Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PYTANIE do FKK- owiczów

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005
PYTANIE do FKK- owiczów

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 27.12.2005 23:55

Interesuje mnie średnia wieku osób przebywających na campach FKK (czy więcej jest młodzieży czy też osób nazwijmy to z pewnym doświadczeniem życiowym)
Jak również co zdecydowało że polubiliście ten spośób wypoczynku, i jak to było za pierwszym razem.

Pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.12.2005 19:09

srednia wieku jest rozna

na istrii w cro najwiecej jest emerytow austriackich, niemieckich i wloskich. w tm roku np. na ulice bylo znacznie mlodziej - bylem bardzo mile zaskoczony

o checi przebywania na takiej plazy zadecydowaly wzgledy praktyczne:
- brak bialych paskow i plam
- siedzenie po kapieli w mokrych gaciach
- sa wieksze odstepy na plazy wiec jak ide sie kapac to widze swoje miejsce i wiem, ze jet wieksza szansa, iz jak wroce to wszystko bedzie na swoim miejscu - to dotyczy raczej Polski
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 29.12.2005 22:42

Z tego co ja zauważyłem to proporcja jest mniej więcej taka:
osób -młodzieży = 5-10 %
osób 30-40 lat = 60 %
osób po 40 i wżwyz = 25-30 %.
Oprócz tego zauważyłem, ze młodzieży jest jakby coraz więcej lecz "usadawiają" sie z boku tuz przy plaży. Są niby na FKK ale na uboczu. Przypuszczam, że to początkujący w tej formie odpoczynku, za rok będą już "normalni". Takie są początki. :oops:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
rozne realia w roznych krajach :((

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.12.2005 10:28

w polsce usadawiamy sie mocno na uboczu i to najczesciej za parawanem - niestety takie sa nasze realia w kraju Ojca Dyrektora. po za tym plaze sa bardzo dlugie a my mamy najczesciej z soba rowery

w chorwacji natomiast bazujemy centralnie na plazy bo i plaze sa nie za dlugie i Twoje nagie cialo nie wzbudza sensacji wsrod spacerujacych plaza ludzi ktorzy oczywiscie tez sa w stroju Adama i Ewy (w Polsce to cale pielgzymki chodza z aparatem a czasem i lornetka w reku i nagle w poblizu rozebranej atrakcyjnej parki zaczynaja bursztynow szukac albo na chwile musza klapnąć aby odpocząć :(( )
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 30.12.2005 22:22

A czy na takim campie można przebywać i poruszać się w innym stroju niż ten Adama i Ewy. Nie chodzi mi bynajmniej o podpatrywanie innych, ale oto, czy nowicjusze mają jakąś szansę zaaklimatyzowania się, bo przecież trudno tak po prostu wejść i publicznie się rozebrać, :oops: :oops: :oops: kiedy nigdy się tego nie robiło.

Pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.12.2005 22:36

darrou napisał(a):bo przecież trudno tak po prostu wejść i publicznie się rozebrać, :oops: :oops: :oops: kiedy nigdy się tego nie robiło.


przecież można pocwiczyc:
- najpierw w domu
- potem na klatce schodowej stopniując momenty wyjścia w kierunku co bardziej zatłoczonych godzin
wariant dla domkowiczów - odniesieżanie oraz prace ogrodowe :lol:
- następnie dobrze jest połączyc przyjemne z pożytecznym np. wynosząc śmieci ...
- zadaniem specjalnej wagi dowodzącej dużej śmiałości rzeczonego osobnika jest ... udanie się do sklepu po ... bułki ... aaa i przyniesienie ich ... a nie sromotna ucieczka ...

ps. bez urazy FKK-owcy, w Starym Roku można chyba trochę popsocic co ?
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 30.12.2005 22:49

Czy praktyowałeś te sposoby ? Czy to wyraz twojej wybUjałej fantazji a może wyrazy pogardy dla takich osób.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.12.2005 22:56

czytałeś PS złociutki ?
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 30.12.2005 23:23

Czytałem "diamentowy" .
Tylko zacytowałęś fragmentt mojego tekstu, a ja oczekuję na odpowiedzi nie koniecznie humorystyczne, bo sam nie jestem w temacie i chce się znim zapoznać na poważnie.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 30.12.2005 23:54

:) :) :) Nie rozumiem w czym problem.W sezonie na campach najwiecej jest miejsca w strefie FKK i to nad samym morzem.jestem tekstylna i nigdy, a byłam na campach od Triestu po granice Albanska, nie spotkalam sie ,aby mnie wyproszono czy kazano rozebrać.
Po prostu trzeba sie tylko przyzwoicie zachowywac byc milym i kontaktownym.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.12.2005 12:36

darrou napisał(a):A czy na takim campie można przebywać i poruszać się w innym stroju niż ten Adama i Ewy. Nie chodzi mi bynajmniej o podpatrywanie innych, ale oto, czy nowicjusze mają jakąś szansę zaaklimatyzowania się, bo przecież trudno tak po prostu wejść i publicznie się rozebrać, :oops: :oops: :oops: kiedy nigdy się tego nie robiło.

Pozdr


na campie mozna

na plazy czy basenie moga pracownicy campu prosic o rozebranie sie czy opuszczenie plazy czy basenu - na campie stoj jest dowolny choc wiekszosc chodzi bez stroju - patrz inne posty

tak jest przynajmniej na campie ULIKA kolo Porec
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.12.2005 12:38

petris napisał(a)::) :) :) Nie rozumiem w czym problem.W sezonie na campach najwiecej jest miejsca w strefie FKK i to nad samym morzem.jestem tekstylna i nigdy, a byłam na campach od Triestu po granice Albanska, nie spotkalam sie ,aby mnie wyproszono czy kazano rozebrać.
Po prostu trzeba sie tylko przyzwoicie zachowywac byc milym i kontaktownym.


mowimy o plazach FKK czy kampingach FKK ?

jak pisalem na campie ulika obowiazkowe jest rozebranie sie na plazy i basenie
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 31.12.2005 13:22

piotrulex napisał(a):
petris napisał(a)::) :) :) Nie rozumiem w czym problem.W sezonie na campach najwiecej jest miejsca w strefie FKK i to nad samym morzem.jestem tekstylna i nigdy, a byłam na campach od Triestu po granice Albanska, nie spotkalam sie ,aby mnie wyproszono czy kazano rozebrać.
Po prostu trzeba sie tylko przyzwoicie zachowywac byc milym i kontaktownym.


mowimy o plazach FKK czy kampingach FKK ?

jak pisalem na campie ulika obowiazkowe jest rozebranie sie na plazy i basenie



Ja byłam na camp i plazy FKK Polari kolo Rowini bez problemu.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.12.2005 13:37

petris napisał(a):
piotrulex napisał(a):
petris napisał(a): Ja byłam na camp i plazy FKK Polari kolo Rowini bez problemu.


a co to znaczy: bez problemu?

jesli dla kogos jest problemem rozebranie sie na plazy FKK to czegos tu nie rozumiem?

chyba, ze zle interpretuje Twoja cytowana wypowiedz

w 2004 roku na Ulice tez nikt sie tekstylnych plazowiczow nie czepial jednak w 2005 byli juz motywowani do przebywania na plazy w stroju plazowym i z tego co znam jezyki obce ludzie byli z tego bardzo zadowoleni :))
guli
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) guli » 20.07.2006 09:57

darrou napisał(a):A czy na takim campie można przebywać i poruszać się w innym stroju niż ten Adama i Ewy. Nie chodzi mi bynajmniej o podpatrywanie innych, ale oto, czy nowicjusze mają jakąś szansę zaaklimatyzowania się
Można jak najbardziej. Na kampie ludzie prezentują naprawdę najróżniejsze stroje i wytwory fantazji :) Na plaży jednak gdy jest 5 ubranych na 100 golasów to jednak mimowolnie przyciągają wzrok :D Zobaczysz jednak, że zaaklimatyzujesz się szybciej niż się może wydawać :)
W sezonie na campach najwiecej jest miejsca w strefie FKK i to nad samym morzem.jestem tekstylna i nigdy, a byłam na campach od Triestu po granice Albanska, nie spotkalam sie ,aby mnie wyproszono czy kazano rozebrać.
Na kempingu faktycznie nikt się nigdy czepiał nie będzie (choć to nieładnie tak wykorzystywać sytuację) ale na niektórych kempach przy plaży pracownicy prowadzą selekcję :)
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
PYTANIE do FKK- owiczów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone