Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - Rovinj czerwiec 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 18.06.2010 23:44

misiekwaw napisał(a):Dzień drugi


Ten dach juz gdzieś widziałem :mrgreen:


ten dach to chyba glowna atrakcja primostenu :)

Obrazek
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 19.06.2010 08:27

Dzien ósmy

Zgubiłem gdzieś chronologię, ale postaram się w wolnej chwili uzupełnić zarówno Sibenik jak i Trogir które w między czasie odwiedziliśmy :idea:

Dzień siódmy zaczął się mało zachęcająco - Primosten wyraźnie zachmurzył się na pożegnanie, co gorsza prognozy na najbliższe dni dla Rovinja sa bardzo delikatnie mówiąc niezbyt zachęcające :?

Obrazek
:(
Ostatnio edytowano 16.07.2010 11:10 przez misiekwaw, łącznie edytowano 1 raz
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 20.06.2010 16:05

Dzień trzeci 8)

Na początku straszna nuda i monotonia :mrgreen:
Obrazek

Później postanowiliśmy wybrać się do Sibenika 8)

cdn...
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 20.06.2010 16:06

Dzień ósmy
Primosten się zachmurzył na dowidzenia :cry:

Obrazek

Im bliżej do Rijeki tym gorzej :?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zaraz po wyjeździe z tunelu Ućka
Obrazek

Rovinj niestety przywitał nas identycznie jak w zeszłym roku i było to w zasadzie co do dnia w tym samym czasie :? Pochmurno i 18 stopni... Przywitaliśmy się z gospodynią, pojechaliśmy na zakupy i po upływie

niecałej godziny od przyjazdu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po zjedzeniu obiadku w naszej ulubionej knajpce, ruszyliśmy na podbój rynku i natrafiliśmy na zlot Porsche 8)
Obrazek
Obrazek

po nacieszeniu oczu widokiem sportowych aut kontynuowaliśmy spacer
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"kawał" stacji benzynowej :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

A jak wrócilismy ze spaceru...
Obrazek
:?
Ostatnio edytowano 16.07.2010 11:11 przez misiekwaw, łącznie edytowano 3 razy
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 20.06.2010 16:07

Dzień dziewiąty
Niestety lało całą noc paraktycznie bez przerwy :cry: zmieniała się tylko intensywność opadów.
Pierwszy raz nas coś takiego spotkało w Chorwacji, dotychczas najdłuższe opady jakie widzieliśmy
to w zeszłym roku podczas przejazdu z Kozino pod Zadarem do Rovinja, padało prawie całą drogę.
Ale żeby na wybrzeżu 8O Do tej pory padało maks godzinę może dwie, nawet jeśli było pochmurno.
A dziś :cry:

Obrazek
Ostatnio edytowano 16.07.2010 11:12 przez misiekwaw, łącznie edytowano 1 raz
Eewwaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eewwaa » 20.06.2010 20:12

Przyłączam się do czytania :D
Czekam na dalszy ciąg :papa:
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 22.06.2010 17:12

Dzień dziesiąty
Deszcz... na zmianę z mniejszym i większym deszczem...

Obrazek
Na otarcie kropli deszczu a może łez gospodyni przyniosła nam ciasteczka
Obrazek

Sytuację odrobinę ratowały książki i mistrzostwa świata w piłce nożnej, ale generalnie nie tego oczekuje się

od wakacji w Chorwacji. Pogoda nie zachęcała do spaceru ale trzeba było przynajmniej pójść coś zjeść :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wszystkim odwiedzającym Rovinj polceamy gorąco Restaurant Fortuna położony na Starym Mieście przy nadbrzeżu.
Polecamy spaghetti, kurczaka pod różnymi postaciami, zdecydowanie NIE polecamy pizzy.
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 22.06.2010 17:14

Dzień jedenasty
Po otwarciu oczu naszym oczom ukazało się... słońce !! :D Wszelkie smutki odeszły
w niepamięć a cała rodzina zmobilizowała się w zawrotnym tempie do wyjścia na plażę 8)
Obrazek

Relacja nieco "z doskoku" ponieważ nie mamy wifi i wrzucam przy okazji z jakiś knajpek :wink:
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 22.06.2010 21:56

jezu ,co to za ciastko,wyglada jak glowa barana :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.06.2010 06:23

patryy napisał(a):jezu ,co to za ciastko,wyglada jak glowa barana :wink:


Przecież widać, że to jeż...
marrut
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 15.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marrut » 23.06.2010 07:40

Też wybieram się do Rovinij tylko w lipcu mam nadzieję ,że będzie ładne słońce. Może napisłbyś coś o wycieczce promem do Wenecji jeżeli wpadły Ci jakieś informacje w oko lub w ucho.
Pozdrawiam
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 23.06.2010 08:03

misiekwaw napisał(a):Pozwolę sobie niejako "z rozpędu" wrzucic kilka fotek.



Misiek? Pozdrawiam AKowca :lol:
Mojej Zośki gdzieś tam w Primosztenie, Sibeniku, Trogirze, Zadarze nie namierzyłeś? :lol: Stacjonowała w Tribunj od 10.06 do 19.06


Zdjęcie: "Dzień trzeci nuda i monotonia" - to widok z apartmana? Podeślij namiar.
marock
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marock » 24.06.2010 13:42

Misiek? i gdzie ta plaża? we wrześniu jadę do Rovinj pierwszy raz! a Twoja relacja jeszcze bardziej zaostrza mój apetyt na udany urlop... i nawet ten deszcz mi jakoś nie przeszkadza :) czekam cierpliwie :D
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 24.06.2010 18:12

marrut napisał(a):Też wybieram się do Rovinij tylko w lipcu mam nadzieję ,że będzie ładne słońce. Może napisłbyś coś o wycieczce promem do Wenecji jeżeli wpadły Ci jakieś informacje w oko lub w ucho.
Pozdrawiam


nie interesowaliśmy się tym

el_guapo napisał(a):
misiekwaw napisał(a):Pozwolę sobie niejako "z rozpędu" wrzucic kilka fotek.



Misiek? Pozdrawiam AKowca :lol:
Mojej Zośki gdzieś tam w Primosztenie, Sibeniku, Trogirze, Zadarze nie namierzyłeś? :lol: Stacjonowała w Tribunj od 10.06 do 19.06


Zdjęcie: "Dzień trzeci nuda i monotonia" - to widok z apartmana? Podeślij namiar.


http://www.oaza-primosten.com/

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=550988#550988

marock napisał(a):Misiek? i gdzie ta plaża? we wrześniu jadę do Rovinj pierwszy raz! a Twoja relacja jeszcze bardziej zaostrza mój apetyt na udany urlop... i nawet ten deszcz mi jakoś nie przeszkadza :) czekam cierpliwie :D


plaża w Rovinju :?: podrzucę fotki z tego i zeszłego roku i mapkę jak tam trafić jak wrócimy do domu, do wrzesnie zdąrzę :wink:
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 25.06.2010 07:57

Pogoda zwariowała chyba wszędzie w tym roku. Mam nadzieję, że nam w połowie lipca dopisze :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Primosten - Rovinj czerwiec 2010 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone