Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten ??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.06.2010 17:19

Ja tylko potwierdzam co Pan szary779 napisał. Kilka bankomatów różnych banków, m.in. obok Konzuma w centrum (można zrobić zakupy płacąc kartą co polecam ze względu na brak prowizji, bądź wybrać gotówkę i dopiero iść na miasto ;)
W agencjach pracują osoby, które znają kilka języków. Zresztą, jak ktoś chce to i po polsku z Chorwatami też się porozumie ;) Przykładem był nasz gospodarz, który po kilku kubeczkach rakiji mówił, że rozumie wszystko "bez problema - Jezus Marija !!!"
Pozdrawiam
BubblesGirl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BubblesGirl » 24.06.2010 20:38

Korzystał ktoś na miejscu w Primosten z tej agencji turystycznej?


http://www.daltours.com/eng/smjestaj.asp#

Czy do tych cen oni dodają sobie jeszcze jakąś prowizję i czy te ceny podane na stronie są ostateczne czy mogą na miejscu okazać się wyższe?? :?:
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 25.06.2010 09:20

BubblesGirl napisał(a):Korzystał ktoś na miejscu w Primosten z tej agencji turystycznej?


http://www.daltours.com/eng/smjestaj.asp#

Czy do tych cen oni dodają sobie jeszcze jakąś prowizję i czy te ceny podane na stronie są ostateczne czy mogą na miejscu okazać się wyższe?? :?:


Ja korzystałem, ale na miejscu a nie przez stronę. Prawie od początku czerwca agencja jest czynna do 21 więc można nawet późno przyjechać. Kobitka przynajmniej jedna (bo z drugą nie nie miałem przyjemności) dość operatywna. Co do ceny to na miejscu dość łatwo można było z niej zejść, ale był to początek czerwca. Co do prowizji to chyba poza ceną doliczone miałem 3 euro ale czy to była prowizja czy jakiś podatek to nie wiem. Zaletą tej agencji jest to, że nie ma problemu z parkowaniem. Jest ona przy głównej drodze i ma swój mały parking.

Przy tej agencji w centrum przy rondzie to nie ma gdzie za darmo parkować. A ceny parkingów były ok 8kn za godzinę. Był jeden obok hotelu za 4 kuny (przed wjazdem na teren hotelu skręcić w prawo). Ale jak tam wygląda w sezonie to nie wiem.
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 25.06.2010 09:25

blato napisał(a):Mam zamiar jechać do Primostenu 28 czerwca - w ciemno. Znajdę lokum z kuchnią dla 2 osób za.... powiedzmy max 35 Euro?

Na początku czerwca bez problemu. Ale 28 czerwiec to już ścisły sezon.
Ja za apartament 2+1 płaciłem 35EUR bez jakiś długich negocjacji cenowych.
Ogólnie to właściciele posesji wiedzą, że jest to popularne i bardzo malownicze miejsce więc nic dziwnego, że się cenią.
BubblesGirl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BubblesGirl » 25.06.2010 15:10

Ja planuję być w Primosten od 24.07 to w agencji będą jeszcze jakieś wolne apartamenty?

Czy ta druga agencja ma swoją stronę internetową?

W ogóle na jakiej zasadzie to działa? W agencji znajdę wszystkie dostępne wolne apartamenty czy jednak nie wszyscy właściciele korzystają z "pomocy" agencji i samemu też coś można znaleźć?(tzn. mam na myśli czy można znaleźć jakieś inne apartamenty, których nie ma w agencji)?
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 25.06.2010 15:59

Ja byłem w 3 agencjach. Pierwsza zaraz po wjeździe do miasta jadąc od Sibenika (daleko od półwyspu). W środku siedziała dziewczyna mówiąca na pewno po angielsku i niemiecku (pewnie też po Chorwacku :D ). Miała na komputerze zdjęcia apartamentów i można było spokojnie coś wybrać. Ale mi się nie udało. Nie było apartamentów 3 osobowych (ani 2+1). A ceny czteroosobowych były za wysokie jak dla mnie. A 2 osobowego nie chciałem. Negocjacje cenowe tych 4 osobowych zakończyły się fiaskiem. Widać było, że raczej nie zależy im, aby łapać klientów za wszelką cenę. Były tu droższe, komfortowe oferty - ale może tylko odnosłem takie wrażenie. Znalazłem ich stronę http://www.laguna-primosten.hr
Druga była przy rondzie - tylko obok niej przejechałem. Strony www nie znam.
Ostatecznie znalazłem nocleg w http://www.daltours.com

Znalazłem właśnie małą reklamówkę tej miejscowości i na niej są adresy do agencji, hoteli itp. Nie wchodziłem na te strony więc nie wiem czy jest tam coś ciekawego.

http://www.tz-primosten.hr/
http://www.zora-hotel.com
http://www.raduca.hr
http://www.agencija-rozario.com

Jeśli w sezonie nie znajdzie się apartamentu w tej miejscowości to może gdzieś w pobliżu będzie coś dostępnego i pewnie taniej :D
Justyna1984
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 28.06.2010
http://www.daltours.com/eng/smjestaj.asp#

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justyna1984 » 28.06.2010 13:31

Witam wszystkich,
Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat agencji daltours jednak od osób, które rezerwowały apartament przez agencję mailowo. Z tego co widzę, nikt nie miał zastrzeżeń do agencji jak korzystał na miejscu jednak zawsze lepiej się upewnić. Jeśli ktoś korzystał i ma coś do napisania to bardzo proszę o info.
Ciekawa jestem dlaczego agencja życzy sobie zaliczkę wpłaconą przekazem pocztowym a nie na konto... :?

Z góry dzięki!!!
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone