Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarskiej

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czarna orchidea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 09.06.2014
Dom/Apartament dla 20 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna orchidea » 08.02.2016 11:51

Witajcie.Szukam jakiegoś miejsca noclegowego dla 20 osób, najlepiej żeby było to miejsce w miare niedrogie w Makarskiej lub Baska Voda, ale bardziej Makarska. Być moze ktoś z Was zna kogoś kto posiada np 2 domki do wynajęcia w bliskiej odległości i niedaleko morza.Termin to koniec kwietnia.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107721
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Dom/Apartament dla 20 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.02.2016 12:46

czarna orchidea napisał(a):Witajcie.Szukam jakiegoś miejsca noclegowego dla 20 osób, najlepiej żeby było to miejsce w miare niedrogie w Makarskiej lub Baska Voda, ale bardziej Makarska. Być moze ktoś z Was zna kogoś kto posiada np 2 domki do wynajęcia w bliskiej odległości i niedaleko morza.Termin to koniec kwietnia.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam

Witam.
Jeśli jedziesz końcem kwietnia - szukasz apartamentów na miejscu w miejscowości jaką wybierzesz na pobyt.
czarna orchidea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 09.06.2014
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna orchidea » 08.02.2016 13:47

Właśnie problem polega na tym, że muszę wcześniej zarezerwować, abyśmy nie tracili czasu na poszukiwania.Jedzie nas 20 osób, więc musimy znaleźć noclegi w jednym miejscu dla wszystkich.Ale dziękuję za propozycje.Pierwszy raz jak byłam w Cro, to właśnie w ciemno (w lipcu) i znaleźliśmy nocleg w ciągu pół godziny, ale była nas trójka :)
Pozdrawiam i proszę o jakieś namiary
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107721
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.02.2016 15:00

Info w PW :idea:
czarna orchidea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 09.06.2014
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna orchidea » 08.02.2016 15:08

Dziękuję Januszu :)
radfar
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.02.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) radfar » 12.02.2016 21:49

Witam poszukuje sprawdzonego apartamentu dla 3 osób ( 2 dorosłe i dziecko )na Riwierze Makarski poczaterk sierpnia - Baska voda , Promanaje , Bratus,
zeby było w miare tanio :) - prosze na info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 12.02.2016 22:57

Zależy co to dla Ciebie "w miarę tanio" :)
Ja szukałem 2+2 i poniżej 80E jest ciężko coś dorwać, szukałem blisko plaży.
Bigos_25
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.02.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bigos_25 » 14.02.2016 21:07

Witam

Szukam kwatery dla dwóch osób w miejscowości Podgora, najlepiej z widokiem na morze. Proszę namiary na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
silvvia
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 14.02.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 14.02.2016 22:13

Cześć :D Jakoże planujemy w tym roku wybrać się na Riwierę Makarską , chcialabym prosić o namiary na jakieś "ładne" apartamenty w miare przystępnej cenie . Mogłabym prosić Was o pomoc ? W prawdzie znalazłam w Tucepi jeden przepiękny apartament, z widokiem na morze, wszystko odnowione, jest nawet zmywarka,piekarnik plyta indukcyjna itp :) Jednak wlaścicielka oczekuje 100euro przedplaty.. no duzo jakos mi się wydaje-gdzie tam wrzesien :hut:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2016 22:31

silvvia napisał(a):Jednak wlaścicielka oczekuje 100euro przedplaty.. no duzo jakos mi się wydaje-gdzie tam wrzesien :hut:

To wygląda jak normalna zaliczka, moim zdaniem. Ile to procent całej kwoty za pobyt?
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 14.02.2016 22:44

silvvia napisał(a):Cześć :D Jakoże planujemy w tym roku wybrać się na Riwierę Makarską , chcialabym prosić o namiary na jakieś "ładne" apartamenty w miare przystępnej cenie . Mogłabym prosić Was o pomoc ? W prawdzie znalazłam w Tucepi jeden przepiękny apartament, z widokiem na morze, wszystko odnowione, jest nawet zmywarka,piekarnik plyta indukcyjna itp :) Jednak wlaścicielka oczekuje 100euro przedplaty.. no duzo jakos mi się wydaje-gdzie tam wrzesien :hut:


To jest norma 100, 150 lub 200 euro co stanowi zazwyczaj zabezpieczenie lub jest to faktycznie 20-30 % ceny za cały pobyt. Musisz poczytać dokładnie małym drukiem na stronie z cennikiem. Warto sprawdzić czy wracają zaliczkę w razie odwołania z przyczyn niezależnych od Ciebie. Jak dobry apartament to zazwyczaj na 2 miesiące przed przyjazdem istnieje taka możliwość. Ale nie zawsze.:papa:
raulpwnz
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) raulpwnz » 14.02.2016 22:48

Witam, ja w tym roku wybieram się tutaj:

igrane.com/ribica/r21_a23k3.htm

W sezonie ceny 190€/noc
Apartament chyba nowy, a właściciel chyba niektórym na tym forum znany, przynajmniej jak w pewnym biurze o niego wypytywałem to wydawał się być ok. Miał wolne terminy na lipiec i sierpień jak z nim rozmawiałem :) Kaucja 20%
silvvia
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 14.02.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 14.02.2016 22:56

Mikromir noc kosztuje jakos 35euro ,za taki wypasiony apartament to w sumie chyba nie tak duzo ,tylko,ze ja nie raz byłam w Chorwacji i nigdy tyle zadatku sobie nie kazali placic,dlatego sie zdziwilam. Myślę sobie , gdzie tam Wrzesien, kupa czasu, kto wie, co się wydarzy :) .

Jest mi wszystko jedno,jeśli mielibyście jakies namiary. Może być Baska Voda , Tucepi, Podgora , jeden pierun :D
silvvia
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 14.02.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 15.02.2016 20:48

:roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.02.2016 21:10

silvvia napisał(a):Mikromir noc kosztuje jakos 35euro ,za taki wypasiony apartament to w sumie chyba nie tak duzo ,tylko,ze ja nie raz byłam w Chorwacji i nigdy tyle zadatku sobie nie kazali placic,dlatego sie zdziwilam. Myślę sobie , gdzie tam Wrzesien, kupa czasu, kto wie, co się wydarzy :) .

Jest mi wszystko jedno,jeśli mielibyście jakies namiary. Może być Baska Voda , Tucepi, Podgora , jeden pierun :D

Czy ja wiem? Zazwyczaj płacę zadatku przynajmniej ok. 100e, ale przy cenie za noc od 50E. Wyższy oczywiście jeśli cała kwota jest większa. Zadatek jako kaucja za 2-3 noce to jednak chyba norma. Nie jeździsz w ciemno we wrześniu?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarskiej - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone