Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafa + ryby z fajką??

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003
Rafa + ryby z fajką??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 19.05.2003 14:04

Czy są gdzieś miejsca, dostępne z brzegu - tj bez wypływania łodzią, gdzie można ponurkować z fajką i zobaczyć rafę i ryby??

dr
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 19.05.2003 14:16

Hej
Na pewno są, ale napisz w który rejon się wybierasz.
Pzw
I
DarekS

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekS » 19.05.2003 16:22

Tej rafy to raczej nie zobaczysz, a jakieś małe rybki pływają wszędzie.
PS. Chorwacja to nie Australia ani Morze Czerwone
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 19.05.2003 21:32

No, rafy faktycznie nie ma, ale rybki niczego sobie. Kolorowe i całkiem, całkiem. W sam raz na fajkę i maskę. Relaksik 100%
Pzw
i
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 20.05.2003 11:35

Iwona_PB napisał(a):Hej
Na pewno są, ale napisz w który rejon się wybierasz.
I

Początkowo myślałem, by zatrzumać się tylko na północy - Istria, ale jeśli jest coś warte zobaczenia - pod wodą - mogę podjechać i pod Dubrownik.

daras

PS. Wiem, że jestem troche "zepsuty" nurkowaniem w M.Czerwonym. Na taką bajeczną rafę i ryby w Chorwacji chyba nie ma co liczyć, ale......
undercoverbrother

Nieprzeczytany postnapisał(a) undercoverbrother » 20.05.2003 16:26

dwa lata temu snurkowalem na istrii (pole namiotowe - ladnyj gai)
i nie powiem calkiem niezle bylo...
wilkiej bariery koralowej to tam moze i nie ma, ale sa za to kolorowe rybki, kraby(?), jezowce, skaly pod woda z przesmykami takze warto ponurkowac.....
jedynym problemem bylo to ze gdy moze bylo wzburzone (dwa dni w ciagu 10) widocznosc byla do du.. i nic nie dalo sie zobaczyc..
a jak czlowiek posnurkuje to potem zwykle plywanie go nie kreci niestety

w tym roku prawdopodobnie tez wybieram sie do chorwacji...
no i moze ktos moze polecic jakies regiony w ktorych szczegolenie warto posnurkowac??(poza istria?)

pozdr
undercoverbrother
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 03.07.2003 18:55

ja radze wypad pod Dubrovnik na camp Rudine jest tam piękne dno do obserwacji ja tez nurkuję z fajką i było super wyłowiłam kilka jeżowców a nawet i rozgwiazdy :!: rybki tez są polecam wybierz sie tam a nie pożałujesz :!: :!: :!: Ja tez jadę tam w tym roku wyjężdżamy 11.07

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :wink:
wojcyn
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojcyn » 04.07.2003 06:11

Może głupie pytanie, ale jak wyłowić jeżowca? Przecież on kłuje!
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
he

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 04.07.2003 06:57

Gwizdnac kamienim to sie odczepi a potem w lape i do gory :?
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 04.07.2003 09:25

wojcyn napisał(a):Może głupie pytanie, ale jak wyłowić jeżowca? Przecież on kłuje!


Moim zdaniem sie nie da, probowalem toto odczepiac od skalek kijem, kamieniem i czym tam sie jeszcze dalo i zero rezultatu. co najwyzej polamalem mu kolce.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 04.07.2003 09:28

Da sie ja łowilem - podobno to sie je - nie probowalem - ale jak wyschlo w domu to buchalo z tego ostro
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 04.07.2003 09:35

A ja do jezowcow i innych badziewi ( ktore balem sie dotknac) uzywalem , (tylko sie nie smiejcie) , takich szczypiec do grilla hehehhe zdawaly egzamin, wyciagalem co chcialem :)
Pozdr.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 04.07.2003 09:53

Melek napisał(a):A ja do jezowcow i innych badziewi ( ktore balem sie dotknac) uzywalem , (tylko sie nie smiejcie) , takich szczypiec do grilla hehehhe zdawaly egzamin, wyciagalem co chcialem :)
Pozdr.


Heehe DObre moze wykorzystam - ja tez wyciagalem to "badziewie" :P przy uzyciu takiej siatki na kijku co na plazy mozna kupic
Lubin
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 20.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubin » 04.07.2003 10:10

Mam pytanie po co wyjmujecie jeżowcy,niech sobie żyją. Jesli wam przeszkadza przy wejsciu do wody,to można przeniesc w inne miejsce. W wodzie jest tyle pustych muszli, które gdy wyciagniem niczego nie zniszczymy.To też jest jakaś pamiątka. Pozdrowienia Romek.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 04.07.2003 10:12

Wyciagnelem 1 zeby zobaczyc co to - mysle sobie bede mial pamiantke jak uschnie, ale nie, walilo za mocno
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone