszystko co mnie ominęło z tego miejsca (byłem w 2003), odnalazłem w potoku Twoich zdjęć, trzeba przyznać, że szczegółowo zbadałeś zakątki i je pokazałeś.
Tak jak ciekawie przedstawiłeś wodę, też uwagę przyciąga... niebo.

Jak sam powiedziałeś lubisz niebo i ... czarne koty, które Ci sprzyjają (to taki przerywnik dla zmiany wątku). :wink:
A właśnie odnośnie nieba, zachód słońca nad plażą Lozica bajka, zresztą tam faktycznie w tylu różnych odsłonach i barwach to pokazaliście, to tak dla przypomnienia. :)

Teraz co do innego miejsca i cechy, to lubisz czasem rolę badacza legend i dedektywa łączącego miejsce jak Solin i osoby Franka Bulica.

Z całej Twojej olbrzymiej aktywności (w całym obszarze forum) w dociekliwości poszukiwań: niezbadane, niewyjaśnione (do jakich jesteś skory) w tej relacji postanowiłem tylko udzielić wsparcia w rozwiązaniu zagadki flagi na jachcie pod banderą...
Obrazek

był przecież drugi jacht pod tą samą też z Wyspy :)
Obrazek
chyba ten link wyjaśni wszystko.

źródło


Dzięki Piotr za relację, :D chociaż jest to wyrażone z opóźnieniem. :)

Pozdrawiam. :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.03.2011 02:11

Muszę się bez bicia przyznać,że nie czytałem tego wcześniej... :oops:
Masz chłopie gadane :!: :D

RESPET :!:

tylko proszę Cię..Popraw ten..........KliŚ :lol: :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.03.2011 08:05

Nic nie poprawiam ... Mi się podoba :wink:

Ale dobrze - ERRATA:

Byliśmy w Klisie, ale miejscowość i twierdza nazywają się Klis.



Liczyłem, że gdzieś znajdę jakiego ptaszka, ale ni cholery ni ma ...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.03.2011 09:55

:wink:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 05.07.2011 14:57

Dopiero teraz oglądam te relacje , ale jak mówią "lepiej późno ,niż wcale".
Zdjęcia super, długie komentarze , ciekawe miejsca i wszystko w zasięgu reki, z Ciovo będę miał blisko , żeby na własne oczy to zobaczyć.
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 26.02.2012 23:06

weldon napisał(a):Na parkingu, oprócz nas jest jeszcze jeden, czy dwa samochody z polską rejestracją, ale nie czekamy na właścicieli.


Witaj.
W jakim terminie byłeś tam, chyba w Slatine zobaczyłem moje auto.Biały focus kombi.
beci37
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) beci37 » 06.08.2014 23:38

fajna relacja :) przeczytane przed podrózą 10.08 na Makarską i Plitvickie do zwiedzenia :) z tymi wejściami nie bardzo dalej kumam ale myślę, że nie będzie problemu skoro tyle osób już to zwiedziło.
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 01.03.2016 22:21

Kurczę jak dobrze, że trafiłam na twoją relację ............. :D
Właśnie szukałam cosik o Budapeszcie, trafiłam do maślinki i po sznurku aż do kłębka. :wink:
Super opisy, proza i wiersz dobry, fotosy genialne :!: :!: :!: :P

Kłaniam się i w notesie notuję, bo Madziarzy odwiedzić zamierzam w weekend majowy.

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Śródziemnomorska 4,5 czyli .. - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone