Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Reklamacje i bezpieczeństwo?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.08.2010 13:30

Zuzka napisał(a): polaków właśnie którzy siedzieli prawie do rana,darli sie i tłukli szklanki-to może o Was chodziło?!


Wydało się!!! :cry:
Potłukliśmy trzy zastawy chorwackiej porcelany + dwie które przywieźliśmy z Polski! :roll: Przyjechała policja i wszystkich nas pozamykali,a gościowi dali 1.000.000 kn mandatu!
Weź przestań.Po prostu w głowie mi się nie mieści to co napisałaś.Gdyby w Polsce ludzie zmieniali się w ten sposób pod wpływem otrzymanych mandatów, po ulicy chodziłyby same Frankensteiny (y ) :wink:
Powiem Ci jeszcze jedno- w TYM roku byli u niego znajomi moich znajomych z którymi byłem tam zeszłego roku. I wiesz co? Bardzo sobie zachwalali!!
No,ale może to oni potłukli szklanki?? :roll: :roll: :roll:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.08.2010 13:48

Jacynty napisał(a):Kiedyś był podobny temat,skarga Polaka na zachowanie i warunki w apartmanie.Ale wtedy Chorwat pojawił się na forum i przedstawił swój pogląd na tę sprawę.Polak więcej naforum się nie pojawił.Szkoda że Sime nie może nam przedstawić swoich racji.


A może ....może??? :wink:
Wysłałem mu linka,więc....poczekamy.
ps.
a dla niewtajemniczonych...
Cro-Rambo wygląda tak:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.08.2010 13:53

anakin napisał(a): dla niewtajemniczonych...
Cro-Rambo wygląda tak:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Zaczyna mi się podobać :lol:
Co prawda kaliber mały, ale taki survival to by mi podchodził.

Pozwolisz, że zanotuję adres?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 30.08.2010 14:01

anakin napisał(a):http://www.apartmani-sukosan.com/

Na zdjęciu Sime wygląda sympatycznie i nie przypomina Rambo. :oczko_usmiech:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.08.2010 14:21

weldon napisał(a):Pozwolisz, że zanotuję adres?


Pozwolę. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 30.08.2010 14:37

maniust napisał(a):
anakin napisał(a):http://www.apartmani-sukosan.com/

Na zdjęciu Sime wygląda sympatycznie i nie przypomina Rambo. :oczko_usmiech:


Może jest uśmiechnięty, bo... znalazł wreszcie naboje :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2010 15:52

Polski kontakt wydaje sie bardziej niebezpieczny ;)

Obrazek
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.08.2010 16:18

hepik napisał(a):Polski kontakt wydaje sie bardziej niebezpieczny ;)

Obrazek



Nie wiem czy to nie on dostarcza amunicję! :wink: :wink: :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.08.2010 16:28

anakin napisał(a):Nie wiem czy to nie on dostarcza amunicję! :wink: :wink: :wink:

Albo może ma plan rozmieszczenia pola ... hm, prętowego?

No bo minę tego pana powyżej, to ja bym wiedział jak rozbroić. :wink:
Zuzka
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzka » 30.08.2010 23:00

anakin napisał(a):
Zuzka napisał(a): polaków właśnie którzy siedzieli prawie do rana,darli sie i tłukli szklanki-to może o Was chodziło?!


Wydało się!!! :cry:
Potłukliśmy trzy zastawy chorwackiej porcelany + dwie które przywieźliśmy z Polski! :roll: Przyjechała policja i wszystkich nas pozamykali,a gościowi dali 1.000.000 kn mandatu!
Weź przestań.Po prostu w głowie mi się nie mieści to co napisałaś.Gdyby w Polsce ludzie zmieniali się w ten sposób pod wpływem otrzymanych mandatów, po ulicy chodziłyby same Frankensteiny (y ) :wink:
Powiem Ci jeszcze jedno- w TYM roku byli u niego znajomi moich znajomych z którymi byłem tam zeszłego roku. I wiesz co? Bardzo sobie zachwalali!!
No,ale może to oni.............potłukli szklanki?? :roll: :roll: :roll:
Bo mi sie zaraz zozbeczysz?! Przepraszam nie chciałam nikogo obrazić tylko opowiedzieć jak było.Było nas więcej,nawet dzieci widziały to zdarzenie,z tobą to ja nie dyskutuje bo wygląda na to ze ty masz "dole od pokoju"i swoją krwią do niego piszesz,plakaty z podobizną na ścianach i tatuaż "...." masz nie powiem gdzie...co ty o Polsce chcesz mówić i o polakach?! ty jesteś właśnie jednym z tych którzy rodakowi za granicą nie pomogliby nigdy, taki przez Ciebie patriotyzm przemawia i...materializm! :lol:
Ostatnio edytowano 30.08.2010 23:23 przez Zuzka, łącznie edytowano 1 raz
Zuzka
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzka » 30.08.2010 23:21

anakin napisał(a):
Zuzka napisał(a): polaków właśnie którzy siedzieli prawie do rana,darli sie i tłukli szklanki-to może o Was chodziło?!


Wydało się!!! :cry:
Potłukliśmy trzy zastawy chorwackiej porcelany + dwie które przywieźliśmy z Polski! :roll: Przyjechała policja i wszystkich nas pozamykali,a gościowi dali 1.000.000 kn mandatu!
Weź przestań.Po prostu w głowie mi się nie mieści to co napisałaś.Gdyby w Polsce ludzie zmieniali się w ten sposób pod wpływem otrzymanych mandatów, po ulicy chodziłyby same Frankensteiny (y ) :wink:
Powiem Ci jeszcze jedno- w TYM roku byli u niego znajomi moich znajomych z którymi byłem tam zeszłego roku. I wiesz co? Bardzo sobie zachwalali!!
No,ale może to oni.............potłukli szklanki?? :roll: :roll: :roll:
Ale ja sobie też zachwalam,Chorwacja jest piękna a gospodarze to przeważnie sympatyczni ludzie i nie wiem czy wiesz ale jest to dosyć powszechne że dbają o gości: rybka czy rakija nikogo specialnie nie dziwi :o większość ugości cie nawet plonami z ogródka :D Zostaliśmy dłużej niż sądziliśmy ale to była zasługa fajnych gospodarzy którzy obdarowali nas prezentami do Polski i wyściskali zgodnie!!! :D :o :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.08.2010 11:09

Zuzka napisał(a):Bo mi sie zaraz zozbeczysz?!


E,tam....Nie jestem znowu taki....płaczliwy. :wink:
Co do tatuaży to faktycznie mam kilka. :wink: Nie zmieściła mi się jedynie Nicolina( wiesz kto to jest??),ale cały czas nad tym pracuję! :lol:
Brak patriotyzmu i materializm??? Ale mi teraz pojechałaś!! Co prawda nie wiem na jakiej podstawie taką tezę wysnułaś ,ale brzmi.....ostro! :oczko_usmiech:
Co do "doli za pokoje" to uprzejmie wyjaśniam,że płaciłem dokładnie tak samo jak TY,bez żadnbych zniżek i upustów! Byłem tam raz w życiu i więcej nie pojadę,ale nie dlatego,że coś było nie tak.Po prostu nie mam zwyczaju jeździć dwa razy w to samo miejsce-choćby nie wiem jak extra było! Tak więc , przykro mi ale Twoja "teoria spisku" padła! :wink:
Poza tym zauważ,że nigdzie nie napisałem,żekłamiesz! NIGDZIE! Powiedziałem tylko,że jakoś nie chce mi się wierzyć,że tak się gościowi "odkleiło".Tyle.
Nie pisałem do niego też krwią tylko zwykłym......arialem
:wink: ale tylko po to żeby znać zdanie drugiej strony" konfliktu".Może je poznam, może nie.
Ale wiesz co?? Skoro pierwszy gospodarz pogonił Was prętem,drugi dał prezenty..To myślę,że wychodzi na zero,nie??? :oczko_usmiech: :smo: :oczko_usmiech:
macak
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) macak » 31.08.2010 14:26

Wozniczka Mariusz
był ze mną na wakacje, ma ogromne problemy, że ma problemy z narkotykami i alkoholowe przewlekłe.noc poszedł ssa innej kobiety do seksu, podczas gdy jego żona obserwował to wszystko.Więc powiedział, że jego kolega i koleżanka jest alkoholikiem i narkomanem.Dla mnie POLSKIE GUEST bardzo zadowolony.W ciągu 10 lat pracy z gości jest to pierwszy raz, że nie mam problemów.Nie jest to problem albo brandy lub wódki niż narkotyki.całą noc chodzić jak wampiry i innych gości nie będzie mógł spać z nimi.Bardzo mi przykro, dla mnie więc płyta wiórowa ale rozumiem, bo jest chory, który potrzebuje do leczenia IC.tyle o mnieWitam polskich gosci.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 31.08.2010 14:34

macak napisał(a):Wozniczka Mariusz
był ze mną na wakacje, ma ogromne problemy, że ma problemy z narkotykami i alkoholowe przewlekłe.noc poszedł ssa innej kobiety do seksu, podczas gdy jego żona obserwował to wszystko.Więc powiedział, że jego kolega i koleżanka jest alkoholikiem i narkomanem.Dla mnie POLSKIE GUEST bardzo zadowolony.W ciągu 10 lat pracy z gości jest to pierwszy raz, że nie mam problemów.Nie jest to problem albo brandy lub wódki niż narkotyki.całą noc chodzić jak wampiry i innych gości nie będzie mógł spać z nimi.Bardzo mi przykro, dla mnie więc płyta wiórowa ale rozumiem, bo jest chory, który potrzebuje do leczenia IC.tyle o mnieWitam polskich gosci.

Nic z tego nie kapewu 8O
Chociaż po krótkim zastanowieniu to może jakiś Chorwat pisze za pomocą translatora.
.......ale i tak nic nie czaję 8O
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 31.08.2010 14:38

maniust napisał(a):Chociaż po krótkim zastanowieniu to może jakiś Chorwat pisze za pomocą translatora.

Słuszna opcja ... da się połapać.
Trafił mu się jakiś ... który przeszkadzał nie tylko innym gościom,
ale nawet własnej żonie dał się we znaki.

Pierwszy raz w ciągu 10 lat miał takiego. Święty by się wq... wyprowadził z równowagi.
Mam nadzieję, że nie popsuł opinii o nas.

Pozdrowienia macak
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Reklamacje i bezpieczeństwo? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone