Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

puszyste

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pinia
puszyste

Nieprzeczytany postnapisał(a) pinia » 20.05.2003 16:06

Kochani cz widzieliście plaże gdzie jest więcej grubasów.? Może tam pojadę. Pytam poważnie, mam wyjechać, wcale się nie cieszę. Pozdrawiam tych wyjeżdzających radosnych. :?
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 21.05.2003 09:55

Cóż, niemało puszystych spotkałem na półwyspie Lanterna na Istrii.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
debeo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 21.05.2003 18:55

:D A hoy!z tratwy Waldek nie masz czym sie smucić, plaże swiata są Twoje - to tylko od Ciebie zależy gdzie się bedziesz bawić.Miłego urlopu. Jak wrócisz sama będziesz się z tego smiać - zareczam Ci.Pozdrav.Waldek.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
puszyste

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 21.05.2003 20:39

Droga pinio! Na czas urlopu trzeba z soba wziac usmiech.Wtedy nikt nie zauwazy twojej purzystosci tylko usmiech .Wiele z nas ma ten sam problem.Lecz jak sama siebie lubisz ,zachwyca sie Tobą i inni "Nigdy tego cialka za duzo" Wesolych bezkompleksowych wakacji :)
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 21.05.2003 22:03

pinia napisał(a):Kochani cz widzieliście plaże gdzie jest więcej grubasów.? Może tam pojadę. Pytam poważnie, mam wyjechać, wcale się nie cieszę. Pozdrawiam tych wyjeżdzających radosnych. :?
:D :D Pinia czym ty sie martwisz ,lepiej ci w zyciu bedzie bez kompleksow,na plazy nikt nie zwraca uwage na nikogo ,daj sobie spokoj przecierz jedziesz na wczasy odpoczac .Pozdrowienia z ciepłego Splitu!!!!
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 21.05.2003 22:34

Witam.
Szkoda nerwow,badz soba,a wszystko bedzie OK!.
Pozdrawiam.
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 23.05.2003 14:32

wyluzuj, nie stresuj się. żadna plaża nie wygląda przecież jak w "Słonecznym Patrolu". Nie przejmuj się niczym - Carpe diem!
pinia
puszyste

Nieprzeczytany postnapisał(a) pinia » 23.05.2003 15:01

:lol: Dzięki Wam wszystkim za te słowa. Pozdrawiam. :D Mam nadzieję, że dodaliście otuchy tym wszystkim " babeczkom" powyżej 44 rozmiaru.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.05.2003 20:29

Witaj pinia :)
zgadzam się w zupełności z przedmówcami, niczym się nie przejmuj i nie stresuj niepotrzebnie, bierz przykład z zachowań ludzi mieszkających na zachód od Odry i Nysy Łużyckiej - pełny LUZ!!
czego i Tobie życzę, miłych wakacji :)
Sławek.
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 26.05.2003 20:47

Witaj Pinia :papa:
Czym Ty sie przejmujesz ludżmi którzy patrzą na kogoś a nie na siebie daj spokój.Pamietaj PUSZYSCI to zazwyczaj bardzo mili a jeszcze bardziej weseli ludzie.Wiec nie patrz na boki czy aby ktoś sie nie smieje lub obgaduje tylko korzystaj z cudownego urlopu bo jedziesz wypocząć
a nie nabawiac sie nerwicy.
Miłego jedzonka w chorwacji bo jest super i miłego wypoczynku
NARA ŁYSY (tez nie należę do cienkich) :lol: :D :)
majus

Nieprzeczytany postnapisał(a) majus » 22.06.2003 23:21

Uśmiechać się to nie wstyd, ale jeśli już koleżanka uważa inaczej to Chorwacja jest idealna, po przejściu kilometra plaży można spotkać ponuraka, hihotka, ślicznotkę i brzydotkę także naguska i szkieletka to dla puszka miejsce też się znajdzie.
Jest tyle miejsca, że każdy znajdzie miejsce dla siebie, a po za tym i tak nikt nie zwraca na nikogo uwagi.
Tomko
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2003
:-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomko » 28.06.2003 09:14

A czym Ty się przejmujesz?:-) Podobają mi się Niemki - niezależnie od tuszy, wieku i wyglądu chodza ubrane i rozebrane jak chcą i cieszą się życiem, niczym nie przejmują i nie mają kompleksów...:-) Jedź, ciesz się słoncem, morzem i dobrym winem :-) Udanego urlopu!:-)
Agnieszka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka » 28.06.2003 09:49

Jak widzisz Pinia z ilości odpowiedzi wynika, że nie masz innego wyjścia , musisz jechać do Chorwacji :lol:
A tak poważnie, jak już wyjedziesz i wyjdziesz na plażę to uwierz mi pozbędziesz się wszystkich kompleksów.
A tak odbiegając troszeczkę od tematu:
nasi polscy chłopcy to mają jednak "jaja", kocham Was, wiecie jak wyluzować zakompleksione Babki. :D
równie zakompleksiona
Agnieszka
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 28.06.2003 10:06

Pinia napisz gdzie chcesz jechać - może się spotkamy - ja jestem gruby ty jesteś puszysta - wychodzimy na plażę razem kładziemy się i kuchnia cała plaża nasza - nikt się więcej nie zmieści :D
pinia
puszyste

Nieprzeczytany postnapisał(a) pinia » 16.09.2003 13:17

:lol: :D :D Dzięki Wam wszystkim za pociechę i dobre słowo oraz miłe propozycje. Jest jużwrzesień dawno wróciłam,życiem się cieszyłam piękną Chorwację (wyluzowana ) zwiedziłam.

Masz racje koleżanko mamy wspaniałych MĘŻCZYZN!!! POZDRAWIAM PINIA
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone