Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prognoza Pogody

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002
Prognoza Pogody

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 26.06.2002 22:51

Gdyby ktoś chciał sprawdzić pogodę na tydzień naprzód (w całym świecie):
http://polish.wunderground.com/global/R ... ature.html
, a szczególnie w Chorwacji daję link ( wycelowany w Zadar) :
http://polish.wunderground.com/global/s ... /14431.php
Życzę wszystkim "piekielnej" pogody! :oops:
pzdr-Mariusz
Arek Piotrowski
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek Piotrowski » 26.06.2002 23:46

Wielkie dzięki - właśnie tego szukałem, ale jestem trochę nie pocieszony że po przyjeździe do Rovinj będzie od razu padać...... :cry:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 27.06.2002 06:53

Ludzie dajcie spokój z tą panika, pomijam juz fakt częstej niesprawdzalności prognoz ale jeszcze bedzieice mieli dosć tego sloneczka...W Chorwacji nawet jak trochę popada przy temperaturze 25 stopni i tak jest Ok To jednak trochę inny klimat, my deszcz od razu kojarzymy z zimnem. Na południu zwlaszcza latem to generalnie niezbyt trafne skojarzenie...
:)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 27.06.2002 08:51

Ja nie wierzę w żadne prognozy.
Kilka lat temu pracodawca (na szczęście już były) nie dał mi urlopu, wiec żona pojechała na wczasy sama z córką. Codziennie oglądałem prognozę pogody w telewizji - wyszło, że słońce było tylko przez 3 dni, cały czas tylko zimno, chmury i deszcz. Zacząłem sie martwić, że moje Panie nie mają pogody. Po powrocie okazało się, że na 14 dni aż 10 było słonecznych.
Pozdrawiam :lol:
Arek
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 11.06.2009 08:48

Jak to miło, gdy czasem TV się pomyli w swoich pogodowych prognozach:
Wczoraj i przedwczoraj zapowiadano na dziś i najbliższe dni masakrę pogodową, czyli deszcze, burze z wichurami i gradem i ochłodzenie.
A tymczasem za oknem na razie piękne słonko i piękne niebo (w Krakowie), a na onecie tak:
http://pogoda.onet.pl/0,196,miasto.html

Fajnie :P :P :P
vazyl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vazyl » 11.06.2009 10:08

janniko napisał(a):A tymczasem za oknem na razie piękne słonko i piękne niebo (w Krakowie), a na onecie tak:
http://pogoda.onet.pl/0,196,miasto.html

Fajnie :P :P :P

A u mnie leje jak z cebra i temp. oscyluje w okolicach 12*C
larry123
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) larry123 » 12.06.2009 20:54

AccuWeather podaje dość dokładne informacje na temat pogody we wszystkich zakątkach Europy i świata. Istnieje tam pogoda długoterminowa ( nie zawsze dokładna, ale wiemy czego możemy się spodziewać w dany dzień ). Natomiast pogody do 3 dni w 90 procentach sprawdzają się. :D
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 15.05.2010 15:18

Pogoda jak na maj w CHorwacji to jest najlesza,wydaje mi sie czy temeratury sa nizsze?
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 15.05.2010 16:43

Na przykład dla Zadaru prognozy kształtują się tak w najbliższym czasie. W sumie nieźle. Coś to accuwheather nie chce już pokazywać 15 dniowej prognozy. Dla Zadaru znalazłem ale dla innych miast nowa grafika się zgłasza i tej długoterminowej brak.

Obrazek
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.05.2010 17:43

A czy przypadkiem nie dużo tych "pogodowych tematów"???? Zważywszy na spwadzalność prognóz to w ogóle szkoda na to miejsca na forum. Serio postuluję coś z tym zrobić (wprowadzić jakiś zakaz nowych tego typu topiców... utworzyć temat w FAQ z linkami na statystyk nieco dokładniejszych niż w zakładce "klimat i pogoda" i ze "ścieżkami" do istniejących już wyjątkowo licznych tematów pogodowych), bo w tym utoniemy!!!
Pozdrawiam
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 15.05.2010 17:44

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):A czy przypadkiem nie dużo tych "pogodowych tematów"???? Zważywszy na spwadzalność prognóz to w ogóle szkoda na to miejsca na forum. Serio postuluję coś z tym zrobić (wprowadzić jakiś zakaz nowych tego typu topiców... utworzyć temat w FAQ z linkami na statystyk nieco dokładniejszych niż w zakładce "klimat i pogoda" i ze "ścieżkami" do istniejących już wyjątkowo licznych tematów pogodowych), bo w tym utoniemy!!!
Pozdrawiam



Tylko to jest temat z 2002 roku :) a dział "Pogoda i klimat" :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.05.2010 17:46

Bahama napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):A czy przypadkiem nie dużo tych "pogodowych tematów"???? Zważywszy na spwadzalność prognóz to w ogóle szkoda na to miejsca na forum. Serio postuluję coś z tym zrobić (wprowadzić jakiś zakaz nowych tego typu topiców... utworzyć temat w FAQ z linkami na statystyk nieco dokładniejszych niż w zakładce "klimat i pogoda" i ze "ścieżkami" do istniejących już wyjątkowo licznych tematów pogodowych), bo w tym utoniemy!!!
Pozdrawiam

Tylko to jest temat z 2002 roku :)

Ale ktoś go jednak wyciągnął...i reanimował...
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 15.05.2010 21:12

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):A czy przypadkiem nie dużo tych "pogodowych tematów"???? Zważywszy na spwadzalność prognóz to w ogóle szkoda na to miejsca na forum. Serio postuluję coś z tym zrobić (wprowadzić jakiś zakaz nowych tego typu topiców... utworzyć temat w FAQ z linkami na statystyk nieco dokładniejszych niż w zakładce "klimat i pogoda" i ze "ścieżkami" do istniejących już wyjątkowo licznych tematów pogodowych), bo w tym utoniemy!!!
Pozdrawiam


myśle ze tovwynika z potrzeby pocieszania się . Od 15 dni w Polsce leje codziennie... i zapowiadajana kolejny tydzień takie ulewy...
wszyscy wybiegaja w czasie do planowanych urlopów... i szukają pocieszenia oglądajac chorwackie prognozy pogody
Sisar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sisar » 16.05.2010 12:49

No niestety. Bardzo chcieliśmy jechać w końcu do Chorwacji w tym roku z rodziną, ale pogoda jest po prostu tragiczna... Mieliśmy wyruszyć 23 maja dokładnie, autkiem ale webkamery, prognoza pogody i relacja emailem gościa z Hotelu Adria mówi sama za siebie - zimno jak cholera. Rezygnujemy więc z Chorwacji i lecimy gdzieś indziej, jakieś last minut Egipt, Teneryfa itd. Szkoda że nie wyszło. Może w przyszłym roku :(.... A już nawet ponton kupiłem......

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Prognoza Pogody
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone