Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

prognoza pogody "zgroza"

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
prognoza pogody "zgroza"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 22.07.2004 18:07

W sobotę jadę na dwa tygodnie w okolice Omisa,i jak czytam prognozę pogody to mnie ciarki przechodzą!
Czy to możliwe aby od poniedziałku miało nadciągnąć nad Chorwacje takie ochłodzenie i deszcze? :roll: :roll:
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 22.07.2004 18:16

tak to prawda,
ma się ochlodzić do 34 w dzień i 25 w nocy
a przewidywane opady to 0,0 mm
:lol:

to oczywiście żart
nie wierz w pogody długo terminowe, a na 4 dni sie już do takich zapowiadają.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 22.07.2004 18:30

Dzięki za pocieszenie.
ale zobaczyłem na
www.onet.pl pogoda
i www.wunderground.com
i lekko jestem przestraszony :hut:
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 22.07.2004 18:44

o kurde, otworzyłem onet i przecieram oczy z niedowierzaniem patrze...
we czwartek za tydzien 17 stopni w splicie??????
p.s. wyjeżdżam w niedzielę...
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 22.07.2004 19:10

Kolejna fala wielbicieli onetowej pogody :mrgreen: Jak chcecie to drżyjcie z obaw. Już jedni w tym roku drżeli i wrócili zjarani.
Tak na marginesie to proponuje wysłać do onetowych "synoptyków" zapytanie jak wyobrażają sobie temperaturę na wybrzeżu 17 stopni jeśli morze ma 25 i raczej z dnia na dzień się nie schłodzi ??? 8O
PZDR
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 22.07.2004 19:36

zobacz sobie na www.wunderground.com ...
marc
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) marc » 22.07.2004 19:43

spokojnie. na onecie jak zapowiadają złą pogodę ,to jest ładnie i odwrotnie.
pewnie jutro umieszczą zupełnie coś innego.
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 22.07.2004 19:51

Nie przesadzałbym tak z tą pogodą.
W CRO nie może być zimno a deszcz to tylko kilka minut !!!
Najleszy link

http://www.dhmz.htnet.hr/prognoza/prognoze.html
kliknij na "7 dana"
sirk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirk » 22.07.2004 21:06

Niestety, ale na www.weatherscope.com jest podobnie... :( Ja jednak jadę dopiero w połowie sierpnia, więc może będzie lepiej. :)
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 22.07.2004 21:32

Serwisy pogodowe sponorują właściciele pensjonatów... nad Bałtykiem :D
Ale poważnie. Przed wyjazdem sprawdzałem kilka razy dziennie pogodę na różnych stronach. Od 19 czerwca miało być nieciekawie, a 21 miała nad Zadarem i okolicą przejść straszna burza. Jechałem pod namiot, więc trochę się bałem i myślałem o przesunięciu terminu. Ostatecznie powiedziałem sobieŁ piep..ć prognozy pogody. No i pojechałem. Oczywiście nic z tego, czym starszyły portale pogodowe się nie spełniło. Cały czas "żarówa" z nieba.
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 22.07.2004 21:38

volumen napisał(a):Jechałem pod namiot, więc trochę się bałem i myślałem o przesunięciu terminu. Ostatecznie powiedziałem sobieŁ piep..ć prognozy pogody. No i pojechałem. Oczywiście nic z tego, czym starszyły portale pogodowe się nie spełniło. Cały czas "żarówa" z nieba.

Jestem teraz w identycznej sytuacji , ale też olewam , tych wróżbitów od pogody i w poniedziałek pomykam do Sukosan .
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 22.07.2004 21:43

krystek napisał(a):
volumen napisał(a):Jechałem pod namiot, więc trochę się bałem i myślałem o przesunięciu terminu. Ostatecznie powiedziałem sobieŁ piep..ć prognozy pogody. No i pojechałem. Oczywiście nic z tego, czym starszyły portale pogodowe się nie spełniło. Cały czas "żarówa" z nieba.

Jestem teraz w identycznej sytuacji , ale też olewam , tych wróżbitów od pogody i w poniedziałek pomykam do Sukosan .

Miłego wypoczynku. Zdjęcia się przydały?
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 22.07.2004 21:55

volumen napisał(a):Miłego wypoczynku. Zdjęcia się przydały?

2 x dzięki ;
Korzystając z Twojej uprzejmości , mam prośbę . Podrzucam linka do Autokamp Stela - czy to przy nim na plaży jest brud opisywany przez Ciebie ?
I jeszcze jeden link http://www.tzo-sukosan.hr/hr_files/hr_index.htm- czy wiesz coś o tym miejscu , tam ma być kamp.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 22.07.2004 22:09

krystek napisał(a):
volumen napisał(a):Miłego wypoczynku. Zdjęcia się przydały?

2 x dzięki ;
Korzystając z Twojej uprzejmości , mam prośbę . Podrzucam linka do Autokamp Stela - czy to przy nim na plaży jest brud opisywany przez Ciebie ?
I jeszcze jeden link http://www.tzo-sukosan.hr/hr_files/hr_index.htm- czy wiesz coś o tym miejscu , tam ma być kamp.

Dokładne zdjęcia z zaznaczonymi czystymi i brudnymi plażami przeslałem na meila.
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
prognoza pogody "zgroza"
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone