Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacje z pobytów w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.03.2010 20:01

Gratulacje, fantastyczna strona, świetnie się czyta, zwłaszcza wszelkie "ciekawostki".
Strasznie Ci zazdroszczę dobrej znajomości chorwackiego. Ja się uczę ale ciężko tak z książek. Ale jeżdżąc rok w rok w to samo miejsce, znając tamtejszych ludzi muszę sobie z nimi pogadać, po ichniemu, wiem, że oni to bardzo doceniają.
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 16.03.2010 20:26

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za "wejście" na moją stronę i za te wszystkie pochlebne oceny. Jako, że jestem z pod znaku Lwa to nie powiem żeby te pochwały nie łechtały mojego ja. Obiecuję jednak, że dalej będę pracował nad stroną i składał Wam relacje z moich wojaży a wychodzi na to, że parę razy będę w tym roku w Chorwacji.Pozdrawiam serdecznie wszystkich zarówno tych, którzy już byli na mojej stronie jak i tych, którzy dopiero mają zamiar na nią wejść. Adam
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 16.03.2010 20:30

Ewa 40 napisał(a):Bardzo ciekawa strona :D hvala ljepa.
A ten Seget Donji to tylko mogę pozazdrościć,bo to moje miejsce w Chorwacji,mam tam przyjaciół.
Niestety w tym roku tam nie zajrzę..............
Pozdrawiam :D

Obiecuję, że jak będę w Segecie a będę napewno to pozdrowię go od Ciebie. Lijepi Pozdrav Adam
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 16.03.2010 20:39

Skrzypu napisał(a):Mnie się bardzo podobają opisy i historyjki w dziale "Różności". Piszesz tam m. in. że "Trogir - jak dla mnie to najpiękniejsze miasto w Chorwacji".
Mam dokładnie takie same odczucia, ale jeśli taki "Stary Chorwat" jak Ty tak pisze, to już coś w tym musi być :wink: .
I tylko pozazdrościć całej masy przyjaciół wśród Chorwatów, gdzie się nie obrócisz tam znajomy, jak choćby właściciele Willi Katarina na Ciovo, gdzie swoją drogą miałem okazję jeść dobre obiadki :) .

W Villi Katarina u Josipy i Śime niejednokrotnie jadłem dobre jedzonko. Szczególnie dobra była "Punjena Paprika" Pozdrawiam
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 16.03.2010 20:47

yskyerka napisał(a):Gratulacje, fantastyczna strona, świetnie się czyta, zwłaszcza wszelkie "ciekawostki".
Strasznie Ci zazdroszczę dobrej znajomości chorwackiego. Ja się uczę ale ciężko tak z książek. Ale jeżdżąc rok w rok w to samo miejsce, znając tamtejszych ludzi muszę sobie z nimi pogadać, po ichniemu, wiem, że oni to bardzo doceniają.

Muszę Ci się przyznać, że chorwackiego uczyłem się sam z rozmówek polsko-chorwackich a potem w Chorwacji od miejscowych. Najbardziej dumny byłem, kiedy Chorwat z Dubrownika powiedział mi, że muszę być ze Splitu bo mam splitski akcent. To była największa dla mnie nagroda.
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 18.03.2010 10:34

Przeczytałem i uważam że super. Powinieneś pisać przewodniki. Więcej ciekawych informacji niż w grubych księgach. A Trogir rzeczywiście jest piękny, odwiedzałem go przez 3 lata, choć mnie bardzo się podoba też Sibenik.
Pozdrawiam :D
Jarek
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 19.03.2010 13:05

Udało mi się dzisiaj trafić na twoją stronę, bardzo ciekawa, szczególnie relacje z twoich podróży.
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 20.03.2010 07:00

Właśnie odwiedziłem stronkę. Bardzo fajna.
Jak miło powspominać sobie odwiedzone zakątki.
Widzę że nie tylko ja wybrałem się do Chorwacji seicentem. :)
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 23.03.2010 21:33

Jako,że w dniu dzisiejszym liczba odwiedzających moją stronę internetową www.mojachorwacja.eu przekroczyła 1000 osób, z tego większość to Cromaniacy, bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. Mam nadzieję, że każdy kto odwiedził stronę znalazł w niej coś co go zainteresowało. Mam również i tę nadzieję, że zawarte tam informacje będą pomocne podczas pobytu w Chorwacji. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam całą brać Cromaniacką ale również i tych, którzy do tej braci dotąd nie przystąpili. Stary Chorwat.
groszek12
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) groszek12 » 29.03.2010 22:43

Witam,
jako początkujący szukałem właśnie takiej strony która opisze i przybliży mi Chorwację.
Wybieram się tego roku do Chorwacji a dokładnie do medeny, czy możesz mi ten hotel przybliżyć "stary chorwacie", byłeś tam? Jakie warunki są w tym hotelu, warty by pojechać, są jakieś atrakcje w pobliżu??
markoga
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 21.03.2010
Stary Chorwat

Nieprzeczytany postnapisał(a) markoga » 30.03.2010 14:40

Cromaniacy!
Czytajcie stronę Starego Chorwata.Jest naprawdę dobra.
markoga
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 05.04.2010 10:58

groszek12 napisał(a):Witam,
jako początkujący szukałem właśnie takiej strony która opisze i przybliży mi Chorwację.
Wybieram się tego roku do Chorwacji a dokładnie do medeny, czy możesz mi ten hotel przybliżyć "stary chorwacie", byłeś tam? Jakie warunki są w tym hotelu, warty by pojechać, są jakieś atrakcje w pobliżu??

Sorki, że dopiero dziś piszę. Żeby nie robić kryptoreklamy hotelowi Medena napisz do mnie na mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl tam odpowiem Ci na wszystkie pytania.
Joker_B
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_B » 09.04.2010 13:37

Fajna stronka miła lektura :)

Pozdrawiam
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 21.11.2010 15:04

Serdecznie zapraszam wszystkich Cromaniaków na moją stronę internetową www.mojachorwacja.eu w której umieściłem nową relację z podróży do Chorwacji. Umieściłem też nowe zdjęcia w galerii a samą galerię poprawiłem by zdjęcia można było łatwiej oglądać. Coś nowego umieściłem również w "Różnościach". Życzę miłej lektury z nadzieją, że przypadnie ona wam do gustu. Pozdrawiam.
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 22.11.2010 10:18

Gratuluję, podziwiam, ekstra!!!!
PZDR
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Relacje z pobytów w Chorwacji. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone