Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sesja fotograficzna w CRO 03-10.07.2015

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiaa2604
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 05.07.2013
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiaa2604 » 02.07.2014 10:39

10 września przybywamy do Dubrownika - 4 dni po ślubie ;) Będziemy z parą znajomych, którzy mimo, iż rok po ślubie, planują zabrać swoje manatki i nawzajem myśleliśmy zrobić sobie sesję. Jeżeli ktoś w tym terminie będzie co się zajmuje sesjami zdjęciowymi, czekam na informację bądź maila ;)

PS - Nie przeszkadza mi "PSUCIE RYNKU" - jak to niektórzy mają w zwyczaju tak to nazywać ;)
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007
Re: Sesja fotograficzna w CRO 05-12.07 2014?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 11.09.2014 13:25

Ja jestem w Makarskiej do 17 września, jeśli ktoś jest w podróży poślubnej, lub też chciałby niewielką sesję plenerową w Makarskiej i okolicach to proszę PW, gdzie podam linki i możemy ustalić szczegóły.
f4pictures
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.06.2014
Sesja fotograficzna w CRO 03-10.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) f4pictures » 18.06.2015 22:05

Witajcie

Raz już tu miałem podobny temat, przyszedł czas na powtórkę z rozrywki ;)

Może ktoś z forum MYŚLAŁ O ŚLUBNEJ LUB POŚLUBNEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ W CRO? Jak tak to - mam do zaproponowania sesje plenerowe na Chorwacji w terminie od 3 do 10 lipca - najlepiej okolice Primošten ale jest też możliwość innych lokalizacji - tak +/- 100km
Pary chętne na sesje narzeczeńskie, poślubne czy każde inne proszone są o wiadomość najlepiej na PW
Wszystkie informacje dostępne drogą mailową. Zapraszam!

Dla jasności, ślubną fotografią reportażową zajmuję się profesjonalnie od wielu lat i tylko dla zainteresowanych wyślę warunki takiej sesji i adres strony www z galerią. Mam nadzieję, że post nie zostanie potraktowany jako chamska reklama - dlatego nie podaję żadnych linków itd.
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Sesja fotograficzna w CRO 03-10.07.2015 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone