Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pytanie o "adriatica.net"

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ereres
pytanie o "adriatica.net"

Nieprzeczytany postnapisał(a) ereres » 03.04.2003 12:22

Czy ktoś korzystał z usług chorwackiego biura podrózy ADRIATICA.NET. Jakie usługi oferują i jak to wygląda przy płaceniu kartą przez internet oraz jak wygląda sprawa z rezerwacją. Może ktoś się "przejechał" na Nich?. Proszę o wszelkie informację . Pozdrawiam serdecznie!!!
ERERES
jakuza
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 02.04.2003
adriatika

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakuza » 06.04.2003 19:09

:lol: samo biuro jest godne polecenia,nie korzystałem z jego usług praktycznie,ale prosilem o rady praktyczne np.jak wygląda plaża w Baśka Voda, czy moge korzystac z łodzi,jak z plażami na Ciovo itd..Dostawalem zawsze odpowiedż wyczerpującą,a zarazem pełną uprzejmości.Próbowałem nawet troszeczkę ich zdenerwować zawsze to samo ,rady co gdzie za ile , wyczerpująco i rzeczowo.Co do płatnaści kartą,to Twoja sprawa,ale prowizja+kurs bankowy nie miem czy nie przeplacisz.rachunek bankowy to opłata ok.47 zl./pko.bp/ bez względu na kwotę.A potwierdzenie transakcji dostaniesz od ręki,wydaje mnie sie że ten sposob jest lepszy.Rasumując- biuro TAK płatności Twoja głowa twoje pieniądze.Ale spoko żyjemy w czasach gdzie takie kwoty jakimi my obracamy nie sa atrakcyjnym kąskiem dla internetowych bandzirów.
Zbig
Adriatica.net

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbig » 08.04.2003 08:27

Cześć
:D Już prawie zarezerwowałem sobie wczasy przez adriatica.net. Ja chciałem zrobić to za pośrednictwem polskiego biura. Na stronie znajdziesz polskiego przedstawiciela. W biurze adriatica.net zarezerwowałem sobie apartament, zadzwoniłem do polskiego przedstawiciela, podałem nr rezerwacji i dowiedziałem się, że zapłacę dodatkowo 7% VATu. Dowiadywałem się również ile kosztuje przelew z konta osobistego w PKO BP na konto chorwackie. Łącznie opłaty i prowizje ok. 140 zł. Jeżeli chcesz zapłacić najpierw zaliczkę a później resztę, wyniesie to dodatkowo prawie 300 zł. Warto się zastanowić. Obsługa biura bardzo miła. Potrafili dziennie przysłać nawet 5 odpowiedzi na moje pytania. Żadne polskie biuro tak nie traktuje klienta. Ja się wycofałem., dlatego do końca nie potrafię ich ocenić.
:oops:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002
adriatica .net

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 16.04.2003 22:36

Korzystaliśmy z usług tego biura i jestesmy bardzo zadowoleni .Wpłaciliśmy 45% zaliczki i resztę u gospodarza ,który zresztą okazał się bardzo miły i sympaczyny.Powitał nas gorącą kawą i ciastem.Biuro bardzo polecamy.wszystko OK!!!! :)

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
pytanie o "adriatica.net"
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone