Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Praca w Chorwacji??

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marconi
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 14.07.2002
Praca w Chorwacji??

Nieprzeczytany postnapisał(a) marconi » 26.02.2003 23:20

Cześć
Może ktoś wie czy w jakiś sposób można znleźć sobie prace w Chorwacji na okres wakacji na 2-3 msc. oczywiście nad możem łącząc przyjemne z pożyttecznym czyli prace i wakacje w Chorwcji.
:lol:
Makta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makta » 17.05.2003 14:30

HEJ!
Jeżeli chodzi o pracę w Chorwacji to jest z tym strasznie trudno.
Już kilkakrotnie wypytywałam się znajomych w jaki sposób możnaby było się zahaczyć tam do pracy na okres letni. Jednak wszyscy zgodnie odpowiadali mi, ze z pracą jest tam ciężko z tego względu że jest jej mało a gdy znajdzie sie juz jakas posada pierwszenstwo maja Chorwaci. Sam więc widzisz, że nie za różowo to wygląda. Jeżeli jednak miałbyś jakiś namiary naszkrob coś:-) Z góry dziękuję!
eve

Nieprzeczytany postnapisał(a) eve » 17.05.2003 22:45

Wiem,ze istnieje mozliwosc pracy w Chorwacji.A wiem to dlatego,ze jak bylam tam rok temu poznalam polki pracujace na tamtejszej dyskotece przez okres wakacyjny.Z tego co sie dowiedzialam zalatwily to przez jakies biuro w Łodzi.Pracodawca zapewniał im tylko nocleg(na campingu),ale zarabialy ok.100 zł. na dzień(pracowaly one jednak tak dlugo jak długo dyskoteka byla czynna).Jednk od miejscowych chorwatow slyszalam,ze naprawde trudno jest cos znalesc,ale szanse zawsze są.Mowili tez,ze polacy potrzebuja jakis papierow i zezwolenie na prace,nie jestem jednak pewna, czy to naprawde jest konieczne!Jak ktoś wie coś więcej to niech napisze!!!Pozdrawiam!

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone