Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spanie na dziko w Cro

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:14

A jak już Moniczko spróbujesz na dziko,
to potem unikaj takiego tonu wobec
policjantów po złapaniu :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:16

Moniczka_M napisał(a):niektórzy naprawdę są tutaj mocno zabawni :wink:

Ty jesteś pierwsza.

Moniczka_M napisał(a):pisałam już i nie chce mi się po stokroć powtarzać - nie mam zamiaru srać komuś pod oknem,

Gdzie zamierzasz to robić :?: jak rozbijesz się "na dziko" tojtoja Ci podstawią pod namiot :?: kto tu jest wulgarny :?:

Moniczka_M napisał(a):ale jak ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem to jego problem - zachęcam do powrotu do podstawówki, ale nie wiem czy to pomoże...

Na której klasie skończyłaś edukację, żeby nie zrozumieć prostych wyżej napisanych postów, że w Chorwacji nielegalne jest rozbijanie namiotów "na dziko", dzieci w przedszkolu jak się im mówi "nie" to wiedzą co to oznacza.


Moniczka_M napisał(a):ale głupawe komentarze niektórych, nawet jęsli byłabym całkowice temu przeciwna, zachęcają mnie jedynie by robić na przekór... takimi chamskimi komentarzami może osiągniecie cel u siebie w domu, ale ja sobie nie życzę czegos takiego.

Na razie to Ty dajesz popis, dogrzebałaś się już pewnie do podobnego watku z przed paru lat trzeba było poczytać opinie i w nim zapytać. Robienie na przekór nie praktykują już dzieci w piaskownicy, każdy ma swoją łopatkę.


Moniczka_M napisał(a):ja natomiast zgadzam się z wypowiedziami kilku innych osób - administratorzy powinni w koncu zabrać się za administrowanie bo dziecinada się szerzy i przekrzykiwanie, a nie normalna dyskusja

Zacznij swoją bytność na forum od tej letury może coś Ci się rozjaśni. Poza tym głupi temat to i dyskusja jest głupia i nic nie wnosząca.

Moniczka_M napisał(a):juz wiele razy pisałam, że ja ze śmieceniem nie mam problemu, srać pod oknem nie będę itp., a poza tym ani nie powiedziałam, że na pewno tak będę nocować ani że cały pobyt jak juz, więc czepcie się tramwaju :wink:


Kultura zaiste godna kobiety.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:17

Moniczka_M napisał(a):i pieklisz to się ty zebik, jak ktokolwiek napisze coś z czym się nie zgadzasz; czytałam jak w innych wątkach próbowali cię uciszyć, ale widze że się nie da...
szkoda :wink:

Uciszyć to se mogą ..... stare radio u babci na półce. :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 21:18

Lednice napisał(a):A jak już Moniczko spróbujesz na dziko,
to potem unikaj takiego tonu wobec
policjantów po złapaniu :roll:

A policajci mają takie fajne , drewniane środki przymusu bezpośredniego :) Sprawdzone :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 21:19

Moniczka_M napisał(a):konkluzja jest taka - nie można napisać co się myśli tylko to co niektórzy tutaj chcą usłyszeć bo inaczej dostaje się po głowie...

szkoda, a forum wydawało się fajne, ale kilka osób robi mu anty-reklamę


:papa: :papa: :papa:

Łez za dużo nie wyleję.
Moniczka_M
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Moniczka_M » 09.08.2013 21:50

z forum mam zamiar korzystać nadal więc nie masz co machać, za tobą jeszcze mnie osób by tesknilo wnioskuję z innych wątków :wink:

tak, potem znalazłam podobne dwa wątki i do tego się przyznaję

jeszcze raz mówię, nie pisałam nigdzie, że na pewno tak będę spać cały pobyt, chciałam porozmawiać, przedstawić tez swoje zdanie i argumenty, poznać opinie innych, ale miałam nadzieję na dyskusję na poziomie, a nie lincz z powodu jednego pytania

a kultura kobiety i mężczyzny powinna być taka sama, nie ma co tego rozdzielać więc zacznij od siebie

poza tym o zebiku juz w kilku watkach czytałam, jakie ludzie maja o nim zdanie więc nie mam zamiaru się przejmować :wink:

nieźle, zostałam zlinczowana za coś czego nie zrobiłam i nawet nie mówiłam, że na pewno zrobię :lol:
to świadczy o poziomie forum

skreślacie kogoś za jedno pytanie i cień poglądu, z którym się nie zgadzacie, to nie jest normalne współżycie w społeczeństwie, swoich znajomych też skreślacie od razu za jakikolwiek pogląd inny niż wasze? i żebyście wy wszyscy jeszcze byli tacy święci jak tu udajecie, na pewno żaden z was w Polsce nie wyrzucił śmieci nie tam gdzie trzeba, w potrzebie nie sikał pod blokiem, nie jechał autobusem bez biletu, albo nie przekroczył prędkości albo nie przeszedł na czerwonym świetle... hipokryzja...
Moniczka_M
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Moniczka_M » 09.08.2013 21:54

Bocian napisał(a):
Lednice napisał(a):A policajci mają takie fajne , drewniane środki przymusu bezpośredniego :) Sprawdzone :)


widzę, ze na tobie sprawdzali :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 21:57

Moniczka_M napisał(a):
Bocian napisał(a):
Lednice napisał(a):A policajci mają takie fajne , drewniane środki przymusu bezpośredniego :) Sprawdzone :)


widzę, ze na tobie sprawdzali :wink:

Najwidoczniej.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.08.2013 21:59

Tyle, że gumowe i zbrojone.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 22:03

Moniczko, wyluzuj
:roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 22:05

Moniczka_M napisał(a):
a kultura kobiety i mężczyzny powinna być taka sama, nie ma co tego rozdzielać więc zacznij od siebie

Twoich kulturalnych wypowiedzi trochę pokazałem.Pokaż moje chociaż w połowie takie jakie Ty napisałaś.

Moniczka_M napisał(a):poza tym o zebiku juz w kilku watkach czytałam, jakie ludzie maja o nim zdanie więc nie mam zamiaru się przejmować :wink:

Jak będziesz na forum 5,5 roku a nie 3 minuty to podyskutujemy o tym jakie mają ludzie o Tobie zdanie. Napisałaś 8 postów z czego w większości używasz lekkich wulgaryzmów więc może tak zanim napiszesz coś o mnie warto by spojrzeć w lusterko.
Moniczka_M napisał(a):i żebyście wy wszyscy jeszcze byli tacy święci jak tu udajecie, na pewno żaden z was w Polsce nie wyrzucił śmieci nie tam gdzie trzeba, w potrzebie nie sikał pod blokiem, nie jechał autobusem bez biletu, albo nie przekroczył prędkości albo nie przeszedł na czerwonym świetle... hipokryzja...

Jakie to ma znaczenie, kto co robi - ze Straży Miejskiej jesteś :?:
Zakładasz temat o tym jak zrobić szwindel, a moralności u innych szukasz :?: Może lekka refleksja by się przydała przed klepnięciem 9 posta.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.08.2013 22:06

Może ta Moniczka to chłop 8O 8O 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 22:07

darek1 napisał(a):Może ta Moniczka to chłop 8O 8O 8O

Ty jesteś spec od tych spraw - sprawdzaj. :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 22:10

Moniczka to Kenik czyli chłop :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 22:10

Bocian napisał(a):Moniczka to Kenik czyli chłop :mrgreen:

Kto to jest Kenik bo nie znam :?: :?: :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spanie na dziko w Cro - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone