Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rowerami z dwójką maluchów.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012
Rowerami z dwójką maluchów.

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 22.04.2017 16:25

Czołem.

Polećcie mi jakąś miejscowość, gdzie mógłbym spędzić czas/wakacje w 80% jeżdżąc rowerami, a w 20% tracąc czas na plaży.

Ja, żona, syn (2 latka), córka (3 latka).

Chodzi mi o bezpieczne, płaskie trasy. Może być duże miasto.

10 lat wypoczywaliśmy nad Jadranem. 11 rok z małą córką, a 12 już z dwójką i ta ostatnia eskapada była nieporozumieniem ;-)

Pomóżcie- prośba do "Starej Gwardii" Forum.

Pozdro.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.04.2017 16:46

Jedynym(mi) ośrodkiem - miastem gdzie moim zdaniem można bezpiecznie ( w miarę) poruszać się rowerami z maluchem są koncerny typu Park Umag ;
Cemping Zaton- Tu bezpiecznie dojedziesz do Nina. Wielki odizolowany od tubylców teren z licznymi uliczkami i ograniczeniem prędkości (PRZESTRZEGANYM!). Reszta kraju, to teren dla rowerzystów proszących się o OIOM. Z tej przyczyny już dawno przestałem wozić do Chorwacji rowery. :evil:
kd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 26.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kd » 22.04.2017 17:52

Murter. Rok temu mieszkaliśmy w Jezera. Przez tydzień ponad100 km po Murterze z uszkodzoną kostką. Jest trochę pod górkę, ale bez porównania bardziej płasko niż w Dalmacji. Rozumiem że myślisz o trasach z przyczepkami dziecięcymi? dużo tras plaskich tuż przy morzu po wschodniej stronie wyspy i między Jezera i Tisno. Nie używalismy samochodu - raz na wyjazd na rafting nad Cetinę. Wszędzie rowerem. Plaza w Jezera przyjazna dla dzieci. Kilkanaście lat temu byliśmy tam z kilkunastomiesieczną córka. Teraz kilkunastoletnie :-) i były bardziej znudzone niż maluchy. Pozdrawiam K.
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 22.04.2017 17:55

Nie ma szans bym miał zamiar jeździć po drogach. Wiem o tym doskonale. Widzę jak bałkańce jeżdżą.

Cóż, chyba tym razem rozłożę urlop na dwudniówki rowerowe: Praga, Wiedeń, Zagrzeb i reszta urlopu Jadran...

Przyczepka odpada, pozabijają się. Jeździmy z fotelikami.
kd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 26.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kd » 22.04.2017 18:28

Podaj maila prześlę Ci zdjęcia ścieżek rowerowych z Murteru. Nie umiem umieścić zdjęć na forum. Ruch w ostatnim tygodniu czerwca/pierwszym lipca na drogach asfaltowych znikomy. Sporo rowerzystów na drogach szutrowych
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 08.01.2019 22:12

Witam, od oststniego postu minęło co prawda prawie dwa lata ale może ktoś się przyłączy .
W tym roku planujemy wakacje w Murter i właśnie zastanawiam się nad zabraniem rowerów ,z tego co piszesz to warto , może ktoś powie coś więcej w temacie .
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 11.02.2019 12:36

Poniżej link mi.in. z linkami do map z trasami rowerowymi Murteru.

https://megawrzuta.pl/filesgroup/e61031 ... 03dbb.html

Jeździć z rowerami do HR- wszędzie- warto.

Pozdrawiam.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rowerami z dwójką maluchów.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone