Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riviera Makarska 2012 (Podgora) - w ciemno rodzina 2+2

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lubuskie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 11.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuskie » 15.07.2012 22:55

Oj 55e nie mało :)
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 15.07.2012 22:57

Dżejan - ja od dzisiaj w Mimicach urzęduję :wink:

Jak zobaczysz srebrnego Tourana na katowickich blachach to dzwoń, krzycz, klaksonuj, rzucaj i wszystko... :wink:
Browarek polecam wspólnie wypić, albo płetwy wypróbować :D
Piotr.H
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr.H » 16.07.2012 00:32

Ja się też podpinam, jadę 22.07 do Baski Vody. Juz czynię ostatnie przygotowania. Najlepsze to to że jeszcze niedawno mówiłem że nie ma co brać jedzenia z Polski, a dzisiaj poszły trzy stówki na jakieś zupki, paszteciki i słoiki. :D
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 16.07.2012 14:28

nie bardzo wiem jakie są zasady na forum co do zdjęć pań topless
bo ostatnio mi się zdarzyło kilka takich fotek zrobić, można zamieszczać?
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 16.07.2012 15:38

na plażę Caklje

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 16.07.2012 17:12

[quote="Dżejan"]na plażę Caklje

Obrazek

quote]
Ajajaj , cudna Podgora - za tą tawerną z łódeczką w ścianie były schodki do naszej kwatery.... pięknie było :-)
karolaa228
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolaa228 » 16.07.2012 17:45

witam wszystkich:) super zdjecia.. no ja juz za 3 dni - tucepi:)
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 16.07.2012 21:15

Melduje się i czekam na ciąg dalszy. :]
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 17.07.2012 09:06

Podgora - Ceklje
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podgora o zmierzchu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

w tle Brać
Obrazek

Plażowiczka
Obrazek
JacKas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 27.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacKas » 17.07.2012 17:15

my również się meldujemy i zasiadamy do relacji 8)
TDN
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TDN » 18.07.2012 11:41

alladyndelscorcho napisał(a):Pierwszy rząd już zajęty więc zasiadam w drugim i czekam na ciąg dalszy :)
Taka szczegółowa relacja jeszcze na kilka dni przed wyjazdem wróży ciekawy ciąg dalszy. Jak jeszcze znajdziesz czas na pisanie na bieżąco to będzie rewelacja. Wklejaj dużo zdjęć to się lepiej czyta.

Maskę już Ci towarzystwo wypomniało więc mam z grzywki ;) Przygotowany jesteś na maksa - przewodniki, mapy, osłonki przeciwsłoneczne, winiety itd... a myślałem, że tylko ja jestem taki dokładny. Respect :) Ale, ale. A buty do pływania masz? Obowiązkowe chyba że jesteście rodziną fakirów to możecie sobie podarować. Plaże przypominam żwirowe (czytaj - kamienie otoczaki) najwięksi twardziele wymiękają a w wodzie nie radzę chodzić boso bo niebezpiecznie, zwłaszcza dla dzieci. Możesz oczywiście kupić na miejscu ale po co biegać od samego początku po straganach. W Decathlonie na pęczki. A co do maty na plażę, o której wspominałeś to najlepiej spisują się zwykłe, najtańsze karimaty z supermarketu za kilka zyli. Mata może nie wystarczyć na żwirową plażę.

To by było na tyle od "Wujka dobra rada" :) Ja odliczam do 4 sierpnia, będę w pobliżu - Pirovac (powrót po 4 latach).

P.S.
Jakbyś odwiedzał Split to poproszę o szczegółową relację bo chcę się tam wybrać na wycieczkę.

Mam pytanko.
Jedziesz w ciemno, czy masz coś zarezerwowane.
Też chciałbym pojechać, ale jeszcze nigdy nie byłem i w ciemno trochę się boje bo mam 2 dzieci 3 i 8 lat.
Jeżeli to nie problem to proszę o info ne e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
borut
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) borut » 18.07.2012 11:46

Brać jak Brać ale plażowiczka...:-)
Lubuskie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 11.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuskie » 18.07.2012 13:10

Ale mi na robiłeś chęci tymi fotami,widzę urlop mega udany,ja my dopiero za 10 dni:(
mikrus100
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikrus100 » 18.07.2012 13:49

Ojjjj ojjjojjjoj !!!!!!! Jadę w tą okolicę 10-11 sierpnia, myśleliśmy z żonką i o Tucepi (dzieciakom wszystko jedno aby do wody)ale Podgora też bardzo urokliwa. Kto wie? Może tam poszukamy noclegu? Już nie możemy się doczekać, codziennie ganiam po forum i wyszukuję relacje takie jak ta. Superancka i bardzo przydatna. Zgodnie z radą bardziej doświadczonych Cromaniaków, udam się do GOSport i kupię maskę (myślałem to zrobić na miejscu już w CRO). Pozdrawiam i czekam na kolejne zdjęcia z Podgory. :D
Maciej217
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.07.2012
Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej217 » 18.07.2012 14:07

Witam wszystkich forumowiczów. Jako, że to mój pierwszy post na tym forum proszę o wyrozumiałość i jeśli będzie odbiegał od tematu to o przeniesienie do odpowiedniego działu. Wspólnie ze znajomymi ( 4 osoby ) mamy chęć wybrać się na wakacje do Chorwacji około 18 sierpnia. Interesuje nas miejscowość Makarska lub jej sąsiedztwo. Czytam to forum w wolnych chwilach i chciałbym się dowiedzieć jaki jest plus minus ogólny koszt takich wakacji przykładowo na 9/10 nocy. Z uwzględnieniem wszystkich kosztów kilkoma kolacjami jakąś rakiją na wieczór. Czy na taki wypad starczą 3000 tysiące zł na osobę czy to bezwzględne minimum, czy możemy sobie podarować Chorwację ?? Rzecz jasna pytam dość ogólnikowo i takich odpowiedzi się spodziewam co do kosztów. Czy jakiś przyzwoity apartament w Makarskiej dla czterech osób za 40 euro jest możliwy do znalezienia ? Jeśli pojedziemy to w ciemno ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Riviera Makarska 2012 (Podgora) - w ciemno rodzina 2+2 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone