Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sedam Bisera

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 08.01.2011 20:21

Janusz Bajcer napisał(a):
Agnieszka.Kulik napisał(a):
I moderatora też zapraszam :) jak będzie w okolicy :)))

Kastelanka


Nie będę krzyczał :wink:

Myślę, że Jośko sam napisze o sobie, a ja dziękuje za zaproszenie, skorzystam chętnie jak będę w okolicy.

Podziękowaniu za zaproszenie piosenka dla Ciebie Živi danas


Witam ponownie,

Januszu, dzięki za piosenkę, bardzo mi się podobała, mojemu chłopakowi też, szczególnie teledysk ;-)))

Nowe informacje i zdjęcia :))

http://www.facebook.com/notes/kastela-c ... 6884469867

http://www.facebook.com/album.php?aid=3 ... 4439523495

http://www.facebook.com/album.php?aid=3 ... 4439523495

Pozdrawiam cieplutko z wietrznej Kasteli :)))
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2011 14:54

Agnieszka.Kulik napisał(a):Januszu, dzięki za piosenkę, bardzo mi się podobała, mojemu chłopakowi też, szczególnie teledysk ;-)))


Miło mi, że obojgu się podobało :D

Piosenka Dražena jest nowa, nie znalazłem jej tekstu w necie, na tyle ile znam chorwacki to tytuł "Živi danas" znaczy chyba "Żyjmy dziś".

Czy mogę mieć małą prośbę o streszczenie - o czym Dražen i dziewczyna z Grupy Banana śpiewają w piosence :?:
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 09.01.2011 22:39

Witam Aga.Dzienki dla zaproszenie do Kasztela na lode na pewno skożistam kedy bendem w Splitu.Ja na razie teraz wience czasu mieszkam w Poznańu a do Splita wypadam 5 czy 6 razy w roku.Ja tesz Ciebe zapraszam na obiad w Splitu w maju kedy bendem.Wczesznie nie moge bo z żonom dla 25 dni wijeżdam do Tajlandiji na 3 tigodnia.Mam nadzieje da sie spotkame w Splitu i pogadame uz winko i prszut domowe produkcije.Troche my sie krenczi w glowie bo do 5 rano tanczilem i bombalem wudke.Pozdrawliam :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2011 22:57

Josko Bulic napisał(a):Troche my sie krenczi w glowie bo do 5 rano tanczilem i bombalem wudke. :D :D


No wiesz :!: jak mogłeś beze mnie :wink: :D
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 09.01.2011 23:04

Josko Bulic napisał(a):Ja tesz Ciebe zapraszam na obiad w Splitu w maju kedy bendem.Wczesznie nie moge bo z żonom dla 25 dni wijeżdam do Tajlandiji na 3 tigodnia.Mam nadzieje da sie spotkame w Splitu i pogadame uz winko i prszut domowe produkcije.Troche my sie krenczi w glowie bo do 5 rano tanczilem i bombalem wudke.Pozdrawliam :D :D


Super, udanych wakacji i do zobaczenia :)

Aga
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 09.01.2011 23:55

Będę z żoną w tych okolicach na przełomie czerwca i lipca i mam nadzieję że się spotkamy z możliwością porozmawiania o pięknych Kaśtelach Pozdrawiam
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 13.01.2011 23:11

Czy mogę mieć małą prośbę o streszczenie - o czym Dražen i dziewczyna z Grupy Banana śpiewają w piosence :?
Popytam znajomych, bo mój chorwacki jeszcze w powijakach... A może Josko nam pomoże?

Pozdrawiam,
Aga
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.01.2011 23:29

Agnieszka.Kulik napisał(a):Popytam znajomych, bo mój chorwacki jeszcze w powijakach...


A Twój chłopak to nie Chorwat :?:
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 13.01.2011 23:36

Janusz Bajcer napisał(a):
Agnieszka.Kulik napisał(a):Popytam znajomych, bo mój chorwacki jeszcze w powijakach...


A Twój chłopak to nie Chorwat :?:



Eeeee, no ja wiem, że Chorwaci są nieziemsko przystojni, ale niestety ;-) nie, mój chłopak nie jest Chorwatem ;-)

Pozdrawiam cieplutko,
Aga
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.01.2011 23:39

Dziękuję i przepraszam, że wypytuję :oops:

Pozdrav.
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 13.01.2011 23:42

Janusz Bajcer napisał(a):Dziękuję i przepraszam, że wypytuję :oops:


Ależ nic nie szkodzi... Ja Matką Teresą od wszelkich przypadków przez znajomych zwaną z głębi serca pomóc bym chciała i z pewnością to uczynię, tylko muszę kogoś poprosić o tłumaczenie ;-)... No chyba, że Josko mnie wyprzedzi...

A tutaj dzisiaj +16 i śniadanie w pięknym słońcu i pod niebem błękitnym... :)

Wszystkich pozdrawiam Kastelańsko ;-)
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 14.01.2011 00:16

Witam Aga i Januszu.Pjosenke raz tilko posluchalem i o ile pamientam szpiewa o dumy,miloszczi.Jak ti dobże masz Aga +16 i sloneczko jestem zazdrosni,ale poczekaj,poczekaj jeszcze troche i bendem miecz +32 i pienkne wispe z bialim piaskem w Tajlandiji+szwjontinie Ankor w Kambodżi+jazda na sloniku pszez las deszczowi +owoce moża kture uwielbiam+swieżutko mleczko kokosowa mnia,mniam.Januszu pszilep mi tom pjosenke da Wam moge pszetumaczit oczim szpjewa Drażen i Banane. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.01.2011 01:08

Josko Bulic napisał(a):.Januszu pszilep mi tom pjosenke da Wam moge pszetumaczit oczim szpjewa Drażen i Banane. :D


Josko, tekstu nie znalazłem a gdzie Ci piosenkę pszilepić, w poście, na maila czy w radyjku :?: :?: :?:
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 14.01.2011 09:57

Może tutaj na Agin wontek,czy na radijko .Januszu czy sluchalesz cosz dobrego o 14 zlotu?Pozdrawliam :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.01.2011 10:09

Piosenka ze strony 4 - "Živi danas"



o Zlocie CISZA :cry: :cry: :cry:

Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone