Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Retman - UWAŻAJCIE

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cromankaa
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 10.05.2006
Retman - UWAŻAJCIE

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromankaa » 14.07.2006 03:16

Kilka dni temu wróciliśmy z Chrowacji do Warszawy autokarem ww firmy i mam jak najgorsze wrażenia. W I stronę było bez zarzutu- klimatyzowany autokar z toaleta wszystko w miarę punktualnie.
Sympatyczna, rozgarnięta pilotka.
W druga stronę mieliśmy mniej szczęśćia otóż w ramach oszczędności (dla mnie głupoty) Retman kazał nam się przesiąść na ostatnim odcinku z Katowic do Warszawy do nieklimatyzowanego busika. Bez okien. Jechaliśmy 5 godzin w 33 stopniowym upale ( w śroku było..strasznie) - dobrze że kierowca gnał jak szalony potym jak usłyszał nawoływanie o klimę.
W sumie powinniśmy domagać się zwrotu pieniędzy ale nie będę sobie dokładać nerwów. Wystarczy wspomnienie..
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 14.07.2006 08:44

co znaczy bez okien ?
czy auto bylo przystosowane do przewozu osob, jesli nie to trzeba bylo na postoju dyskretnie na policje zadzwonic, oni wiedza co zrobic w takim przypadku
trzeba likwidowac oszczedzajacych kosztem klientow :D
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 14.07.2006 11:28

Sławek, a czy Ty wstawiłeś już okna w swojej Nysce? ;) I jak w końcu, jedziesz nią do HR? :)
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 14.07.2006 11:47

moondek napisał(a):Sławek, a czy Ty wstawiłeś już okna w swojej Nysce? ;) I jak w końcu, jedziesz nią do HR? :)


moja nyska to byla sanitarka, towar eksportowy na wegry wiec okna byly od nowsci :wink: :wink: :wink:

na razie skaldam do kupy to cale zamieszanie i jak zdaze to pojade nysa, a jak nie to marea sie przeleci po raz drugi do chorwacji
dżygit
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżygit » 14.07.2006 11:52

a ta nysa to pewnie wyprodukowana w Nysie co?;>
moje miasto :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 14.07.2006 18:28

ale przecież,, busy'' bez okien nie mają foteli :D na workach z cebulą siedzieliście :wink:
cromankaa
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 10.05.2006
Ad okna

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromankaa » 14.07.2006 22:57

Na workach nie siedzielismy :))) ale w tych warunkach pogodowych busik tylko do przewozu worków się nadawał. Do tej pory nie mogę połapać się jak Retman to sprytnie wykombinował że niby podpisuje umowę na przewóz autokarem z ''wodotryskami''....do miejsca docelowego a podstawia... nyskę. TJ zamawiamy mercedesa a dostajemy rozklekotany rower:)) Co do okien owszem były aż 2 przy kierowcy na ponad 12 pasażerów.
Przyznam że potym incydencie na razie odechciało mi się jeżdzenia autokarami.
Vandall
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 16.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vandall » 15.07.2006 08:13

Co do okien owszem były aż 2 przy kierowcy na ponad 12 pasażerów.

A na drzwiach dwie literki - SW
Smutna sprawa- ale czasem i tak bywa.
stick
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 25.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stick » 15.07.2006 10:06

Sporo biur podróży oszczędza w ten sposób. Kolega poleciał do Turcji super samolotem, a przy powrocie zobaczyli dosłownie wrak. Podczas kołowania drzwi uległy rozszczelnieniu i stewardesa upychała szczeliny poduszkami. Pasażerowie zbuntowali się i wstali z foteli - było zamieszanie na pół dnia. Generalnie zasada jest taka - skasować gotówkę i zrobić dobre wrażenie a po wczasach niech się klient martwi. Oczywiście nie wszystkie biura tak buduja swoję markę :D
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 15.07.2006 10:51

dżygit napisał(a):a ta nysa to pewnie wyprodukowana w Nysie co?;>
moje miasto :D

tak w nysie, choc chcialbym miec wersje tropikalna wyprodukowana w sanoku :D

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone