Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoźnica po raz pierwszy

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bouli1978
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 09.02.2013
Rogoźnica po raz pierwszy

Nieprzeczytany postnapisał(a) bouli1978 » 25.02.2013 21:35

Witam
Wybieram się w tym roku po raz pierwszy do Chorwacji. Mamy zarezerwowany apartament w Rogoźnicy. Jeśli ktoś tam był to proszę napisać gdzie warto zjeść, co zobaczyć i co tylko chcecie, bo chociaż przeglądam codziennie forum to nadal jestem ogromnie zielony.
Pozdrawiam serdecznie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.02.2013 21:38

Na temat Rogoźnicy akurat jest tutaj mnóstwo informacji...
rogoznica-czy-primosten-t35595.html
...i wiele, wiele innych...
bouli1978
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 09.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bouli1978 » 25.02.2013 21:42

no ale może niektórzy napiszą jeszcze raz, a ja im mogę opowiedzieć o Hajduszoboszlo w Węgrzech.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.02.2013 21:53

jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 26.02.2013 20:56

gdzie znajduje się konoba'' U Toniego '' i jak jest nazwa knajpki ''u Luki ''
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2013 22:20

jogi125 napisał(a):gdzie znajduje się konoba'' U Toniego '' i jak jest nazwa knajpki ''u Luki ''

Konoba u Toniego to dawna knajpka u Luki bo Toni przejął lokal od Luki... :wink:
Idąc groblą w stronę centrum, konoba u Toniego jest pierwszym lokalem po lewej stronie...zaraz za groblą :wink:
jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 27.02.2013 09:09

Na stronie www.tz-rogoznica.hr w wirtualnym spacerze po uliczkach Rogoznicy przed konobą Triton znajdującą się na końcu deptaka na wyspie znajduje się skromny bar Tomi czy to ten sam co na poczatku za groblą czy to coś innego
jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 27.02.2013 12:14

za groblą na poczatku są konoba Cipela druga Welcome Sanlemo która jest Toniego i dobre jedzenie jak piszą na forum , i jeszcze jak dojechać samochodem do Kościoła
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.02.2013 13:56

Jeżeli chodzi o knajpę to jest co innego...konoba, którą warto polecić jest u Toniego zaraz za groblą...do kościoła musisz wjechać na górę jednokierunkową drogą, czyli za groblą prosto cały czas, za Strażą Pożarną w lewo a jak dojedziesz na górę - prosto a nie w prawo i dojedziesz do kościoła :wink:
jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 27.02.2013 22:37

gdzie na wyspie można znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu najlepiej bezpłatnie czy w okolicy są Eko- fermy z produktami oliwa , wino , miód bo na targu bywa różnie /wątpliwa jakość pod turystów/
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.02.2013 22:49

Bezpłatnych miejsc zbyt wiele nie ma...jest trochę na wzgórzu w lasku w okolicach apartamentów Ruzmarin :!:
Co do trunków, miodu - pochodzisz między domkami to znajdziesz :)
jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 28.02.2013 11:53

czy dobrze byłoby zaparkować koło kościoła i co dobrego można zjeść w konobie u Toniego
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.02.2013 12:02

jogi125 napisał(a):czy dobrze byłoby zaparkować koło kościoła i co dobrego można zjeść w konobie u Toniego

Ciekawe rozwiązanie..schodzisz i idziesz spacerkiem do konoby...pizzy u Toniego nie ma ale wszystko inne jest pyszne...owoce morza, ryby i grillowane mięsa - według preferencji :wink:
Barbara P
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barbara P » 15.04.2013 11:00

Mam pytanie. Zarezerwowałam w tym roku urlop w Rogoźnicy w Apartamentach Ruzmarin. Czy ktoś moze tam był i moze mi coś powiedzieć o tym miejscu. Oprócz tego co można znależć w internecie?Będę wdzięczna :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.04.2013 18:07

Barbara P napisał(a):Mam pytanie. Zarezerwowałam w tym roku urlop w Rogoźnicy w Apartamentach Ruzmarin. Czy ktoś moze tam był i moze mi coś powiedzieć o tym miejscu. Oprócz tego co można znależć w internecie?Będę wdzięczna :D

Ruzmarin to bardzo dobry wybór...położone apartamenty miedzy drzewami i obok Budha Bar...na zdjęciu pokazałem gdzie to jest :wink:
rogoznica-czy-primosten-t35595-75.html
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rogoźnica po raz pierwszy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone