Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Śródziemnomorska 4,5 czyli ..

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.11.2010 13:43

Lidia K napisał(a):...klawiatura maszynistki ...

Ach kobiety ... :roll:

:lol:

Ja bym spróbował jeszcze Ctrl+Shift i, jeżeli nie korzystasz, to wywal angielski ... :wink:
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.11.2010 14:36

Dzięki, dzięki, dzięki...pamietałem, że coś trzeba i wciskałem do skutku :lol:
weldon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.11.2010 14:40

Jacek S napisał(a):Dzięki, dzięki, dzięki...pamietałem, że coś trzeba i wciskałem do skutku :lol:

:D :D :D

Nie masz kota? One są mistrzami skrótów klawiaturowych ...
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.11.2010 14:41

weldon napisał(a):Nie masz kota? ...

...czasem mam. :wink:
nomad
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 08.01.2011 00:14

A więc w wielkim skrócie własnych spostrzeżeń (odnośnie Twojej relacji) w ramach niewykorzystanego tutaj limitu na posty. :wink:

Wewnętrznie to mam wielkie wyrzuty wobec siebie, że nie jestem w stanie dotrzymać kroku każdej powstającej relacji,
a już nie wspomnę o tych wcześniejszych (już istniejących).

Jaka na to rada? nie gonić lidera i peletonu, tylko samotnie przejść (czytając) trasę tego maratonu zdjęć, ciekawostek, uroku miejsc i historii.
Znowu wyjdzie na słodzenie, ale ciekawie połączyłeś turystyczne atrakcje z historią.

Zresztą to zawsze było Twoją cechą, gdziekolwiek jesteś i jeśli cokolwiek masz przedstawić z wspomnień, nie chcesz ogołocić tego z otaczającej i bogatej historycznej przeszłości.

Dbasz o pamięć i o wydarzenia związane z miejscem, a historyczne fakty mogą wzmacniać emocjonalnie, "martwą" zabytkową budowlę.
Nie zarzucam monopolu, :) Franz też Ci w tym wtóruje, no dobra, bo podpadnę innym, którzy na tym też nie szczędzą.
Fakt, jest Was więcej, dbających o opisy ciekawych miejsc. :)

Muszę przyznać, że budapesztańskie mosty razem z paryskimi Jan_(a) s1 byłyby już ciekawym wątkiem na odrębny temat (nawet w dziale FotoCroClub z swoim nowym tematem np. Mosty Europy).

Bogato pokazane miasto, jak najbardziej trafnie Maslinka rekomendowała wizytę do Twojej relacji, co już wspólnie daje niezły przewodnik przez Was stworzony. :)

Plitvice, wszystko co mnie ominęło z tego miejsca (byłem w 2003), odnalazłem w potoku Twoich zdjęć, trzeba przyznać, że szczegółowo zbadałeś zakątki i je pokazałeś.
Tak jak ciekawie przedstawiłeś wodę, też uwagę przyciąga... niebo.

Jak sam powiedziałeś lubisz niebo i ... czarne koty, które Ci sprzyjają (to taki przerywnik dla zmiany wątku). :wink:
A właśnie odnośnie nieba, zachód słońca nad plażą Lozica bajka, zresztą tam faktycznie w tylu różnych odsłonach i barwach to pokazaliście, to tak dla przypomnienia. :)

Teraz co do innego miejsca i cechy, to lubisz czasem rolę badacza legend i dedektywa łączącego miejsce jak Solin i osoby Franka Bulica.

Z całej Twojej olbrzymiej aktywności (w całym obszarze forum) w dociekliwości poszukiwań: niezbadane, niewyjaśnione (do jakich jesteś skory) w tej relacji postanowiłem tylko udzielić wsparcia w rozwiązaniu zagadki flagi na jachcie pod banderą...
Obrazek

był przecież drugi jacht pod tą samą też z Wyspy :)
Obrazek
chyba ten link wyjaśni wszystko.

źródło

Dzięki Piotr za relację, :D chociaż jest to wyrażone z opóźnieniem. :)

Pozdrawiam. :)
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.03.2011 01:11

Muszę się bez bicia przyznać,że nie czytałem tego wcześniej... :oops:
Masz chłopie gadane :!: :D

RESPET :!:

tylko proszę Cię..Popraw ten..........KliŚ :lol: :wink:
weldon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.03.2011 07:05

Nic nie poprawiam ... Mi się podoba :wink:

Ale dobrze - ERRATA:

Byliśmy w Klisie, ale miejscowość i twierdza nazywają się Klis.

Liczyłem, że gdzieś znajdę jakiego ptaszka, ale ni cholery ni ma ...
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.03.2011 08:55

:wink:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 05.07.2011 13:57

Dopiero teraz oglądam te relacje , ale jak mówią "lepiej późno ,niż wcale".
Zdjęcia super, długie komentarze , ciekawe miejsca i wszystko w zasięgu reki, z Ciovo będę miał blisko , żeby na własne oczy to zobaczyć.
slawekewa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 26.02.2012 22:06

weldon napisał(a):Na parkingu, oprócz nas jest jeszcze jeden, czy dwa samochody z polską rejestracją, ale nie czekamy na właścicieli.

Witaj.
W jakim terminie byłeś tam, chyba w Slatine zobaczyłem moje auto.Biały focus kombi.
beci37
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) beci37 » 06.08.2014 22:38

fajna relacja :) przeczytane przed podrózą 10.08 na Makarską i Plitvickie do zwiedzenia :) z tymi wejściami nie bardzo dalej kumam ale myślę, że nie będzie problemu skoro tyle osób już to zwiedziło.
21monika
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 01.03.2016 21:21

Kurczę jak dobrze, że trafiłam na twoją relację ............. :D
Właśnie szukałam cosik o Budapeszcie, trafiłam do maślinki i po sznurku aż do kłębka. :wink:
Super opisy, proza i wiersz dobry, fotosy genialne :!: :!: :!: :P

Kłaniam się i w notesie notuję, bo Madziarzy odwiedzić zamierzam w weekend majowy.

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Śródziemnomorska 4,5 czyli .. - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019