Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sprawdzony kemping między Omis, a Podgora

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
balcer90
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.07.2014
Sprawdzony kemping między Omis, a Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) balcer90 » 16.07.2014 12:59

Na wstępie chciał bym serdecznie powitać wszystkich cro-maniaków :papa:

Planuję 3-osobowy wyjazd do Dalmacji w terminie 25.07-02.07. Interesują mnie okolice Makarskiej Riwiery z łatwym dostępem do Makarskiej, ewentualnie z możliwością podjechania do Splitu, stąd też nasuwa mi się na myśl rejon między tytułowym Omisem, a Podgorą. Chcę jechać w ciemno, nie znam tamtych rejonów i chciał bym poszukać czegoś gdzieś gdzie po prostu będzie przyjemnie.

Pytanie do Was, czy znacie może jakieś godny polecenia, niedrogi kemping? Interesuje nas przede wszystkim dostęp do kuchni i znośne sanitariaty, spacerowy dostęp do morza i przyjazne plaże, niekoniecznie piaszczyste z czystą wodą. Warto pchać się na duże campy ze sklepami i basenami (cena), czy przydomowe w zupełności spełniają wymagania?

Z góry będę wdzięczny za konkretne propozycje, interesują mnie również ceny.

Pozdrawiam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.07.2014 13:38

balcer90 napisał(a):Na wstępie chciał bym serdecznie powitać wszystkich cro-maniaków :papa:

Planuję 3-osobowy wyjazd do Dalmacji w terminie 25.07-02.07. Interesują mnie okolice Makarskiej Riwiery z łatwym dostępem do Makarskiej, ewentualnie z możliwością podjechania do Splitu, stąd też nasuwa mi się na myśl rejon między tytułowym Omisem, a Podgorą. Chcę jechać w ciemno, nie znam tamtych rejonów i chciał bym poszukać czegoś gdzieś gdzie po prostu będzie przyjemnie.

Pytanie do Was, czy znacie może jakieś godny polecenia, niedrogi kemping? Interesuje nas przede wszystkim dostęp do kuchni i znośne sanitariaty, spacerowy dostęp do morza i przyjazne plaże, niekoniecznie piaszczyste z czystą wodą. Warto pchać się na duże campy ze sklepami i basenami (cena), czy przydomowe w zupełności spełniają wymagania?

Z góry będę wdzięczny za konkretne propozycje, interesują mnie również ceny.

Pozdrawiam.


Cześć.

Camp IVO - Omis.
Jeden problem - tani nie jest ale spacerem na plażę bo przy samej wodzie, kuchnia jest, sanitariaty znośne są.
Duże campy dużo droższe.
(np. Omis Galeb)
Przydomowe campy w większości też trzymają poziom jakby co.

Pozdrawiam

Powrót do Kempingi



cron
Sprawdzony kemping między Omis, a Podgora
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone