Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

..:: SKARBONKA na 5,- zł ::..

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1621
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 28.08.2012 11:18

JackDaniels;) napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a): powierzam tej pani

To uważaj, bo ona twierdziła, że pieniądze nie dają szczęścia, szczęście daje ich wydawanie. :wink:
8)

bez obawy,jest pod moją ścisłą kontrolą :oczko_usmiech:

„Najwyższą formą zaufania jest kontrola”
Ta stara maksyma Iosifa Wissarionowicza Dżugaszwiliego powszechnie nazywanego Stalinem jak widać znajduje potwierdzenie w wielu codziennych sytuacjach :mrgreen:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 12.09.2012 09:17

Jak tam Wasze puszunie ?????Moja coraz cięższa, aczkolwiek dość dużo banknotów w niej ląduje o dziwo :) Stało się moim uzależnieniem- wrzucanie wszystkich pozostałych pieniędzy po codziennych zakupach... Lecą od 1 zł wzwyż:)Nigdy jednak nie mniej niż 5 zł co dziennie. Średnio co wieczór wrzucane jest jakieś 12 zł :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.09.2012 15:18

Moja świńska puszeczka rośnie w siłę :D dziennie ok 30 złotówek wpada :D tłusto ją karmię :hut:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 12.09.2012 15:22

No to niezły opas z niej będzie :)Gratuluję :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 15.09.2012 15:34

My powoli już 5 raz ciułamy...... :D

Obrazek
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 18.09.2012 11:07

Pięknościowa pucha !
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 18.09.2012 13:20

Moja tez się co wieczór nieźle najada, jak pięciozłotówek brak to w ruch idą papierkowe 10 i 20zł.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.10.2012 08:01

Coś tragicznie idzie nam te zbieranie znów :cry: , tak jak w zeszłym roku......dopiero po nowym roku coś się ruszyło...ehhh........

A jak tam u was? :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.10.2012 08:04

Jakoś idzie ale fakt...2 i 5 jakby ostatnio mniej...(innych nominałów też ;))
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107721
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.10.2012 08:27

U mnie wszystkie "piątki" i "jedynki" z portmonetki codziennie wpadają do skarbonek :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2012 10:10

A ja prócz piątek zbieram do worka puszki po napojach w domu zamiast wyrzucać do kosza. Co pół roku jadę do punktu skupu i każde 30-40zł wrzucam również do świni.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2012 10:50

an121 napisał(a):Zauważyłem, że mbank zaproponował coś w rodzaju świnki skarbonki pod nazwą mSaver (od każdej transakcji odkłada się na oddzielne konto oprocentowane zadeklarowana kwota). Zakładając, ze będzie to np 5zł a transakcji wykonuje się kilkanaście jak nie kilkadziesiąt w miesiącu to też się ładna sumka do wakacji dodatkowo zbierze, której braku się nie odczuje, aż tak bardzo.

zebik


Mam to. Fajne polecam. Nawet subkonto, na które odkłada się kasa z tych transakcji nazwałem "wakacje"
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13785
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 12.10.2012 10:52

Ok, to i ja się "pochwalę" ;)

Osobno składam dyszki i osobno piątki. Zbieram na Italię 2013 (choćby na paliwo było na cały wyjazd) :)

Pozdrawiam Ekipę Zbieraczy!

:papa: :lol:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 12.10.2012 10:54

an121 napisał(a):
Serce w pasy napisał(a):Mam to. Fajne polecam. Nawet subkonto, na które odkłada się kasa z tych transakcji nazwałem "wakacje"

Też założyłem nawet nie wiem kiedy nazbierało się 90 zł. Do końca roku planuję, że zbierze się koło 1k. Będzie ropa "za darmo" :D :D :D
zebik



Zaokrąglają w górę każdą kwotę przelewu. Niesamowite jak wiele z takich "ochłapów" można uzbierać.
8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2012 11:44

kaszubskiexpress napisał(a):
an121 napisał(a):
Serce w pasy napisał(a):Mam to. Fajne polecam. Nawet subkonto, na które odkłada się kasa z tych transakcji nazwałem "wakacje"

Też założyłem nawet nie wiem kiedy nazbierało się 90 zł. Do końca roku planuję, że zbierze się koło 1k. Będzie ropa "za darmo" :D :D :D
zebik



Zaokrąglają w górę każdą kwotę przelewu. Niesamowite jak wiele z takich "ochłapów" można uzbierać.
8)


Ja sobie ustawiłem 1procent od każdej transakcji + 50zł co miesiąc.
Ale to sobie można dowolnie "skonfigurować"
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
..:: SKARBONKA na 5,- zł ::.. - strona 50
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone