Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie dla "weteranów" wyjazdów

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012
Pytanie dla "weteranów" wyjazdów

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 13.11.2021 17:53

Witajcie, w 2014r byłem ostatni raz w Chorwacji (był to piąty wyjazd z rzędu zawsze przełom czerwca i lipca) i wtedy jeździłem w ciemno lub rezerwacje w kwietniu/maju przez adr...tic.hr lub adr...lin.pl i nie było problemu z dostępnością i cenami. W zeszłym roku szukałem w styczniu na stronach adr.. i dodatkowo na stronie boo..ng.com i już był problem znaleźć coś fajnego. Teraz szukam w listopadzie na przyszły rok i jest to samo i chyba jeszcze gorzej bo oferty znikają z dnia na dzień.
W związku z tym pytanie do "weteranów" wyjazdów czy od 2014 r aż tak Chorwacja zrobiła się popularna że trzeba tak wcześnie rezerwować?
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1972
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 13.11.2021 18:16

mariusz_sn napisał(a):Witajcie, w 2014r byłem ostatni raz w Chorwacji (był to piąty wyjazd z rzędu zawsze przełom czerwca i lipca) i wtedy jeździłem w ciemno lub rezerwacje w kwietniu/maju przez adr...tic.hr lub adr...lin.pl i nie było problemu z dostępnością i cenami. W zeszłym roku szukałem w styczniu na stronach adr.. i dodatkowo na stronie boo..ng.com i już był problem znaleźć coś fajnego. Teraz szukam w listopadzie na przyszły rok i jest to samo i chyba jeszcze gorzej bo oferty znikają z dnia na dzień.
W związku z tym pytanie do "weteranów" wyjazdów czy od 2014 r aż tak Chorwacja zrobiła się popularna że trzeba tak wcześnie rezerwować?

Fajne to jest pojęcie wzgędne.
Ja w tym roku (podobno rekordowy jeśli chodzi o ilość wczasowiczów) fajny nocleg w Omisiu i w Lumbarda znalazłem odpowiednio w czerwcu i w lipcu. Wyjazd początek sierpnia.
Pewnie dużo zależy od popularności danej miejscowości.
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 13.11.2021 18:36

No właśnie, celowałem w Brelę, Baśka Voda i Tucepi bo tam jeszcze nie byłem i dlatego taki słaby wybór.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 13.11.2021 18:51

Szukaj bezpośrednio u właścicieli np. Na stronie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Nie wszystkie oferty są u pośredników. Albo na mapach Google klikam na znaczek łóżeczka i szukam adresu, telefonu lub strony danego mieszkania.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1972
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 13.11.2021 18:54

mariusz_sn napisał(a):No właśnie, celowałem w Brelę, Baśka Voda i Tucepi bo tam jeszcze nie byłem i dlatego taki słaby wybór.

Bo to dosyć popularne kierunki. Teraz najlepsze apartamenty w tych miejscowościach znajdziesz na lato 2023 ;)
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 13.11.2021 18:58

empire13 napisał(a):
mariusz_sn napisał(a):No właśnie, celowałem w Brelę, Baśka Voda i Tucepi bo tam jeszcze nie byłem i dlatego taki słaby wybór.

Bo to dosyć popularne kierunki. Teraz najlepsze apartamenty w tych miejscowościach znajdziesz na lato 2023 ;)

Dobre! :D
robiz
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) robiz » 13.11.2021 19:24

Szukaj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link tu jest sporo apartmanów a kontakt bezpośrednio z właścicielami .
Jak_ro
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.12.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jak_ro » 23.11.2021 14:11

Jak byś chciał mam fajny namiar na Tucepi.
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 23.11.2021 18:23

Jak_ro napisał(a):Jak byś chciał mam fajny namiar na Tucepi.

W zasadzie 2 pytania :
1. jak daleko do plaży (może adres coby obczaić na google) :wink:
2. jak cenowo - też coby nie pisać do właściciela po próżnicy :wink:
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 23.11.2021 20:46

Jak_ro napisał(a):Jak byś chciał mam fajny namiar na Tucepi.

OK, podeślij namiary - najlepiej tak jak pisze benito5 jakaś strona www
Jak_ro
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.12.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jak_ro » 24.11.2021 12:05

Apartamenty Milena - Dračevice 19, Tučepi tel+385981700782

My mieliśmy mieszkanie na całym piętrze za180euro/doba. Trzy sypialnie każda z osobną łazienką ,kuchnia z salonem, dwa balkony. Do plaży 300m do sklepu 20m. Nie trzeba przechodzić przez Jadranke. Apartament po kapitalnym remoncie w 2019.
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 05.12.2021 16:20

Jak_ro napisał(a):Apartamenty Milena - Dračevice 19, Tučepi tel+385981700782

My mieliśmy mieszkanie na całym piętrze za180euro/doba. Trzy sypialnie każda z osobną łazienką ,kuchnia z salonem, dwa balkony. Do plaży 300m do sklepu 20m. Nie trzeba przechodzić przez Jadranke. Apartament po kapitalnym remoncie w 2019.

Dzięki za info ale ten app za duży dla mnie.
Trochą to długo trwało ale po rozesłaniu kilkunastu maili wybrałem odpowiedni w Tucepi. Jednak wybór przez biura o których wcześniej pisałem trwa łatwiej: terminy dostępne i ceny widać od razu a tu czekasz i czekasz parę dni aż właściciel odpisze. Zaleta jest taka że wybór jednak lepszy tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pytanie dla "weteranów" wyjazdów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone