Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Skuteczny kurs chorwackiego na Memrise

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011
Skuteczny kurs chorwackiego na Memrise

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 02.11.2015 00:37

Uwaga nie jest to reklama, mimo że może tak brzmieć!

Nie wiem czy zna ktoś system do nauki języków obcych o nazwie Memrise, ale według mnie jest to jeden z lepszych sposobów na taką naukę. Polega ona na ciekawych algorytmach pozwalających łatwo zapamiętywać słownictwo. Słówka i zwroty pozostają w pamięci, jednak konieczne jest poświęcanie na to czasu. System sam rozpoznaje co powinniśmy powtarzać.

W ramach tego systemu stworzyłem właśnie kurs do nauki chorwackiego dla Polaków. Są też inne, jednak większość jest anglojęzyczna i mają mało logiczny podział na kategorie. Mile widziane uwagi na tamtejszym "kursowym" forum. Kto jest zainteresowany niech spróbuje tej metody, dla mnie okazała się bardzo skuteczna.
Tutaj link: http://www.memrise.com/course/866003/ch ... a-wakacje/

I jeszcze jedno - nie otrzymuję kasy za reklamowanie, tworzenie kursu, klikanie, rejestrację użytkownika itd. Wszystko jest darmowe. Jest też opcja płatna systemu, ale nie znam jej i to co dają za free jest wystarczające. Zapraszam!
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 08.12.2015 23:15

Wypróbowałem i potwierdzam. Memrise to świetny sposób do nauki języka. Jest ciekawie skonstruowany, urozmaicony, a sam program analizuje z którymi słowami mamy problemy i te częściej każe powtarzać. Kurs stworzony przez Szymusia jest obszerny, przystosowany do nauki podstaw, w sam raz na wakacje, choć nie tylko. Jeśli ktoś liznął choć trochę wymowy tego języka, to w zupełności wystarczy wersja bezpłatna (w płatnej dostajemy m.in. ćwiczenia audio), a że wymowa chorwackiego jest podobna do polskiego, nie jest to problemem. Przerabiam ten kurs od miesiąca i jestem zadowolony. Znalazło się kilka drobnych błędów, ale na bieżąco je poprawiamy. Dzięki Szymuś za kurs.
Pozdrawiam

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Skuteczny kurs chorwackiego na Memrise
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone