Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Reszta z opłaty za autostradę - sprawdzajcie [ENG]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
daro_gl
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.05.2010
Reszta z opłaty za autostradę - sprawdzajcie [ENG]

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro_gl » 22.08.2012 22:36

Witam,
Chciałem zapłacić za autostradę kartą jednak gość w budce stwierdził, że mają problem z połączeniem i muszę zapłacić kunami lub euro. Dałem 10E ale dostałem z powrotem 10,35kn mniej reszty. Dopiero po kilku kilometrach się zorientowałem.
Zrobiłem zdjęcie paragonu i wysłałem wraz z poniższym e-mailem do: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Nie zależy mi na zwrocie jedynie aby mieli sygnał (myślę, że nie pierwszy), że kręcą wałki.

Mój e-mail do nich:
Sent: Wednesday, July 11, 2012 3:58 PM
To: eticka linija
Cc: info-naplata
Subject: My incident on gate
Dear Sirs,
05th of July I had situation when I gave employe on gate my debit card but he told me now is connection problem (any printed info on sheet) and I must pay only cash kuna or euro.
I gave him 10E but I received back from him only 31 kuna. After some kilometers my wife looked on bill and compared how much many I received back.
This employe didn't give me back 10.35 kuna more.
I think it's easy for you to identify this employe (man about 50 y. old).
I'm writing this e-mail only as information for you. I thing it is not first info from your customer about that situation.
Two years ago I had similar situation on Sibenik exit but there was 1 kuna less.

Best regards,
Darek from Poland,

Ich odpowiedź:

Dear Sir,
Following your complaint we have conducted an internal investigation in order to establish the cashiers responsibility in the acknowledged matter and hereby inform you of our findings.
The cashier in charge accepted the possibility of making an unintentional mistake that resulted in your deprivation of 10,35 HRK.
He registered the amount approximate to the above mentioned in his register conclusion for the day which implies that he indeed had no intention to commit fraud of any kind.
The cashier bids his excuses and is willing to compensate you for the amount of 10,35 HRK as soon as you are able to provide us the following information:

Your name and family name
Home address
Bank name and address
Bank account number and SWIFT and IBAN

Even though the cashier accepted he may have made a mistake, he will be warned according to our internal regulations.

We hereby apologize once more for the inconvenience you had on our Toll station and sincerely hope that your next travel will not be clouded by this experience.

Respectfully yours,

Croatian Motorways Ltd.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 23.08.2012 00:51

WOW :)
Pełen Wersal. Wyszli z tego z klasą :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.08.2012 08:41

A tak przy okazji to powiem, iż obsługa siedząca w budce po prostu kłamała mówiąc o problemie z połączeniem. W zeszłym roku na zjeździe z autostrady również na wysokości Szybenika gość mówił mi to samo. A ja mu na to, że nie mam gotówki (choć oczywiście miałem) i muszę zapłacić kartą. A poza tym nie widzę żadnej wywieszki mówiącej o braku możliwości płatności kartą. Wyciągnąłem więc kartę i tak trzymam przed nim. Gość się zreflektował, że nie wyciągnie ode mnie Euro i mówi: 'Aaaaaa Visa. Ok. Visa is ok.'
I wszystko jasne. Może faktycznie trzeba do nich pisać i informować :D
daro_gl
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro_gl » 23.08.2012 09:19

Też tak od razu pomyślałem bo nie było żadnej kartki informacyjnej. Była 4:30 rano a po 10 godzinach za kółkiem nie chciałem się z gościem kłócić. Bynajmniej niech wiedzą jakich mają pracowników.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Reszta z opłaty za autostradę - sprawdzajcie [ENG]
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone