Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Skuterem na SV JURE

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
endryu
Cromaniak
Re: Skuterm na SW JURE

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 08.07.2017 16:34

tyger napisał(a):
tencio napisał(a):osobiscie bym odradzal, taki skuter bedzie jechal pod tym obciazeniem caly czas na 90% swoich mozliwosci, a wyjazd na sam szczyt trochetrwa. zdecydowanie polecam wyjazd samochodem, ja jechalem w trzech roznych wersjach i nigdy nie mialem problemu. sportowa honda integra type R ( nisko bardzo i sztywno), honda shuttle ( 7 osob van), honda CR-V ( suv)

Ty odradzasz a wypożyczalnia zachęca ???? https://www.makarskarent.com/where-to-go/

Ale nie wspomina o wjeździe na Sv.Jure.
arni87
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 09.07.2017 14:10

Ja wjeżdżałem i zjeżdżałem z narzeczoną na SV Jure skuterem.
We dwoje na jednej 50. (90kg+55kg)

Polecam! Gdzieś na forum są nawet nasze zdjęcia.
Skuter wypożyczaliśmy w Makarskiej.
michal76
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal76 » 10.07.2017 09:07

Cześć, ja będę w Baska Voda od 20 lipca do 29 lipca, chętnie popatrzę jak wjeżdżasz :D , ktoś jeszcze się przyłączy ??? :lol:
lukasz1701
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 10.07.2017 10:02

arni87 napisał(a):Ja wjeżdżałem i zjeżdżałem z narzeczoną na SV Jure skuterem.
We dwoje na jednej 50. (90kg+55kg)

Polecam! Gdzieś na forum są nawet nasze zdjęcia.
Skuter wypożyczaliśmy w Makarskiej.

Czyli jednak się da:) Miałeś dodatkową bańkę z paliwem? Gdzie tankowałeś dokładnie?
arni87
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 11.07.2017 21:00

W momencie wypożyczenia skuter był zatankowany do pełna.
Tankowaliśmy w drodze powrotnej na stacji INA w Makarskiej: https://www.google.pl/maps/@43.2839862, ... 312!8i6656
adamiasty
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamiasty » 12.07.2017 19:56

Przed kilkoma dniami byłem na Sw Jure wypożyczonym skuterem 125. Jechałem z 9 - cio letnim synem. Podczas wjazdu spotkaliśmy 6-cio osobową grupę dorosłych osób, które zjeżdżały trzema skuterami 50. Nikt z nich nie skarżył się, że skutery były za słabe. "Nasza" 125 spaliła około 4 litrów, czyli jak się wypożycza skutera z pełnym zbiornikiem, to paliwa na pewno wystarczy. Wypożyczyłem skuter na 3 godziny, oddałem po prawie 4 ;-) bez dopłaty. Następnym razem wypożyczę na co najmniej 6, bo nie tylko widok ze szczytu zapiera dech w piersiach, ale cała droga zachwyca, co jakiś czas można się zatrzymać i podziwiać piękne Biokovo. Kilka fotek na moim Facebooku :-)
lukasz1701
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 16.07.2017 11:24

adamiasty napisał(a):Przed kilkoma dniami byłem na Sw Jure wypożyczonym skuterem 125. Jechałem z 9 - cio letnim synem. Podczas wjazdu spotkaliśmy 6-cio osobową grupę dorosłych osób, które zjeżdżały trzema skuterami 50. Nikt z nich nie skarżył się, że skutery były za słabe. "Nasza" 125 spaliła około 4 litrów, czyli jak się wypożycza skutera z pełnym zbiornikiem, to paliwa na pewno wystarczy. Wypożyczyłem skuter na 3 godziny, oddałem po prawie 4 ;-) bez dopłaty. Następnym razem wypożyczę na co najmniej 6, bo nie tylko widok ze szczytu zapiera dech w piersiach, ale cała droga zachwyca, co jakiś czas można się zatrzymać i podziwiać piękne Biokovo. Kilka fotek na moim Facebooku :-)

Dzięki wielkie za informację. Widzę, że się da jednak:) z tym, że każdy pisze o wypożyczaniu skutera w Makarskiej. Będę w baska voda. Jak do Makarskiej dostać się najszybciej?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.07.2017 11:29

lukasz1701 napisał(a):
adamiasty napisał(a):Przed kilkoma dniami byłem na Sw Jure wypożyczonym skuterem 125. Jechałem z 9 - cio letnim synem. Podczas wjazdu spotkaliśmy 6-cio osobową grupę dorosłych osób, które zjeżdżały trzema skuterami 50. Nikt z nich nie skarżył się, że skutery były za słabe. "Nasza" 125 spaliła około 4 litrów, czyli jak się wypożycza skutera z pełnym zbiornikiem, to paliwa na pewno wystarczy. Wypożyczyłem skuter na 3 godziny, oddałem po prawie 4 ;-) bez dopłaty. Następnym razem wypożyczę na co najmniej 6, bo nie tylko widok ze szczytu zapiera dech w piersiach, ale cała droga zachwyca, co jakiś czas można się zatrzymać i podziwiać piękne Biokovo. Kilka fotek na moim Facebooku :-)

Dzięki wielkie za informację. Widzę, że się da jednak:) z tym, że każdy pisze o wypożyczaniu skutera w Makarskiej.

Będę w baska voda. Jak do Makarskiej dostać się najszybciej?

Własnym samochodem ? :lol:
lukasz1701
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 16.07.2017 12:04

Auto odpada:)
endryu
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 16.07.2017 12:44

Kursują autobusy komunikacji publicznej.
lukasz1701
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 25.07.2017 19:34

lukasz1701 napisał(a):

Dzięki wielkie za informację. Widzę, że się da jednak:) z tym, że każdy pisze o wypożyczaniu skutera w Makarskiej. Będę w baska voda. Jak do Makarskiej dostać się najszybciej?

Mógłbyś podać dokładne namiary tej wypożyczalni ?
adamiasty
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamiasty » 06.08.2017 18:55

tuku1991
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuku1991 » 08.08.2017 17:05

a ile was kosztowało wypożyczenie skutera ? ewentualnie czy jest jakaś kaucja i ile wynosi :D będę w Makarskiej niedługo :D
slodkalatte
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) slodkalatte » 17.08.2017 08:27

a ja polecam wypozyczenie quada, wjezdzalismy quadem w tym roku na sveti jure, koszt wypozyczenia na caly dzien to 700 kun quada 300 z wypozyczalni ATA przy samym wjezdzie do Makarskiej od strony Splitu, kaucja z tego co pamietam 100 lub 200 euro lub mozna w zamian zostawic dowod osobisty w formie depozytu. Quadem mozna spokojnie wjechac we dwojke i nie trzeba sie martwic ze skuter nie da rady podjechac :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Skuterem na SV JURE - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019