Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Serwicy Daewoo

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Yellow6
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.08.2005
Serwicy Daewoo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yellow6 » 08.08.2005 00:49

Cześć!Jestem nowy na forum więc wypada się przedstawić. mam na imię Grzesiek i 27 sierpnia odpalam na PAG. Ponieważ jedę Nubirą mam pytanie: czy ktoś na wszelki wypadek zna jekieś serwisy tej marki Daewoo w Chorwacji. Do tej pory sprawowała się super ale może lepiej wiedzieć na wszelki wypadek. :D
lajkonik
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 08.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) lajkonik » 08.08.2005 15:09

Witam,
Ja wybieram się siedmioletnim Lanosem. Jak do tej pory to tylko mu leję paliwo i wymieniam olej. No ale ma już swoje latka :) Postanowiłem wykupić pakiet assistant (ubezpieczony jestem w Alianzie i tam też go wykupię) będę bardziej spokojny - przynajmniej mnie odholują a w razie dłuższej naprawy zapewnią nocleg. Robię to tylko dla własnego spokoju ale sądzę, że warto. Podobnie ubezpieczam rodzinkę na czas wyjazdu. Są to w sumie niewielkie pieniądze a samopoczucie wzrasta.
W kilku większych miastach widziałem serwis Daewoo. Musisz "pochodzić" po grupie to znajkdziesz więcej informacji.
Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnego i bezpiecznegom urlopu :)
Yellow6
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.08.2005
Daewoo w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yellow6 » 08.08.2005 17:27

Ja znalazłem na stronie www.daewoo.hr serwis w miejscowości SAMOBOR na zachód od Zagrzebia na trasie Lubliana -Zagrzeb.
Piszę tylko tak na wszelki wypadek, bo zawsze może się przydać. Ja swoją Nubirką jadę pierwsz raz a lat to ona ma też siedem. Wyremontowałem zawieszenie, przegląd gazu, zapasowa pompa paliwa w bagażniku mam nadzieję że wszystko będzie OK. Ale jakby ktoś znał jakieś jeszcze serwisy to poproszę o namiary.
A tak na marginesie to też chcę wykupić assistance. Może ma ktoś jekieś sugestie dotyczące gdzie warto to zrobić tzn. kto udzieli w razie czego rzetelnej pomocy a nie gdzie najtaniej.
Grzesiek.
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 08.08.2005 18:49

To ja Ci powiem ze w Splicie np. sa az 2 serwisy DEAWOO - 4 lata temu mielismy przygode z Espero kumpla - poszla Diodna Plocia - koszt 1000 zl (regulator napiecia czy cos takiego ) takze niezle w plecy , ale podobno w Polsce jest podobna cena, po prostu DEAWOO daje gwrancje 3 lata a pozniej martw sie czlowieku sam ,i placz jak masz placic za czesci - koszmarrrrrr - w zyciu nie kupie DEAWOO !!! :evil:

Pozdrawiam
i oby Wam sie nic nie przytrafilo na trasie - bo ta marka faktycznie jest im obca :)

P.S.

Dam Ci wskazowki jak mysmy szukali serwisu DEAWOO - po prostu pojechalismy drugim autem do Splitu (punto i sie zepsul) kumpel zostal w warsztacie Fiata naprawiac Punto a my latalismy po Splicie i szukalismy Serwisu -

Mozna latwo znalezc serwis (szukaj DEAWOO na HR rejestracjach i zawsze bedzie tam jakas naklejka lub ramka od tablic z reklama DEAWOO - my tak znalezlismy w Splicie 2 Serwisy)
ewa7770
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa7770 » 08.08.2005 21:46

Martini2000 napisał(a):To ja Ci powiem ze w Splicie np. sa az 2 serwisy DEAWOO - 4 lata temu mielismy przygode z Espero kumpla - poszla Diodna Plocia - koszt 1000 zl (regulator napiecia czy cos takiego ) takze niezle w plecy , ale podobno w Polsce jest podobna cena, po prostu DEAWOO daje gwrancje 3 lata a pozniej martw sie czlowieku sam ,i placz jak masz placic za czesci - koszmarrrrrr - w zyciu nie kupie DEAWOO !!! :evil:

Pozdrawiam
i oby Wam sie nic nie przytrafilo na trasie - bo ta marka faktycznie jest im obca :)

P.S.

Dam Ci wskazowki jak mysmy szukali serwisu DEAWOO - po prostu pojechalismy drugim autem do Splitu (punto i sie zepsul) kumpel zostal w warsztacie Fiata naprawiac Punto a my latalismy po Splicie i szukalismy Serwisu -

Mozna latwo znalezc serwis (szukaj DEAWOO na HR rejestracjach i zawsze bedzie tam jakas naklejka lub ramka od tablic z reklama DEAWOO - my tak znalezlismy w Splicie 2 Serwisy)


Nie zgodze sie ze marka DEAWOO jest obca chorwatom.Bedac w lipcu w Cro widzialam calkiem sporo Lanosow na chorwackich numerach.
Zgadza sie co do sposobu szukania serwisu!!! :papa:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 08.08.2005 23:24

Martini2000 napisał(a):DEAWOO daje gwrancje 3 lata a pozniej martw sie czlowieku sam ,i placz jak masz placic za czesci - koszmarrrrrr - w zyciu nie kupie DEAWOO !!! :evil:

Części wcale nie są drogie (zwłaszcza zamienniki) a same Daewoo są naprawdę dobre - ja mam piąty rok Lanosa i palcem przy nim nie kiwnąłem.
Żona ma Tico i też jeździ bez problemów.

PozdraV
J.
getz
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 25.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) getz » 08.08.2005 23:50

Jacunio napisał(a):
Martini2000 napisał(a):DEAWOO daje gwrancje 3 lata a pozniej martw sie czlowieku sam ,i placz jak masz placic za czesci - koszmarrrrrr - w zyciu nie kupie DEAWOO !!! :evil:

Części wcale nie są drogie (zwłaszcza zamienniki) a same Daewoo są naprawdę dobre - ja mam piąty rok Lanosa i palcem przy nim nie kiwnąłem.
Żona ma Tico i też jeździ bez problemów.

PozdraV
J.

Zgadzam się,jeżdziłem Nubirą 142 tys,bez żadnej awarii,Tico i Lanos 1,4 ,po całej Europie bez problemów.
Pozdrawiam
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 09.08.2005 08:40

ewa7770 napisał(a):...
Nie zgodze sie ze marka DEAWOO jest obca chorwatom.Bedac w lipcu w Cro widzialam calkiem sporo Lanosow na chorwackich numerach.
.....


Moze w wiekszych miastach jezdzi ich troche ale jednak w okolicach Makarskiej w malym serwisie nie wiedzieli co to jest ESPERO :)

Odnosnie jakosci DEAWOO - W takim razie macie szczescie albo malo przejechane - aczkolwiek 5 letnim balbym sie juz wyruszac za granice - Espero kumpla mialo 7 lat i machniete ok. 150 tys i padlo a za czesc pod nazwa (regulator napiecia - do malucha placilem kiedys 25 zl a do Espero 1000 zl (a jest to naprawde bzdura) - a w HR o zamienniki trudniej niz w naszym Kraju - gdzie do wszystkiego zamienniki potrafia zrobic :)

Ale nie jest to post i forum do rozwazania o jakosci marki DEAWOO - wiec zakonczmy ten watek :)
Pozdr.
ML
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2005 12:26

Yellow6 napisał(a):Cześć!Jestem nowy na forum więc wypada się przedstawić. mam na imię Grzesiek i 27 sierpnia odpalam na PAG. Ponieważ jedę Nubirą mam pytanie: czy ktoś na wszelki wypadek zna jekieś serwisy tej marki Daewoo w Chorwacji. Do tej pory sprawowała się super ale może lepiej wiedzieć na wszelki wypadek. :D
:lol: Witam,ja byłem w Cro.Lanosem,sprawił się bez problemów więc nie martw się na zapas,mały przegląd techniczny najlepiej w serwisie i w drogę.Serwis Daewoo widziałem tylko w większych miastach.Udanego urlopu. :papa: :hut:
Yellow6
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yellow6 » 10.08.2005 06:52

A może ktoś wybiera się 26 (piątek) do Chorwacji? Mam zamiar jechać trasą Czechy-Austria na PAG. Chyba z noclegiem w Mikolovie.
Myślałem o trasie przez Słowację ale kilka lat temu miałem tam - pod samą granicą z Austrią, widziałem już światła przejścia - nieprzyjemne spotkamie z Policją. Skończyło się wymuszeniem 100Euro łapówki i nabrałem jakoś dystansu do tego kraju.
A tak na marginesie to poradźcie mi proszę bo mam kłopoty z zarezerwowaniem pokoju z Polski.
Czy na Pag albo na Istrię można jechać w ciemno. Na Pagu działa jakaś Polka która zawsze coś ponoć znajdzie. Kto ma jakiś bliższy namiar.
Ile kosztuje jakiś pokój dla 2 osób z aneksem kuchennym. Bo w ofertach biura znalazłen 150E za 14 dni plus ubezpiczenie i takse klimat.
A ile kosztuje taki pokój na Istrii?
Yellow6
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yellow6 » 10.08.2005 06:53

sORKI -150eURO ZA 7 DNI TO ZA 14 300!! :D :D

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone