Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Śmietnik w galerii

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Śmietnik w galerii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.01.2005 21:40

Piszę tu, ponieważ bardzo interesują mnie losy naszej galerii.
Apeluję, żeby z ogólnej galerii zdjęć nie robić albumu rodzinnego (do tego istnieje taka kategoria, jak Album użytkownika, który każdy może sobie założyć i tam umieszczać zdjęcia wszelkiej maści...), lecz utrzymać ją w tonacji excellent, czyli w miarę dobrej technicznie i w miarę ciekawej treściowo...

Pozdrawiam,

Plumek
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 23.01.2005 22:02

Plumek napisał(a):Piszę tu, ponieważ bardzo interesują mnie losy naszej galerii.
Apeluję, żeby z ogólnej galerii zdjęć nie robić albumu rodzinnego (do tego istnieje taka kategoria, jak Album użytkownika, który każdy może sobie założyć i tam umieszczać zdjęcia wszelkiej maści...), lecz utrzymać ją w tonacji excellent, czyli w miarę dobrej technicznie i w miarę ciekawej treściowo...

Pozdrawiam,

Plumek



Kochany Plumku :D widac nie czytasz wszystkich postów ,wiem ze Ciebie

raża moje ostatnie zdjecia-lecz chyba nie sa takie zle- technicznie- lecz kiedys na forum a jestem na nim od 2002r

zapytalam czy moge wstawic zdjecia osobiste jesli beda pochodzic z Chorwacji i otrzymalam pozwolenie, moze nie od calego FORUM to znaczy od Ciebie, ale dostalam, a te zdjecia ktore tak zasmiecaja
galerie na pewno na Twoja prosbe usunie administrator ,ja sie nie obraze.Zdjecia te wstawilam dla FORUMOWICZOW,ktorzy maja malenkie dzieci lub beda je miec aby zobaczyli jaka to radosc i najmniejszy klopot
jechac nawet na camp z 5 miesiecznym dzieckiem.

odnosnie Twojej galerii przejrzyj ja jeszcze raz tylko pod wzgledem technicznym. :twisted:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 23.01.2005 22:18

Plumek :? :oops:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.01.2005 00:24

Tak, jak przypuszczalam...

Każda społeczność to masa - nawet Cromaniacy ;)
Ale nie napisałam tego po to, żeby od razu coś zmieniać, czy kogoś krytykować - to była sugestia. Może nikogo więcej to nie razi, a może nikt nie przywiązuje do tego wagi, a może nikt się nie chciał narazić?
Tymczasem oberwałam za to, że jestem krócej na Forum (ale galeria - o ile pamiętam powstała nawet później niż ja się tu zjawiłam).
Nie twierdzę też, że moje prace są doskonałe - ale na pewno nie są monotematyczne.
Ponadto - nie prosilam Admina, zeby usuwal Twoje zdjecia - nie snuj wiec takich sugestii...
Wystarczy umiescic link pt."Rodzice maleńkich dzieci i przyszli Rodzice - coś dla Was w mojej galerii! Zapraszam!" - myślę nawet, że miałoby to więklszy oddźwięk.

No i masz rację - nie czytam wszystkich postów ;)

Z uszanowaniem Kochana Petris

Plumek
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.01.2005 10:24

Generalnie Plumek chodziło o nazwanie osobistych zdjęć kogoś -śmieciami.Generalnie tutaj nie jesteśmy masą i dlatego uszanujmy indywidualność i delikatność każdego.Pozdrawiam.Plum.Plum.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.01.2005 12:46

Jawohl Herr Platon!

Jak już wspominałam - to była propozycja, nie atak.
Nikt się do mojego zdania nie przychylił - nie widzę problemu - zostanie, jak jest.
O co cała awantura? Chodziło mi raczej o zasadę i uporządkowanie galerii, a nie personalne obrażanie kogoś. Ale zostałam opacznie zrozumiana. Ot - różnica w postrzeganiu świata...

Mam nadzieję, że to już ostatni komentarz (z mojej strony na pewno) w tym temacie.

Plumek - Delikatny indywidualista
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 24.01.2005 13:26

"Narobiło" nam się tutaj trochę zgrzytów :( ale mam nadzieję, że już wszystko wróci do normy...
Moje zdanie na ten temat:
Jestem przekonany, że Plumek nie zamierzała nikogo personalnie urazić a gdyby przypuszczała, że tak się stanie na pewno by swojego zdania nie wyraziła "w ten" sposób...
Petris miała całkowitą rację aby się obrazić, bo czytając dokładnie forum pamiętam, że gdzieś nieśmiało pytała, czy może dokładnie takie zdjęcia umieścić w galerii a odpowiedzi były tylko pozytywne...
Z tego powodu Platon słusznie stanął w obronie Petris, którą myślę, że wszyscy tutaj darzymy wyjątkowym szacunkiem, jaki jej się należy...
Plumek umieściła przeprosiny za zaistniałą sytuację i to w kilku miejscach, więc mam nadzieję, że Petris jej wybaczy a my również natychmiast o tym zapomnimy, Platon też :wink:

Co do konstruktywnych wniosków, są mile widziane ale jak znam życie i to forum to do realizacji upłynie sporo czasu :( ale trzeba być dobrej myśli... Po prostu jesteśmy tutaj pod tym względem trochę zaniedbani... ale jak ktoś to tutaj napisał, skoro coś jest za darmo, to trudno mieć wielkie wymagania i oczekiwania... Myślę, że najważniejsi jesteśmy My Wszyscy i powinniśmy się cieszyć, że mamy możliwość takiego kontaktowania się...

Pozdrawiam Wszystkich
Józek

P.S. Przepraszam (zwłaszcza osoby zainteresowane), jeżeli uznacie to za wtrącanie się w nie moje sprawy, ale zależy mi na tym aby było wszystko OK :)
Amelka
Croentuzjasta
Posty: 199
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amelka » 24.01.2005 13:51

Józek!
U mnie masz piątkę z plusem na zaliczenie zajęć z rozwiązywania konfiktów i negocjacji!! :) Jak będe miała następne ćwiczenia to Cię zaproszę (a przynajmniej ponegocjuję z Tobą :))
Jak się chłopcy starli na wątku "Zlot w maju" to iskry się sypały i nikt sie nie czul urazony (chyba?), ale dziewczeta mają inna wrażliwość i zwykle wszystko biorą do siebie. Myślę, ze to zwykłe "przemówienie się " (w tym przypadku "przepisanie":).
Sugestie dotyczące uporządkowania galerii sluszne, bo ciężko się ją przegląda (mówię jako ogladacz a nie właściciel album, choć może kiedyś...:). Może admin znajdzie chwile i ulatwi serfowanie?
Pozdrav svim koi slikaju :)
Amelka
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 24.01.2005 14:54

No prosze sie nie sprzeczać..... tylko usmiechać :D

Pozdrav
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.01.2005 16:36

Amelka napisał(a):Józek!
U mnie masz piątkę z plusem na zaliczenie zajęć z rozwiązywania konfiktów i negocjacji!! :) Jak będe miała następne ćwiczenia to Cię zaproszę (a przynajmniej ponegocjuję z Tobą :))
Jak się chłopcy starli na wątku "Zlot w maju" to iskry się sypały i nikt sie nie czul urazony (chyba?), ale dziewczeta mają inna wrażliwość i zwykle wszystko biorą do siebie. Myślę, ze to zwykłe "przemówienie się " (w tym przypadku "przepisanie":).
Sugestie dotyczące uporządkowania galerii sluszne, bo ciężko się ją przegląda (mówię jako ogladacz a nie właściciel album, choć może kiedyś...:). Może admin znajdzie chwile i ulatwi serfowanie?
Pozdrav svim koi slikaju :)
Amelka



Alez ja sie nie obrazam,Plumek ma racje, całkowicie ja popieram!!

I mam nadzieje ,mimo dosc dużej ogladalności, administrator zlikwiduje moje zdjęcia ,oraz przez pomylke utworzona galerie.


Odnosnie przegladania mam inne zdania ,Galerie moich znajomych ogladam z przyjemnoscia i nie sprawiaja mi zadnej trudnosci to samo dotyczy zdjec jak mi sie podobaja otwieram ,jak nie pomijam..

Pozdrowienia Petris


platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.01.2005 20:03

Ostatni raz się w tej kwestii wypowiadam.
Petris pisze jak to mówią,, przekąsem'' przyznaje niby racje Plumkowi ,Plumek jest za ,a nawet przeciw.Negocjatorzy wybaczają i łagodzą konflikt.
A mi sie wydaje ,ze jesli ktoś ma rację to mu do do k....a nędzy przyznajmy tą rację.A rację Petris ,bo się zapytała i potem delikatne, rodzinne dla niej cenne zdjęcie zamieściła.
Uważam ,że ,,kulturalne'' plucie komuś do kieszeni nie jest kulturalne i tyle.I nie ma tu mowy o wybaczaniu ,bo ja nawet Plumka nie osądzałem,tylko nie podobało mi się to co zrobiła.Czułem się po prostu zdegustowany.O.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
tematpostu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.01.2005 20:34

Przepraszam wszystkich za durne posty nie na temat.Przepraszam



Petris :oops:
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 24.01.2005 20:51

Nie wypowiadałam się do tej pory , gdyż nie lubię wchodzic komuś w słowa, ale juz po prostu nie wytrzymałam.

Petris za co Ty nasz przepraszasz ......., uważam ,że Twoje zdjęcia są bardzo ładne , sa przykładem zaszczepiania miłości do Chorwacji od najmłodszych lat i chwała Tobie za to . Jesteś prawdziwą skarbnicą wiedzy o tym pieknym kraju /i nie tylko / . My mozemy sie tylko uczyć i brać z Ciebie przykład.

Nazwanie Twoich zdjęć śmieciami , uważam , kulturalnie mówiac za nietakt.Jeżeli chodzi o zdjecia artystyczne , doskonałe technicznie to mozna je sobie oglądac w albumach specjalne do tego przeznaczonych, a sadzę ,że nasz album ma cieszyc pieknymi widokami ciekawych miejsc w Chorwacji, ma nam przypominać cudowne chwile spedzone nad Adriatykiem. Mamy się wspólnie bawić , a nie krytykować , bo chyba nie o to chodzi ?

pozdrawiam wszystkich
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 24.01.2005 21:31

ooops..., to chyba czkawka :wink: :D i kliknęło mi się dwa razy ...
Ostatnio edytowano 24.01.2005 21:33 przez a to ja, łącznie edytowano 1 raz
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 24.01.2005 21:31

Mam nadzieję, że w Borach i Plumek i petris wspominać będą ten "zatarg" z uśmiechem, sącząc przy tym lubiane trunki ... .
Howgh!
Pozdrawiam wszystkich, dla których "łapanie chwil" jest wielką przyjemnością :D
Następna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Śmietnik w galerii
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone