Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Przewóz leków

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Elloonia87
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2020
Przewóz leków

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elloonia87 » 26.06.2020 13:38

Witam. Wybieram się na wczasy do Chorwacji i muszę zabrać ze sobą leki (choroba przewlekła). Wiem, że muszę mieć przy sobie zaświadczenie o konieczności zażywania leków. Proszę o odpowiedź, czy wystarczy mi zaświadczenie w języku polskim.
domi_1
Croentuzjasta
Posty: 151
Dołączył(a): 30.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) domi_1 » 26.06.2020 15:28

Nikt nie odpowie Ci na tak zadane pytanie. Ogólnie leki tylko w oryginalnych opakowaniach + ulotki + skany recept. W przypadku niektórych leków odpowiednie zezwolenia.

Powrót do Chorwackie ABCcron
Przewóz leków
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019