Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Skomplikowany plan wyjazdu :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002
Skomplikowany plan wyjazdu :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 26.03.2003 15:43

Co sądzicie o takim planie wrześniowego wyjazdu do Chorwacji ?

31.08 Plitwice
1-6.09 Murter (Zadar, Szibenik, Kornati, Krka)
7-11.09 Makarska (Biokowo, Split,Trogir)
12-16.09 Hwar
16-20.09 Cavtat (z Hwaru promem przez Korczulę, Dubrownik)
21.09 Postojna

Nie za dużo wrażeń jak na pierwszy raz ? Chcemy jechać w dwie osoby, zupełnie w ciemno.
juli

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 26.03.2003 16:52

Pomysł zaiste przedni - o ile lubisz aktywny wypoczynek. Ja na przykład bardzo lubię i podobna trasą jechałam dwa lata temu: 1. Szibenik, wodospady Krka i okolice, 2. Dubrownik, Cavtat,3. Split, Trogir etc. i na koniec wyspa Krk. Na każdym przystanku zatrzymywaliśmy się po 4-5 dni (żeby ciągle nie rozbijać namiotu) i zwiedzaliśmy co się dało. Było fantastycznie. Jechaliśmy oczywiście jak zwykle w ciemno - nie było najmniejszych problemów z noclegami, ile chcesz i jakie chcesz, ale zaznaczam, że był to czerwiec.
W tym roku mam zamiar trasę powtórzyć, tylko z modyfikacją na Czarnogórę i wyspy.

A tak wogóle to miło się dowiedzieć, ze są też inni ludzie, którzy nie odwalają paru tysięcy kilometrów tylko po to żeby leżeć bykiem na plaży przez cały czas. :D Bawcie się dobrze !!!
Roland
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 24.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland » 26.03.2003 19:12

Witam
Według mnie to plan godny uwagi,z jedną małą modyfikacją.Wszystkie najważniejsze miejsca są uwzględnione,poza jednym.Gdy już będziesz w okolicach Zadaru-to niedaleko masz Park Paklenica-godny polecenia.
Z Zadaru masz około 40 min jazdy, zresztą chyba i tak z Zadaru będziesz wypływał na Kornati.
Życzę udanego urlopu-łącze pozdrowienia-Roland
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 26.03.2003 22:37

Roland, a można wypłynąć na Kornati z Murteru ?
Irem
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 22.03.2003
Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irem » 29.03.2003 00:45

Murter i Kornati obowiązkowo. Połowę Twojej trasy (od Plitwic do Omiśa)zrobiliśmy w dwa tygodnie z bazą wypadową na Murterze. Na każde z tych miejsc polecam ! dzień no i pobyczyć się trzeba koniecznie. Widzę ze sporo osób interesuje Czarnogóra. Ja planuję połudn. Dalmację + Czarnog. tym razem w trzy tygodnie.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Skomplikowany plan wyjazdu :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone